Jesteś w kategorii FC/SAN Accessories
Przeglądasz 1 - 50 z 223 produktów
90Y9430
3m Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 192,14 zł
Cena brutto 236,33 zł
49Y4218
QLogic 10Gb SFP+ SR Optical Transceiver
Cena netto 1 243,14 zł
Cena brutto 1 529,06 zł
0.5m Intel OPA 100 Series Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 394,29 zł
Cena brutto 484,98 zł
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 339,76 zł
Cena brutto 417,91 zł
0.75m Intel OPA Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 692,11 zł
Cena brutto 851,29 zł
1.25m Intel OPA 100 Series Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 838,92 zł
Cena brutto 1 031,87 zł
1.5m Intel OPA 100 Series Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 578,85 zł
Cena brutto 711,99 zł
10Gb Ethernet Pass-Thru Module for BladeCenter
Cena netto 17 586,27 zł
Cena brutto 21 631,11 zł
10m Intel OPA 100 Series Active Optical QSFP28 Cable
Cena netto 4 563,72 zł
Cena brutto 5 613,38 zł
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena netto 2 458,03 zł
Cena brutto 3 023,38 zł
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 632,64 zł
Cena brutto 2 008,15 zł
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena netto 256,21 zł
Cena brutto 315,14 zł
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Cena netto 494,96 zł
Cena brutto 608,80 zł
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Cena netto 577,40 zł
Cena brutto 710,20 zł
15m Intel OPA 100 Series Active Optical QSFP28 Cable
Cena netto 4 668,59 zł
Cena brutto 5 742,36 zł
00KF010
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena netto 2 613,23 zł
Cena brutto 3 214,28 zł
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 717,56 zł
Cena brutto 2 112,60 zł
16Gb FC LW SFP Transceivers
Cena netto 12 034,30 zł
Cena brutto 14 802,18 zł
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Cena netto 161,32 zł
Cena brutto 198,42 zł
1m Intel OPA 100 Series Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 524,32 zł
Cena brutto 644,92 zł
1m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Cena netto 1 816,26 zł
Cena brutto 2 234,00 zł
90Y9427
1m Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 507,55 zł
Cena brutto 624,28 zł
20m Intel OPA 100 Series Active Optical QSFP28 Cable
Cena netto 4 718,92 zł
Cena brutto 5 804,27 zł
20m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena netto 2 701,32 zł
Cena brutto 3 322,62 zł
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 838,09 zł
Cena brutto 2 260,85 zł
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Cena netto 796,97 zł
Cena brutto 980,28 zł
23R7138
25.0 m LC/LC Fibre Cable
Cena netto 731,91 zł
Cena brutto 900,25 zł
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Cena netto 1 694,62 zł
Cena brutto 2 084,38 zł
2m Intel OPA 100 Series Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 641,77 zł
Cena brutto 789,38 zł
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 406,88 zł
Cena brutto 500,46 zł
300 FC SAN FW Renewal,1yr
Cena netto 1 598,14 zł
Cena brutto 1 965,71 zł
00YH945
300 FC SAN FW Renewal,2yr
Cena netto 3 196,28 zł
Cena brutto 3 931,43 zł
00KF012
30m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena netto 3 099,81 zł
Cena brutto 3 812,76 zł
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 2 040,80 zł
Cena brutto 2 510,18 zł
3m Intel OPA 100 Series Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 838,92 zł
Cena brutto 1 031,87 zł
00KF007
3m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena netto 2 214,75 zł
Cena brutto 2 724,14 zł
3m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 490,19 zł
Cena brutto 1 832,94 zł
3m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Cena netto 2 143,44 zł
Cena brutto 2 636,43 zł
50m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 3 972,28 zł
Cena brutto 4 885,91 zł
00MJ170
5m Fiber Cable (LC)
Cena netto 99,69 zł
Cena brutto 122,61 zł
5m Intel OPA 100 Series Active Optical QSFP28 Cable
Cena netto 4 509,19 zł
Cena brutto 5 546,30 zł
00KF008
5m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena netto 2 286,05 zł
Cena brutto 2 811,85 zł
5m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 490,19 zł
Cena brutto 1 832,94 zł
5m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Cena netto 2 479,01 zł
Cena brutto 3 049,18 zł
90Y9433
5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 880,87 zł
Cena brutto 1 083,46 zł
00D5810
5m QSFP+ to QSFP+ Cable
Cena netto 1 984,30 zł
Cena brutto 2 440,69 zł
6505 FC SAN FW Renewal,1yr
Cena netto 2 059,55 zł
Cena brutto 2 533,24 zł
00YH953
6505 FC SAN FW Renewal,2yr
Cena netto 4 114,90 zł
Cena brutto 5 061,33 zł
6510 FC SAN FW Renewal,1yr
Cena netto 5 528,48 zł
Cena brutto 6 800,03 zł
00YH961
6510 FC SAN FW Renewal,2yr
Cena netto 11 052,76 zł
Cena brutto 13 594,90 zł

Strony