Lenovo Storage to wszechstronny system pamięci masowej zaprojektowany z myślą o prostocie, szybkości, skalowalności, bezpieczeństwie i wysokiej dostępności dla małych i dużych firm.

Lenovo Storage oferuje technologię zarządzania pamięcią masową klasy korporacyjnej w ekonomicznym rozwiązaniu z szerokim wyborem opcji łączności z hostami, elastycznymi konfiguracjami napędów i ulepszonymi funkcjami zarządzania danymi.

Lenovo Storage to idealne rozwiązanie dla firm każdej wielkości, od małych po przedsiębiorstwa, które potrzebują podstawowego rozwiązania do przechowywania danych. Lenovo Storage obsługuje wiele protokołów łączności w pamięci masowej i jest przeznaczony do szerokiego zakresu obciążeń, od specjalistycznych obciążeń, takich jak duże zbiory danych i analizy, nadzór wideo, strumieniowanie multimediów i chmury prywatne, aż po obciążenia ogólne, takie jak obsługa plików i drukarek, serwowanie stron internetowych, e-mail i współpraca oraz bazy danych OLTP.

Lenovo Storage doskonale nadaje się również do bezpiecznego przechowywania archiwum lub skonsolidowanego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych.

Lenovo Storage obsługuje funkcje inteligentnego określania poziomów w czasie rzeczywistym, które pomagają zoptymalizować wydajność systemu, obniżyć koszty i uprościć zarządzanie. Oprogramowanie podstawowe zawiera możliwość dynamicznego przenoszenia danych między dyskami SAS.

Lenovo Storage obsługuje bezdotykową ochronę pamięci podręcznej, co zmniejsza koszty konserwacji i zapewnia trwałe tworzenie kopii zapasowych niepisanych danych z pamięci podręcznej w przypadku awarii zasilania.

Zobacz te produkty:


Jesteś w kategorii Storage
Przeglądasz 1 - 2 z 2 produktów
Lenovo Storage DX8200N, 2xXeon 6C E5-2643 v4 135W 3.4GHz/...
Cena netto 65 840,96 zł
Cena brutto 80 984,39 zł
Lenovo Storage DX8200N, 2xXeon 6C E5-2643 v4 135W 3.4GHz/...
Cena netto 69 428,67 zł
Cena brutto 85 397,27 zł