Part number: 00VX005
Cena netto 928,07 zł (216,58 €)
Cena brutto 1 141,52 zł
Sugerowana cena producenta: 221,00 €
Brak głosów
Jeżeli masz pytania odnośnie produktu lub chcesz otrzymać indywidualną wycenę napisz do nas info@thomas-it.pl

Opis

Na ten moment produkt o nazwie Lenovo 30m QSFP+ MTP-MTP OM3 MMF Cable z kodem produktu 00VX005 nie posiada opisu.

Opinie

Zostaw komentarz