Jesteś w kategorii Ethernet Accessories
Przeglądasz 1 - 36 z 36 produktów
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 315,01 zł
Cena brutto 387,47 zł
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 400,15 zł
Cena brutto 492,19 zł
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 472,52 zł
Cena brutto 581,20 zł
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 489,55 zł
Cena brutto 602,14 zł
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 595,97 zł
Cena brutto 733,04 zł
81Y8295
1m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Cena netto 647,88 zł
Cena brutto 796,89 zł
1m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 459,75 zł
Cena brutto 565,49 zł
49Y7886
1m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena netto 1 324,64 zł
Cena brutto 1 629,31 zł
49Y7890
1m QSFP+-to-QSFP+ cable
Cena netto 1 324,64 zł
Cena brutto 1 629,31 zł
00AY765
2m Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 630,02 zł
Cena brutto 774,93 zł
81Y8296
3m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Cena netto 697,40 zł
Cena brutto 857,80 zł
00KF006
3m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 634,28 zł
Cena brutto 780,17 zł
00KF013
3m Mellanox QSFP Passive DAC Hybrid Cable
Cena netto 664,08 zł
Cena brutto 816,82 zł
49Y7887
3m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena netto 1 910,62 zł
Cena brutto 2 350,06 zł
49Y7891
3m QSFP+-to-QSFP+ cable
Cena netto 1 654,77 zł
Cena brutto 2 035,37 zł
81Y8297
5m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Cena netto 920,23 zł
Cena brutto 1 131,89 zł
49Y7888
5m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena netto 2 550,24 zł
Cena brutto 3 136,80 zł
Brocade VDX SFP+ LR, Transceiver
Cena netto 10 365,61 zł
Cena brutto 12 749,70 zł
Juniper SFP+ 10GbE Direct Attach Copper (Twinax Copper...
Cena netto 446,98 zł
Cena brutto 549,78 zł
Juniper SFP+ 10GbE Direct Attach Copper (Twinax Copper...
Cena netto 608,74 zł
Cena brutto 748,75 zł
Juniper SFP+ 10GbE Direct Attach Copper (Twinax Copper...
Cena netto 744,96 zł
Cena brutto 916,30 zł
Juniper SFP+ 10GbE Direct Attach Copper (Twinax Copper...
Cena netto 864,16 zł
Cena brutto 1 062,91 zł
00VX183
Lenovo 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (85 C)
Cena netto 2 805,31 zł
Cena brutto 3 450,53 zł
00NU537
Lenovo 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (85 C)
Cena netto 2 805,31 zł
Cena brutto 3 450,53 zł
Lenovo 10m QSFP+ MTP-MTP OM3 MMF Cable
Cena netto 570,43 zł
Cena brutto 701,63 zł
Lenovo 1m Active DAC SFP+ Cables
Cena netto 600,23 zł
Cena brutto 738,28 zł
Lenovo 30m QSFP+ MTP-MTP OM3 MMF Cable
Cena netto 940,78 zł
Cena brutto 1 157,16 zł
Lenovo 3m Active DAC SFP+ Cables
Cena netto 749,22 zł
Cena brutto 921,54 zł
Lenovo 5m Active DAC SFP+ Cables
Cena netto 851,38 zł
Cena brutto 1 047,20 zł
Lenovo Ethernet CAT5E shielded 6m cable
Cena netto 715,16 zł
Cena brutto 879,65 zł
4X90F92980
Lenovo ThinkServer Gen 5 DisplayPort to VGA Dongle
Cena netto 161,76 zł
Cena brutto 198,97 zł
00FE333
SFP 1000Base-T (RJ-45) Transceiver
Cena netto 361,40 zł
Cena brutto 444,53 zł
90Y9424
SFP LX Transceiver
Cena netto 1 260,05 zł
Cena brutto 1 549,86 zł
00D6180
SFP+ LR Transceiver
Cena netto 4 044,08 zł
Cena brutto 4 974,22 zł
46C3447
SFP+ SR Transceiver
Cena netto 238,26 zł
Cena brutto 293,06 zł
00AL533
System x 550W High Efficiency Platinum AC Power Supply
Cena netto 337,08 zł
Cena brutto 414,61 zł