H6Z35A

HPE Premier Flex LC/LC OM4 6m SB Cable (H6Z35A)

ID: 64413
Kod: H6Z35A
EAN: 887758663127
Niedostępny
Stan: Nowy

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Inny stan

Produkt nie jest dostępny jako refabrykowany lub używany

Opis

Produkt HPE Premier Flex LC/LC OM4 6m SB Cable H6Z35A aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE Premier Flex LC/LC OM4 6m SB Cable H6Z35A aktualnie nie posiada opisu