GLC-LX-SM-RGD

Cisco 1000Mbps Single Mode Rugged SFP (GLC-LX-SM-RGD)

ID: 60020
Kod: GLC-LX-SM-RGD
EAN: 4054318203574
Na zamówienie
Wysyłka: piątek, 30 Kwiecień
Stan: Nowy
3 552,47 zł
netto 2 888,19 zł
Dostawa 0 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Inny stan

Refabrykowany
Produkt refabrykowany przez producenta lub dystrybutora. Może posiadać gwarancję producenta, został przetestowany i jest sprawny. Gwarancja 12 mies.
Na zamówienie
Wysyłka: piątek, 30 Kwiecień
427,25 €
netto 1 577,50 zł
-+

Opis

Moduł GLC-LX-SM-RGD został stworzony z myślą o przełączniku Cisco. Dzięki niemu można pozwolić sobie na podłączenie switcha, który z kolei został wyposażony w port SFP. Jest to odbiornik cechujący się wysoką jakością wykonania oraz zastosowanych komponentów. Urządzenie zaopatrzono w złącze LC oraz światłowód typu MMF/SMF. Produkt oferuje maksymalny transfer danych kształtujący się na poziomie 1000 Mbit/s. Z kolei maksymalny dystans transferu może wynosić 550 m. Całość jest estetycznie wykonana. Bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach i technologiach, które wpływają na sprawną i niezawodną pracę przez długi czas. GLC-LX-SM-RGD opatrzono przystępną ceną, by na zakup mogli pozwolić sobie wszyscy, niezależnie od budżetu finansowego.

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Moduł GLC-LX-SM-RGD został stworzony z myślą o przełączniku Cisco. Dzięki niemu można pozwolić sobie na podłączenie switcha, który z kolei został wyposażony w port SFP. Jest to odbiornik cechujący się wysoką jakością wykonania oraz zastosowanych komponentów. Urządzenie zaopatrzono w złącze LC oraz światłowód typu MMF/SMF. Produkt oferuje maksymalny transfer danych kształtujący się na poziomie 1000 Mbit/s. Z kolei maksymalny dystans transferu może wynosić 550 m. Całość jest estetycznie wykonana. Bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach i technologiach, które wpływają na sprawną i niezawodną pracę przez długi czas. GLC-LX-SM-RGD opatrzono przystępną ceną, by na zakup mogli pozwolić sobie wszyscy, niezależnie od budżetu finansowego.