Macierze dyskowe to urządzenia, w których skład wchodzi kontroler RAID oraz dyski zamknięte w specjalnie skonstruowanej obudowie. Skorzystanie z tego rozwiązania zapewnia wysoką wydajność transmisji danych oraz możliwość zabezpieczenia gromadzonych danych na kilka sposobów.
W tej kategorii znajdą Państwo macierze dyskowe zamknięte i skalowalne, dodatkowe półki na dyski oraz akcesoria wchodzące w ich skład. Produkty dostarczane są przez firmę Lenovo. Wśród dostępnych urządzeń znajdziecie Państwo macierze z serii V oraz niezbędne akcesoria: kable SAS, jednostki umożliwiające rozbudowę systemu oraz kable światłowodowe sieci SAN. Macierze dyskowe Lenovo z serii V wychodzą naprzeciw oczekiwaniom firm w zakresie dużego przyrostu gromadzonych danych. Urządzenia z serii V tworzą wydajne i skalowalne systemy dyskowe o świetnym stosunku ceny do jakości.
Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami. Nasi eksperci służą pomocą na każdym etapie współpracy tak, aby dokonali Państwo dobrej decyzji zakupowej.

Jesteś w kategorii Arrays
Przeglądasz 1 - 50 z 137 produktów
6099S2C
Storwize V3700 2.5-inch Storage Controller Unit
Cena netto 9 599,74 zł
Cena brutto 11 807,68 zł
6099L2C
Storwize V3700 3.5-inch Storage Controller Unit
Cena netto 13 769,37 zł
Cena brutto 16 936,32 zł
6099LEU
Storwize V3700 3.5-inch Storage Expansion Unit
Cena netto 8 998,71 zł
Cena brutto 11 068,42 zł
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 484,16 zł
Cena brutto 595,52 zł
00AL533
System x 550W High Efficiency Platinum AC Power Supply
Cena netto 809,72 zł
Cena brutto 995,95 zł
00WC089
Lenovo Storage S2200/S3200 16G Fibre Channel SFP+ Module 1...
Cena netto 747,11 zł
Cena brutto 918,95 zł
00WC088
Lenovo Storage S2200/S3200 8G Fibre Channel SFP+ Module 1...
Cena netto 187,82 zł
Cena brutto 231,02 zł
00WC087
Lenovo Storage S2200/S3200 10G SW Optical iSCSI SFP+ Module...
Cena netto 692,85 zł
Cena brutto 852,21 zł
00WC086
Lenovo Storage S2200/S3200 1G RJ45 iSCSI SFP+ Module 1 pack
Cena netto 283,82 zł
Cena brutto 349,10 zł
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Cena netto 492,51 zł
Cena brutto 605,79 zł
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Cena netto 304,69 zł
Cena brutto 374,77 zł
00MN508
Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable
Cena netto 133,56 zł
Cena brutto 164,28 zł
00MN505
Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable
Cena netto 108,52 zł
Cena brutto 133,48 zł
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena netto 79,30 zł
Cena brutto 97,54 zł
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Cena netto 96,00 zł
Cena brutto 118,08 zł
00MJ170
5m Fiber Cable (LC)
Cena netto 58,43 zł
Cena brutto 71,87 zł
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Cena netto 50,09 zł
Cena brutto 61,61 zł
00MJ105
8Gb FC LW SFP Transceivers (Pair)
Cena netto 1 085,19 zł
Cena brutto 1 334,78 zł
00MJ103
8Gb FC SW SFP Transceivers (Pair)
Cena netto 463,29 zł
Cena brutto 569,85 zł
00FM472
8Gb SFP+ LW Optical Transceiver
Cena netto 5 655,50 zł
Cena brutto 6 956,26 zł
6099SEU
Storwize V3700 2.5-inch Storage Expansion Unit
Cena netto 6 941,03 zł
Cena brutto 8 537,47 zł
00MJ180
3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 375,64 zł
Cena brutto 462,04 zł
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 229,56 zł
Cena brutto 282,36 zł
00MJ166
3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 396,51 zł
Cena brutto 487,71 zł
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 300,51 zł
Cena brutto 369,63 zł
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 208,69 zł
Cena brutto 256,69 zł
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 1 807,26 zł
Cena brutto 2 222,92 zł
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 225,39 zł
Cena brutto 277,22 zł
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 2 558,54 zł
Cena brutto 3 147,00 zł
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 258,78 zł
Cena brutto 318,29 zł
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 592,05 zł
Cena brutto 1 958,23 zł
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 674,86 zł
Cena brutto 2 060,08 zł
16Gb FC LW SFP Transceivers
Cena netto 7 784,14 zł
Cena brutto 9 574,49 zł
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena netto 129,39 zł
Cena brutto 159,15 zł
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 133,56 zł
Cena brutto 164,28 zł
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 792,40 zł
Cena brutto 2 204,65 zł
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena netto 212,86 zł
Cena brutto 261,82 zł
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 262,95 zł
Cena brutto 323,43 zł
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 990,07 zł
Cena brutto 2 447,78 zł
3m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 3 455,91 zł
Cena brutto 4 250,76 zł
3m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 325,56 zł
Cena brutto 400,43 zł
3m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 453,15 zł
Cena brutto 1 787,37 zł
3m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 171,13 zł
Cena brutto 210,48 zł
4m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena netto 258,78 zł
Cena brutto 318,29 zł
50m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 2 529,66 zł
Cena brutto 3 111,48 zł
5m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 453,15 zł
Cena brutto 1 787,37 zł
6m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena netto 342,25 zł
Cena brutto 420,97 zł
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 4 315,71 zł
Cena brutto 5 308,32 zł
6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 538,42 zł
Cena brutto 662,26 zł
6m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 212,86 zł
Cena brutto 261,82 zł

Strony