Lenovo 10m IBM QSFP+ MTP Optical cable (90Y3519)

ID: 87951
Kod: 90Y3519
Niedostępny
Stan: Nowy

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Inny stan

Produkt nie jest dostępny jako refabrykowany lub używany

Opis

Produkt Lenovo 10m IBM QSFP+ MTP Optical cable (90Y3519) aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt Lenovo 10m IBM QSFP+ MTP Optical cable (90Y3519) aktualnie nie posiada opisu