NeXtScale System to nowa generacja gęstych komputerów. Jest to otwarte, elastyczne i proste rozwiązanie dla centrów danych dla użytkowników komputerów technicznych, obciążeń analitycznych oraz infrastruktury chmury i wirtualizacji na dużą skalę.

Nx360 M6 został zaprojektowany w celu optymalizacji gęstości i wydajności w ramach typowych limitów infrastruktury centrum danych. W Nx360 M6 dzięki większej mocy obliczeniowej na wat i procesorom Intel Xeon v3 można obniżyć koszty przy zachowaniu szybkości i dostępności.

Serwer Nx360 M6 zapewnia wiele funkcji, które upraszczają serwisowanie i wydłużają czas pracy systemu. Opcjonalne macierze RAID umożliwiają serwerowi kontynuowanie pracy w przypadku awarii jednego z dysków. Dyski SSD oferują większą niezawodność niż tradycyjne mechaniczne dyski twarde, co zapewnia dłuższy czas pracy bez przestojów.

Predictive Failure Analysis (PFA) wykrywa, kiedy składniki systemu (procesory, pamięć i dyski twarde) działają poza standardowymi progami i generuje proaktywne alerty z wyprzedzeniem o możliwej awarii, zwiększając tym samym czas pracy bez przestojów.

Wbudowany zintegrowany moduł zarządzający W Nx360 M6 stale monitoruje parametry systemu, uruchamia alarmy i wykonuje czynności naprawcze w przypadku awarii, aby zminimalizować przestoje.

Nx360 M6 oferuje opcjonalne zdalne zarządzanie, aby umożliwić zdalną obsługę klawiatury, wideo i myszy (KVM) serwera.

Sprawdź ten produkt:


Jesteś w kategorii nx360 M6
Przeglądasz 1 - 1 z 1 produktów
NeXtScale nx360 M5, 2x Xeon 12C E5-2650v4 105W 2.2GHz/...
Cena netto 23 028,40 zł
Cena brutto 28 324,93 zł