J9150D

HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR (J9150D)

ID: 61379
Kod: J9150D
EAN: 190017245935
Duża ilość
Wysyłka: czwartek, 28 Maj
Stan: Nowy
213,63 €
netto 785,62 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Inny stan

Produkt nie jest dostępny jako refabrykowany lub używany

Opis

Produkt HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR J9150D aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR J9150D aktualnie nie posiada opisu