AJ837A

HPE 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable (AJ837A)

ID: 67123
Kod: AJ837A
EAN: 884420053712
Dostępny
Wysyłka: środa, 8 Luty
35,20 €
netto 134,29 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Produkt HPE 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ837A aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ837A aktualnie nie posiada opisu