Lightpaths to system diod LED na różnych zewnętrznych i wewnętrznych komponentach serwera, który prowadzi do uszkodzonego komponentu. Gdy wystąpi błąd, diody LED zapalają się na panelu informacyjnym operatora na przedniej stronie serwera, a następnie na uszkodzonym komponencie. Oglądając Lightpaths w określonej kolejności, często można zidentyfikować źródło błędu.

Przed rozpoczęciem pracy w serwerze, aby wyświetlić Lightpaths należy przeczytać informacje dotyczące bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo i obsługa urządzeń wrażliwych na wyładowania elektrostatyczne.

Jeśli Lightpaths się świeci, oznacza to, że informacje o nieizolowanym stanie błędu na serwerze są dostępne w dzienniku zdarzeń IMM lub w dzienniku zdarzeń systemowych.

Etykieta serwisowa wewnątrz pokrywy serwera zapewnia przegląd wewnętrznych komponentów, które odpowiadają błędom wskazanym przez panel informacji operatora lub zespół panelu operacyjnego LCD, które mogą często dostarczyć wystarczających informacji do zdiagnozowania błądu.

Nie trzeba usuwać pokrywy serwera, aby wyświetlić Lightpaths na dyskach twardych i zasilaczach.

Produkty z serii Lightpaths:


Jesteś w kategorii LightPaths
Przeglądasz 1 - 4 z 4 produktów
Lightpath Upgrade kit
Cena netto 263,76 zł
Cena brutto 324,42 zł
System x Advanced LCD Light path Kit
Cena netto 209,33 zł
Cena brutto 257,48 zł
System x3500 M5 Lightpath Upgrade Kit
Cena netto 171,65 zł
Cena brutto 211,13 zł
System x3650 M5 Advanced LCD Light Path Kit
Cena netto 78,65 zł
Cena brutto 96,74 zł