Rozwiązania Lenovo Arrays

Lenovo Arrays

Macierze dyskowe to urządzenia, w których skład wchodzi kontroler RAID oraz dyski zamknięte w specjalnie skonstruowanej obudowie. Skorzystanie z tego rozwiązania firmy Lenovo zapewnia wysoką wydajność transmisji danych oraz możliwość zabezpieczenia gromadzonych danych na kilka sposobów.

Bardzo ważne jest, aby kluczowe aplikacje biznesowe działały z maksymalną wydajnością, ponieważ mają bezpośredni wpływ na przychody i zadowolenie klienta. Z tego powodu centra danych szukają sposobów na zwiększenie szybkości i szybkości reakcji aplikacji kontrolujących ich operacje biznesowe o kluczowym znaczeniu.

Jednym ze sposobów odróżnienia działalności od konkurencji i przyspieszenia czasu wprowadzenia na rynek jest szybkie i niezawodne rozwiązanie Lenovo Arrays.

W tej kategorii znajdą Państwo macierze dyskowe Lenovo Arrays zamknięte i skalowalne, dodatkowe półki na dyski oraz akcesoria wchodzące w ich skład.

Wśród dostępnych urządzeń można znaleźć:

Macierze dyskowe Lenovo z serii V wychodzą naprzeciw oczekiwaniom firm w zakresie dużego przyrostu gromadzonych danych. Urządzenia z serii V tworzą wydajne i skalowalne systemy dyskowe o świetnym stosunku ceny do jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami. Nasi eksperci służą pomocą na każdym etapie współpracy tak, aby dokonali Państwo dobrej decyzji zakupowej.

Lenovo Arrays

Informacje producenta: Lenovo Arrays


Jesteś w kategorii Arrays
Przeglądasz 1 - 50 z 360 produktów
90Y9430
3m Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 191,02 zł
Cena brutto 234,96 zł
49Y4218
QLogic 10Gb SFP+ SR Optical Transceiver
Cena netto 1 235,94 zł
Cena brutto 1 520,20 zł
0.5m Intel OPA 100 Series Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 392,01 zł
Cena brutto 482,17 zł
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 308,60 zł
Cena brutto 379,58 zł
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 337,79 zł
Cena brutto 415,49 zł
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 2 777,41 zł
Cena brutto 3 416,22 zł
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 346,13 zł
Cena brutto 425,75 zł
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 454,56 zł
Cena brutto 559,11 zł
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 308,60 zł
Cena brutto 379,58 zł
0.75m Intel OPA Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 688,10 zł
Cena brutto 846,36 zł
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 392,01 zł
Cena brutto 482,17 zł
1.25m Intel OPA 100 Series Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 834,06 zł
Cena brutto 1 025,89 zł
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 462,90 zł
Cena brutto 569,37 zł
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 3 932,59 zł
Cena brutto 4 837,08 zł
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 396,18 zł
Cena brutto 487,30 zł
1.5m Intel OPA 100 Series Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 575,50 zł
Cena brutto 707,87 zł
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 479,58 zł
Cena brutto 589,89 zł
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 583,84 zł
Cena brutto 718,12 zł
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 667,25 zł
Cena brutto 820,71 zł
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 387,84 zł
Cena brutto 477,04 zł
10Gb Ethernet Pass-Thru Module for BladeCenter
Cena netto 17 484,37 zł
Cena brutto 21 505,78 zł
10m Intel OPA 100 Series Active Optical QSFP28 Cable
Cena netto 4 537,28 zł
Cena brutto 5 580,85 zł
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena netto 2 443,79 zł
Cena brutto 3 005,86 zł
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 623,18 zł
Cena brutto 1 996,51 zł
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena netto 254,73 zł
Cena brutto 313,32 zł
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Cena netto 492,09 zł
Cena brutto 605,28 zł
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Cena netto 574,05 zł
Cena brutto 706,09 zł
15m Intel OPA 100 Series Active Optical QSFP28 Cable
Cena netto 4 641,53 zł
Cena brutto 5 709,09 zł
00KF010
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena netto 2 598,09 zł
Cena brutto 3 195,65 zł
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 707,61 zł
Cena brutto 2 100,36 zł
16Gb FC LW SFP Transceivers
Cena netto 11 964,57 zł
Cena brutto 14 716,42 zł
00YE313
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena netto 200,17 zł
Cena brutto 246,21 zł
81Y8295
1m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Cena netto 634,69 zł
Cena brutto 780,67 zł
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Cena netto 160,39 zł
Cena brutto 197,27 zł
1m Intel OPA 100 Series Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 521,29 zł
Cena brutto 641,18 zł
1m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Cena netto 450,39 zł
Cena brutto 553,98 zł
00D5230
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Cena netto 204,34 zł
Cena brutto 251,34 zł
1m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Cena netto 1 805,74 zł
Cena brutto 2 221,06 zł
90Y9427
1m Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 504,61 zł
Cena brutto 620,66 zł
49Y7886
1m QSFP+ DAC Break Out Cable
Cena netto 1 297,68 zł
Cena brutto 1 596,15 zł
49Y7890
1m QSFP+-to-QSFP+ cable
Cena netto 1 297,68 zł
Cena brutto 1 596,15 zł
20m Intel OPA 100 Series Active Optical QSFP28 Cable
Cena netto 4 691,58 zł
Cena brutto 5 770,64 zł
20m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Cena netto 2 685,67 zł
Cena brutto 3 303,37 zł
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 1 827,44 zł
Cena brutto 2 247,75 zł
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Cena netto 792,36 zł
Cena brutto 974,60 zł
23R7138
25.0 m LC/LC Fibre Cable
Cena netto 727,67 zł
Cena brutto 895,04 zł
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Cena netto 1 684,80 zł
Cena brutto 2 072,30 zł
00YE314
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Cena netto 325,28 zł
Cena brutto 400,10 zł
2m Intel OPA 100 Series Passive Copper QSFP28 Cable
Cena netto 638,05 zł
Cena brutto 784,81 zł
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Cena netto 404,52 zł
Cena brutto 497,56 zł

Strony