00MN514

Lenovo 15m LC-LC OM3 MMF Cable (00MN514)

ID: 70583
Kod: 00MN514
EAN: 883436656122
Mała ilość
Wysyłka: wtorek, 12 Lipiec
83,46 €
netto 325,44 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Produkt Lenovo 15m LC-LC OM3 MMF Cable (00MN514) aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt Lenovo 15m LC-LC OM3 MMF Cable (00MN514) aktualnie nie posiada opisu