46C3447

Lenovo SFP+ SR Transceiver (46C3447)

ID: 70665
Kod: 46C3447
EAN: 4053162038882
Duża ilość
Wysyłka: wtorek, 12 Lipiec
56,58 €
netto 220,64 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Produkt Lenovo SFP+ SR Transceiver (46C3447) aktualnie nie posiada opisu

Dane techniczne

Standard SFP+
Typ / długość fali 850 nm
Zasięg 300 m
Rodzaj światłowodu Single-mode
Max. prędkość przesyłu 10000

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt Lenovo SFP+ SR Transceiver (46C3447) aktualnie nie posiada opisu