Lightpaths to system diod LED na różnych zewnętrznych i wewnętrznych komponentach serwera, który prowadzi do uszkodzonego komponentu. Gdy wystąpi błąd, diody LED zapalają się na panelu informacyjnym operatora na przedniej stronie serwera, a następnie na uszkodzonym komponencie. Oglądając Lightpaths w określonej kolejności, często można zidentyfikować źródło błędu.

Przed rozpoczęciem pracy w serwerze, aby wyświetlić Lightpaths należy przeczytać informacje dotyczące bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo i obsługa urządzeń wrażliwych na wyładowania elektrostatyczne.

Jeśli Lightpaths się świeci, oznacza to, że informacje o nieizolowanym stanie błędu na serwerze są dostępne w dzienniku zdarzeń IMM lub w dzienniku zdarzeń systemowych.

Etykieta serwisowa wewnątrz pokrywy serwera zapewnia przegląd wewnętrznych komponentów, które odpowiadają błędom wskazanym przez panel informacji operatora lub zespół panelu operacyjnego LCD, które mogą często dostarczyć wystarczających informacji do zdiagnozowania błądu.

Nie trzeba usuwać pokrywy serwera, aby wyświetlić Lightpaths na dyskach twardych i zasilaczach.

Produkty z serii Lightpaths:


Jesteś w kategorii LightPaths
Przeglądasz 1 - 4 z 4 produktów
Lightpath Upgrade kit
Cena netto 269,56 zł
Cena brutto 331,55 zł
System x Advanced LCD Light path Kit
Cena netto 213,93 zł
Cena brutto 263,14 zł
System x3500 M5 Lightpath Upgrade Kit
Cena netto 175,43 zł
Cena brutto 215,77 zł
System x3650 M5 Advanced LCD Light Path Kit
Cena netto 136,22 zł
Cena brutto 167,55 zł