J4860C-C
Part number: J4860C-C
Cena netto 953,40 zł (223,54 €)
Cena brutto 1 172,68 zł
Sugerowana cena producenta: 247,00 €
Brak głosów
Jeżeli masz pytania odnośnie produktu lub chcesz otrzymać indywidualną wycenę napisz do nas info@thomas-it.pl
Na ten moment produkt o nazwie 1000BASE-ZX SFP, 1550nm, 80km over SMF z kodem produktu J4860C-C nie posiada opisu.

Zostaw komentarz

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.