J9151E

HPE Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR (J9151E)

ID: 61377
Kod: J9151E
EAN: 190017353357
Dostępny
Wysyłka: środa, 28 Lipiec
Stan: Nowy
552,13 €
netto 2 053,54 zł
Dostawa 0 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:
 

Opis

Produkt HPE Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR J9151E aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR J9151E aktualnie nie posiada opisu