Macierze dyskowe to urządzenia, w których skład wchodzi kontroler RAID oraz dyski zamknięte w specjalnie skonstruowanej obudowie. Skorzystanie z tego rozwiązania zapewnia wysoką wydajność transmisji danych oraz możliwość zabezpieczenia gromadzonych danych na kilka sposobów.
W tej kategorii znajdą Państwo macierze dyskowe zamknięte i skalowalne, dodatkowe półki na dyski oraz akcesoria wchodzące w ich skład. Produkty dostarczane są przez firmę Lenovo. Wśród dostępnych urządzeń znajdziecie Państwo macierze z serii V oraz niezbędne akcesoria: kable SAS, jednostki umożliwiające rozbudowę systemu oraz kable światłowodowe sieci SAN. Macierze dyskowe Lenovo z serii V wychodzą naprzeciw oczekiwaniom firm w zakresie dużego przyrostu gromadzonych danych. Urządzenia z serii V tworzą wydajne i skalowalne systemy dyskowe o świetnym stosunku ceny do jakości.
Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami. Nasi eksperci służą pomocą na każdym etapie współpracy tak, aby dokonali Państwo dobrej decyzji zakupowej.

Jesteś w kategorii Arrays
Przeglądasz 1 - 50 z 149 produktów
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 2 810,51 zł
Cena brutto 3 456,92 zł
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 350,26 zł
Cena brutto 430,82 zł
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 431,77 zł
Cena brutto 531,08 zł
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 312,28 zł
Cena brutto 384,10 zł
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 312,28 zł
Cena brutto 384,10 zł
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 3 979,44 zł
Cena brutto 4 894,71 zł
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 400,90 zł
Cena brutto 493,10 zł
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 671,67 zł
Cena brutto 826,15 zł
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 392,46 zł
Cena brutto 482,72 zł
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 642,52 zł
Cena brutto 2 020,30 zł
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena netto 257,76 zł
Cena brutto 317,05 zł
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena netto 257,76 zł
Cena brutto 317,05 zł
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Cena netto 497,96 zł
Cena brutto 612,49 zł
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Cena netto 497,96 zł
Cena brutto 612,49 zł
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 727,95 zł
Cena brutto 2 125,38 zł
16Gb FC LW SFP Transceivers
Cena netto 12 107,12 zł
Cena brutto 14 891,75 zł
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena netto 202,56 zł
Cena brutto 249,15 zł
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Cena netto 162,30 zł
Cena brutto 199,63 zł
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 206,78 zł
Cena brutto 254,34 zł
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 849,21 zł
Cena brutto 2 274,53 zł
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Cena netto 801,80 zł
Cena brutto 986,21 zł
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Cena netto 801,80 zł
Cena brutto 986,21 zł
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Cena netto 1 704,87 zł
Cena brutto 2 096,99 zł
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Cena netto 1 704,87 zł
Cena brutto 2 096,99 zł
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena netto 325,80 zł
Cena brutto 400,73 zł
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 409,34 zł
Cena brutto 503,49 zł
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 2 053,15 zł
Cena brutto 2 525,37 zł
3m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 5 376,25 zł
Cena brutto 6 612,79 zł
3m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 506,40 zł
Cena brutto 622,87 zł
3m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 499,21 zł
Cena brutto 1 844,03 zł
3m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 265,86 zł
Cena brutto 327,01 zł
00MJ180
3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 419,59 zł
Cena brutto 516,09 zł
00MJ166
3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 297,90 zł
Cena brutto 366,41 zł
00MJ166
3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 297,90 zł
Cena brutto 366,41 zł
4m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena netto 405,12 zł
Cena brutto 498,30 zł
50m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 3 996,32 zł
Cena brutto 4 915,47 zł
00MJ170
5m Fiber Cable (LC)
Cena netto 143,22 zł
Cena brutto 176,16 zł
5m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 499,21 zł
Cena brutto 1 844,03 zł
6m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena netto 531,72 zł
Cena brutto 654,01 zł
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 6 713,98 zł
Cena brutto 8 258,20 zł
6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 839,78 zł
Cena brutto 1 032,92 zł
6m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 333,38 zł
Cena brutto 410,06 zł
00MJ105
8Gb FC LW SFP Transceivers (Pair)
Cena netto 2 384,29 zł
Cena brutto 2 932,67 zł
00MJ103
8Gb FC SW SFP Transceivers (Pair)
Cena netto 286,40 zł
Cena brutto 352,27 zł
00FM472
8Gb SFP+ LW Optical Transceiver
Cena netto 8 794,43 zł
Cena brutto 10 817,15 zł
Brocade 10G FC LWL SFP
Cena netto 8 178,32 zł
Cena brutto 10 059,33 zł
Brocade 10G FC SWL SFP
Cena netto 2 586,85 zł
Cena brutto 3 181,82 zł
Brocade 16GB 10KM LW SFP Transceiver
Cena netto 11 946,76 zł
Cena brutto 14 694,51 zł
Brocade 16GB 25KM ELW SFP Transceiver
Cena netto 29 679,11 zł
Cena brutto 36 505,30 zł
Brocade 8GB 10KM LW SFP Transceiver
Cena netto 7 241,48 zł
Cena brutto 8 907,02 zł

Strony