Jesteś w kategorii Moduły SFP
Przeglądasz 1 - 24 z 24 produktów
SRX-GP-1DS3-E3
1-Port Clear Channel DS3/E3 GPIM for SRX Branch Services...
Cena netto 16 260,11 zł
Cena brutto 19 999,93 zł
SRX-MP-1SFP-GE
1-Port SFP Mini-PIM for SRX with GE backplane connectivity...
Cena netto 1 874,72 zł
Cena brutto 2 305,90 zł
10GE 40km single-mode pluggable interface
Cena netto 18 746,94 zł
Cena brutto 23 058,73 zł
SRX-SFPP-10G-LR
10GE SFP+ Optical Transceiver,LR,10km
Cena netto 7 464,20 zł
Cena brutto 9 180,96 zł
SRX-XFP-10GE-SR
10GE short reach multi-mode pluggable interface
Cena netto 11 185,18 zł
Cena brutto 13 757,78 zł
SRX-XFP-10GE-LR
10GE XFP pluggable transceiver; singlemode 1310nm 10km...
Cena netto 7 651,82 zł
Cena brutto 9 411,73 zł
8-Port GE SFP G/XPIM for SRX Platforms
Cena netto 6 561,42 zł
Cena brutto 8 070,54 zł
SRX-GP-DUAL-T1-E1
Dual T1/E1 - 2-port - GPIM. PIM for SRX 650. Single PIM...
Cena netto 3 060,71 zł
Cena brutto 3 764,67 zł
SRX-GP-16GE-POE
POE Ethernet Switch 16-port 10/100/1000Base-T XGPIM....
Cena netto 14 903,70 zł
Cena brutto 18 331,55 zł
SRX-GP-QUAD-T1-E1
Quad T1/E1 - 4-port - GPIM. PIM for SRX 650. Single PIM...
Cena netto 5 224,94 zł
Cena brutto 6 426,68 zł
RoHS compliant 1 port Serial, MPIM form factor supported on...
Cena netto 1 703,28 zł
Cena brutto 2 095,03 zł
RoHS compliant 1 port T1E1, MPIM form factor supported on...
Cena netto 1 339,08 zł
Cena brutto 1 647,06 zł
RoHS compliant 1 port VDSL2, MPIM form factor supported on...
Cena netto 1 124,80 zł
Cena brutto 1 383,51 zł
SFP 100BASE-FX Optical Transceiver, LC connector
Cena netto 478,24 zł
Cena brutto 588,23 zł
SRX-SFP-10GE-DAC-1M
SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax...
Cena netto 286,96 zł
Cena brutto 352,96 zł
SRX-SFP-10GE-DAC-3M
SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax...
Cena netto 391,88 zł
Cena brutto 482,02 zł
SRX-SFP-10GE-ER
SFP+ 10GBase-ER 10 Gigabit Ethernet Optics Module, 1550nm...
Cena netto 42 582,00 zł
Cena brutto 52 375,86 zł
SRX-SFP-10GE-LR
Small Form Factor Pluggable 10 Gigabit Ethernet (SFP+) LR...
Cena netto 7 651,82 zł
Cena brutto 9 411,73 zł
SRX-SFP-10GE-LRM
Small Form Factor Pluggable 10 Gigabit Ethernet (SFP+) LRM...
Cena netto 3 280,73 zł
Cena brutto 4 035,30 zł
SRX-SFP-10GE-SR
Small Form Factor Pluggable 10 Gigabit Ethernet (SFP+) SR...
Cena netto 2 869,43 zł
Cena brutto 3 529,40 zł
SRX-SFP-1GE-LH
Small Form Factor Pluggable 1000Base-LH Gigabit Ethernet...
Cena netto 11 477,72 zł
Cena brutto 14 117,60 zł
SRX-SFP-1GE-LX
Small Form Factor Pluggable 1000Base-LX Gigabit Ethernet...
Cena netto 1 912,95 zł
Cena brutto 2 352,93 zł
SRX-SFP-1GE-SX
Small Form Factor Pluggable 1000Base-SX Gigabit Ethernet...
Cena netto 937,36 zł
Cena brutto 1 152,95 zł
SRX-SFP-1GE-T
Small Form Factor Pluggable 1000Base-T Gigabit Ethernet...
Cena netto 746,42 zł
Cena brutto 918,10 zł