EX-SFP-10GE-ER

Juniper SFP+ 10GBase-ER 10 Gigabit Ethernet Optics Module, 1550nm for 40Km Transmis (EX-SFP-10GE-ER)

ID: 68643
Kod: EX-SFP-10GE-ER
EAN: 832938050501
Niedostępny
Wysyłka: piątek, 28 Maj

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Produkt SFP+ 10GBase-ER 10 Gigabit Ethernet Optics Module, 1550nm for 40Km Transmission (EX-SFP-10GE-ER) aktualnie nie posiada opisu.

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt SFP+ 10GBase-ER 10 Gigabit Ethernet Optics Module, 1550nm for 40Km Transmission (EX-SFP-10GE-ER) aktualnie nie posiada opisu.