Jesteś w kategorii Ethernet Accessories
Przeglądasz 1 - 36 z 36 produktów
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 310,77 zł
Cena brutto 382,25 zł
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 394,76 zł
Cena brutto 485,56 zł
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 466,15 zł
Cena brutto 573,37 zł
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 482,95 zł
Cena brutto 594,03 zł
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 587,94 zł
Cena brutto 723,17 zł
81Y8295
1m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Cena netto 639,15 zł
Cena brutto 786,16 zł
1m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 453,56 zł
Cena brutto 557,87 zł
49Y7886
1m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena netto 1 306,80 zł
Cena brutto 1 607,37 zł
49Y7890
1m QSFP+-to-QSFP+ cable
Cena netto 1 306,80 zł
Cena brutto 1 607,37 zł
00AY765
2m Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 621,54 zł
Cena brutto 764,49 zł
81Y8296
3m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Cena netto 688,00 zł
Cena brutto 846,25 zł
00KF006
3m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 625,74 zł
Cena brutto 769,66 zł
00KF013
3m Mellanox QSFP Passive DAC Hybrid Cable
Cena netto 655,14 zł
Cena brutto 805,82 zł
49Y7887
3m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena netto 1 884,89 zł
Cena brutto 2 318,41 zł
49Y7891
3m QSFP+-to-QSFP+ cable
Cena netto 1 632,49 zł
Cena brutto 2 007,96 zł
81Y8297
5m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Cena netto 907,84 zł
Cena brutto 1 116,64 zł
49Y7888
5m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena netto 2 515,90 zł
Cena brutto 3 094,56 zł
Brocade VDX SFP+ LR, Transceiver
Cena netto 10 226,01 zł
Cena brutto 12 577,99 zł
Juniper SFP+ 10GbE Direct Attach Copper (Twinax Copper...
Cena netto 440,96 zł
Cena brutto 542,38 zł
Juniper SFP+ 10GbE Direct Attach Copper (Twinax Copper...
Cena netto 600,54 zł
Cena brutto 738,67 zł
Juniper SFP+ 10GbE Direct Attach Copper (Twinax Copper...
Cena netto 734,93 zł
Cena brutto 903,96 zł
Juniper SFP+ 10GbE Direct Attach Copper (Twinax Copper...
Cena netto 852,52 zł
Cena brutto 1 048,60 zł
00VX183
Lenovo 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (85 C)
Cena netto 2 767,53 zł
Cena brutto 3 404,06 zł
00NU537
Lenovo 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (85 C)
Cena netto 2 767,53 zł
Cena brutto 3 404,06 zł
Lenovo 10m QSFP+ MTP-MTP OM3 MMF Cable
Cena netto 562,75 zł
Cena brutto 692,18 zł
Lenovo 1m Active DAC SFP+ Cables
Cena netto 592,14 zł
Cena brutto 728,34 zł
Lenovo 30m QSFP+ MTP-MTP OM3 MMF Cable
Cena netto 928,11 zł
Cena brutto 1 141,58 zł
Lenovo 3m Active DAC SFP+ Cables
Cena netto 739,13 zł
Cena brutto 909,13 zł
Lenovo 5m Active DAC SFP+ Cables
Cena netto 839,92 zł
Cena brutto 1 033,10 zł
Lenovo Ethernet CAT5E shielded 6m cable
Cena netto 705,53 zł
Cena brutto 867,80 zł
4X90F92980
Lenovo ThinkServer Gen 5 DisplayPort to VGA Dongle
Cena netto 159,58 zł
Cena brutto 196,29 zł
00FE333
SFP 1000Base-T (RJ-45) Transceiver
Cena netto 356,54 zł
Cena brutto 438,54 zł
90Y9424
SFP LX Transceiver
Cena netto 1 243,08 zł
Cena brutto 1 528,99 zł
00D6180
SFP+ LR Transceiver
Cena netto 3 989,61 zł
Cena brutto 4 907,23 zł
46C3447
SFP+ SR Transceiver
Cena netto 204,28 zł
Cena brutto 251,26 zł
00AL533
System x 550W High Efficiency Platinum AC Power Supply
Cena netto 332,54 zł
Cena brutto 409,02 zł