GLC-ZX-SMD

Cisco 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, DOM (GLC-ZX-SMD)

ID: 60027
Kod: GLC-ZX-SMD
EAN: 746320804668
Na zamówienie
Wysyłka: piątek, 30 Kwiecień
Stan: Nowy
518,04 zł
netto 421,17 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Inny stan

Refabrykowany
Produkt refabrykowany przez producenta lub dystrybutora. Może posiadać gwarancję producenta, został przetestowany i jest sprawny. Gwarancja 12 mies.
Na zamówienie
Wysyłka: piątek, 30 Kwiecień
1 558,61 €
netto 5 754,68 zł
-+

Opis

Produkt Cisco 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, DOM (GLC-ZX-SMD) aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt Cisco 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, DOM (GLC-ZX-SMD) aktualnie nie posiada opisu