AJ834A

HPE 1m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable (AJ834A)

ID: 67126
Kod: AJ834A
EAN: 884420053682
Mała ilość
Wysyłka: wtorek, 7 Luty
46,76 €
netto 179,00 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Produkt HPE 1m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ834A aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE 1m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ834A aktualnie nie posiada opisu