Macierze dyskowe to urządzenia, w których skład wchodzi kontroler RAID oraz dyski zamknięte w specjalnie skonstruowanej obudowie. Skorzystanie z tego rozwiązania zapewnia wysoką wydajność transmisji danych oraz możliwość zabezpieczenia gromadzonych danych na kilka sposobów.
W tej kategorii znajdą Państwo macierze dyskowe zamknięte i skalowalne, dodatkowe półki na dyski oraz akcesoria wchodzące w ich skład. Produkty dostarczane są przez firmę Lenovo. Wśród dostępnych urządzeń znajdziecie Państwo macierze z serii V oraz niezbędne akcesoria: kable SAS, jednostki umożliwiające rozbudowę systemu oraz kable światłowodowe sieci SAN. Macierze dyskowe Lenovo z serii V wychodzą naprzeciw oczekiwaniom firm w zakresie dużego przyrostu gromadzonych danych. Urządzenia z serii V tworzą wydajne i skalowalne systemy dyskowe o świetnym stosunku ceny do jakości.
Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami. Nasi eksperci służą pomocą na każdym etapie współpracy tak, aby dokonali Państwo dobrej decyzji zakupowej.

Jesteś w kategorii Arrays
Przeglądasz 1 - 50 z 360 produktów
90Y9430
3m Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 194,75 zł
Cena brutto 239,55 zł
49Y4218
QLogic 10Gb SFP+ SR Optical Transceiver
Cena netto 1 250,32 zł
Cena brutto 1 537,89 zł
0.5m Intel OPA 100 Series Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 396,57 zł
Cena brutto 487,78 zł
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 312,19 zł
Cena brutto 384,00 zł
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 341,72 zł
Cena brutto 420,32 zł
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 2 809,72 zł
Cena brutto 3 455,96 zł
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 350,16 zł
Cena brutto 430,70 zł
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 459,85 zł
Cena brutto 565,61 zł
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 312,19 zł
Cena brutto 384,00 zł
0.75m Intel OPA Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 696,10 zł
Cena brutto 856,21 zł
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 396,57 zł
Cena brutto 487,78 zł
1.25m Intel OPA 100 Series Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 843,76 zł
Cena brutto 1 037,83 zł
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 468,29 zł
Cena brutto 575,99 zł
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 3 978,33 zł
Cena brutto 4 893,35 zł
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 400,79 zł
Cena brutto 492,97 zł
1.5m Intel OPA 100 Series Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 582,19 zł
Cena brutto 716,10 zł
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 485,16 zł
Cena brutto 596,75 zł
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 590,63 zł
Cena brutto 726,48 zł
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 550,12 zł
Cena brutto 676,65 zł
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 392,35 zł
Cena brutto 482,59 zł
10Gb Ethernet Pass-Thru Module for BladeCenter
Cena netto 17 687,76 zł
Cena brutto 21 755,94 zł
10m Intel OPA 100 Series Active Optical QSFP28 Cable
Cena netto 4 590,06 zł
Cena brutto 5 645,77 zł
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena netto 2 472,22 zł
Cena brutto 3 040,83 zł
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 642,06 zł
Cena brutto 2 019,74 zł
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena netto 257,69 zł
Cena brutto 316,96 zł
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Cena netto 497,82 zł
Cena brutto 612,32 zł
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Cena netto 580,73 zł
Cena brutto 714,30 zł
15m Intel OPA 100 Series Active Optical QSFP28 Cable
Cena netto 4 695,53 zł
Cena brutto 5 775,50 zł
00KF010
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena netto 2 628,31 zł
Cena brutto 3 232,83 zł
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 727,47 zł
Cena brutto 2 124,79 zł
16Gb FC LW SFP Transceivers
Cena netto 12 103,74 zł
Cena brutto 14 887,60 zł
00YE313
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena netto 202,50 zł
Cena brutto 249,08 zł
81Y8295
1m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Cena netto 642,08 zł
Cena brutto 789,75 zł
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Cena netto 162,25 zł
Cena brutto 199,57 zł
1m Intel OPA 100 Series Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 527,35 zł
Cena brutto 648,64 zł
1m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 455,63 zł
Cena brutto 560,43 zł
00D5230
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 206,72 zł
Cena brutto 254,27 zł
1m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Cena netto 1 826,74 zł
Cena brutto 2 246,89 zł
90Y9427
1m Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 510,48 zł
Cena brutto 627,88 zł
49Y7886
1m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena netto 1 312,78 zł
Cena brutto 1 614,72 zł
49Y7890
1m QSFP+-to-QSFP+ cable
Cena netto 1 312,78 zł
Cena brutto 1 614,72 zł
20m Intel OPA 100 Series Active Optical QSFP28 Cable
Cena netto 4 746,15 zł
Cena brutto 5 837,77 zł
20m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena netto 2 716,91 zł
Cena brutto 3 341,80 zł
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 848,70 zł
Cena brutto 2 273,90 zł
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Cena netto 801,57 zł
Cena brutto 985,93 zł
23R7138
25.0 m LC/LC Fibre Cable
Cena netto 736,14 zł
Cena brutto 905,45 zł
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Cena netto 1 704,40 zł
Cena brutto 2 096,41 zł
00YE314
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena netto 329,07 zł
Cena brutto 404,75 zł
2m Intel OPA 100 Series Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 645,48 zł
Cena brutto 793,94 zł
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 409,22 zł
Cena brutto 503,35 zł

Strony