Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM (GLC-LH-SMD) | thomas it
GLC-LH-SMD

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM (GLC-LH-SMD)

ID: 60047
Kod: GLC-LH-SMD
EAN: 4053162171794
Dostępny
Wysyłka: czwartek, 4 Marzec
Stan: Nowy
1 804,48 zł
netto 1 467,06 zł
Dostawa 0 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Inny stan

Refabrykowany
Produkt refabrykowany przez producenta lub dystrybutora. Może posiadać gwarancję producenta, został przetestowany i jest sprawny. Gwarancja 12 mies.
Mała ilość
Wysyłka: czwartek, 4 Marzec
185,05 €
netto 682,94 zł
-+
Używany
Produkt używany w opakowaniu zastępczym, może posiadać ślady zużycia, został przetestowany i jest sprawny. Gwarancja: 12 mies.
Duża ilość
Wysyłka: poniedziałek, 8 Marzec
732,81 zł
netto 595,78 zł
-+

Opis

Nadajnik Cisco GLC-LH-SMD jest to nadajnik, który pracuje w oparciu o światłowody jedno i wielomodowe, w zależności od wyboru zmienia się także zasięg skuteczny nadajnika - w przypadku jednomodowego zasięg wynosi 10 KM, natomiast w przypadku wielomodowego tylko 550m.

Nadajnik ten wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym gwarantuje najwyższą jakość przepustowości jak i wydajności oraz bezawaryjności. Urządzenie jest przetestowane bardzo rygorystycznie, dzięki czemu gwarantowana jest awaryjność. Producent daje nam ró?neiż gwarancję na cały okres użytkowania.

Dzięki interfejsowi LC moduł Cisco GLC-LH-SMD wytwarza fale o długości 62.5 nanometrów.

Specyfikacja modułów SFP firmy Cisco

Technical data

Sieć komputerowa

Typ interfejsuSFP
Maksymalna szybkość przesyłania danych1000 Mbit/s
Złącze światłowodoweLC
Standardy komunikacyjneIEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Typ transceivera SFPLH, LX
Technologia okablowania1000BASE-LX/LH

Praca

Maksymalny dystans transferu10000m
Długość fali1300 nm
Obsługiwane produktyCatalyst Express 500/520\nCisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500\nCatalyst 2940/2950/2960/2960-S/2960-C/2970/2975\nCatalyst 3560/3560-E/3560-X/3560-C

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Nadajnik Cisco GLC-LH-SMD jest to nadajnik, który pracuje w oparciu o światłowody jedno i wielomodowe, w zależności od wyboru zmienia się także zasięg skuteczny nadajnika - w przypadku jednomodowego zasięg wynosi 10 KM, natomiast w przypadku wielomodowego tylko 550m.

Nadajnik ten wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym gwarantuje najwyższą jakość przepustowości jak i wydajności oraz bezawaryjności. Urządzenie jest przetestowane bardzo rygorystycznie, dzięki czemu gwarantowana jest awaryjność. Producent daje nam ró?neiż gwarancję na cały okres użytkowania.

Dzięki interfejsowi LC moduł Cisco GLC-LH-SMD wytwarza fale o długości 62.5 nanometrów.

Specyfikacja modułów SFP firmy Cisco