J4859C

HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C)

ID: 61393
Kod: J4859C
EAN: 883585267811
Mała ilość
Wysyłka: środa, 12 Sierpień
Stan: Nowy
36,01 €
netto 129,24 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Inny stan

Produkt nie jest dostępny jako refabrykowany lub używany

Opis

HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver - J4859C jest odbiornikiem wysokiej jakości, który został wyposażony w interfejs typu SFP.

Model J4859C oferuje maksymalną szybkość przesyłania danych na poziomie 1000 Mbit/s. Do tego zaopatrzony jest w złącze światłowodowe LC, sam zaś odbiornik HPE X121 1G SFP LC LX - J4859C to typ LX. Urządzenie wyposażono w dwa porty, a do tego atutem jest możliwość transferu danych na dystansie nawet do 10000 m.

Model J4859C cechuje zastosowanie przewodu multi-mode, pełny dupleks oraz długość fali 1310 nm. Urządzenie to najwyższa jakość, o której zadecydowały trwałe i innowacyjne komponenty, gwarantujące również niezawodność.

Pełna specyfikacja - J4859C

Technical data

Sieć komputerowa

Typ interfejsuSFP
Maksymalna szybkość przesyłania danych1000 Mbit/s
Złącze światłowodoweLC
Typ transceivera SFPLX
Liczba portów2

Praca

Automatyczne MDI/MDI-XNie
Maksymalny dystans transferu10000m
Długość fali1310 nm
Typ przewoduMulti-mode
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego62.5, 50 µm
Transmisja dwukierunkowa duplexFull

Zarządzanie energią

Pobór mocy0,5W

Waga i rozmiary

Waga produktu20g

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver - J4859C jest odbiornikiem wysokiej jakości, który został wyposażony w interfejs typu SFP.

Model J4859C oferuje maksymalną szybkość przesyłania danych na poziomie 1000 Mbit/s. Do tego zaopatrzony jest w złącze światłowodowe LC, sam zaś odbiornik HPE X121 1G SFP LC LX - J4859C to typ LX. Urządzenie wyposażono w dwa porty, a do tego atutem jest możliwość transferu danych na dystansie nawet do 10000 m.

Model J4859C cechuje zastosowanie przewodu multi-mode, pełny dupleks oraz długość fali 1310 nm. Urządzenie to najwyższa jakość, o której zadecydowały trwałe i innowacyjne komponenty, gwarantujące również niezawodność.

Pełna specyfikacja - J4859C