Jesteś w kategorii Seria QFX
Przeglądasz 1 - 50 z 61 produktów
24 QSFP+ Application Acceleration Platform, Back to Front AC
Cena netto 95 444,34 zł
Cena brutto 117 396,54 zł
24 QSFP+ Application acceleration Platform, Front to Back AC
Cena netto 96 765,78 zł
Cena brutto 119 021,91 zł
4 port QSPF Expansion Module for QFX5100
Cena netto 9 486,86 zł
Cena brutto 11 668,83 zł
4 QSFP+ Packet Flow Accelerator Module
Cena netto 113 842,06 zł
Cena brutto 140 025,74 zł
48 SFP+ and 4 QSFP28, Back to Front AC
Cena netto 43 562,02 zł
Cena brutto 53 581,28 zł
48 SFP+ and 4 QSFP28, Front to Back AC
Cena netto 43 562,02 zł
Cena brutto 53 581,28 zł
JPSU-650W-AC-AFI
Juniper 650W AC Power Supply (FRU Side to Port Side Air...
Cena netto 2 846,04 zł
Cena brutto 3 500,63 zł
JPSU-650W-DC-AFI
Juniper 650W DC Power Supply (FRU Side to Port Side Air...
Cena netto 7 485,82 zł
Cena brutto 9 207,56 zł
QFX Series edge Advanced Feature License for IS-IS, BGP and...
Cena netto 9 486,86 zł
Cena brutto 11 668,83 zł
QFX5100 850 Watt AC PSU, Back to Front Airflow
Cena netto 3 794,73 zł
Cena brutto 4 667,52 zł
QFX5100 850 Watt AC PSU, Front to Back airflow
Cena netto 3 794,73 zł
Cena brutto 4 667,52 zł
QFX5100 850 Watt DC PSU, Back to Front Airflow
Cena netto 8 538,16 zł
Cena brutto 10 501,94 zł
QFX5100 850 Watt DC PSU, Front to Back airflow
Cena netto 8 421,54 zł
Cena brutto 10 358,50 zł
QFX5100, 24 QSFP ports, 2 expansion slots, redundant fans...
Cena netto 74 858,33 zł
Cena brutto 92 075,74 zł
QFX5100, 24 QSFP ports, 2 expansion slots, redundant fans,...
Cena netto 75 894,72 zł
Cena brutto 93 350,51 zł
QFX5100, 24 QSFP+ ports, 2 expansion slots, redundant fans...
Cena netto 75 894,72 zł
Cena brutto 93 350,51 zł
QFX5100-24Q-3AFO
QFX5100, 24 QSFP+ ports, 2 expansion slots, redundant fans...
Cena netto 75 894,72 zł
Cena brutto 93 350,51 zł
QFX5100, 24 QSFP+ ports, 2 expansion slots, dual SFP/RJ45...
Cena netto 77 792,07 zł
Cena brutto 95 684,24 zł
QFX5100, 24 QSFP+ ports, 2 expansion slots, dual SFP/RJ45...
Cena netto 176 697,70 zł
Cena brutto 217 338,17 zł
QFX5100, 48 100M/1G/10G Base-T, 6 QSFP ports, redundant...
Cena netto 56 921,05 zł
Cena brutto 70 012,89 zł
QFX5100, 48 100M/1G/10G Base-T, 6 QSFP ports, redundant...
Cena netto 58 082,69 zł
Cena brutto 71 441,71 zł
QFX5100, 48 100M/1G/10G Base-T, 6 QSFP+ ports, dual SFP/...
Cena netto 61 954,87 zł
Cena brutto 76 204,49 zł
QFX5100, 48 100M/1G/10G Base-T, 6 QSFP+ ports, dual SFP/...
Cena netto 61 954,87 zł
Cena brutto 76 204,49 zł
QFX5100, 48 SFP+/SFP ports, 6 QSFP+ ports, dual SFP/RJ45...
Cena netto 61 954,87 zł
Cena brutto 76 204,49 zł
QFX5100, 48 SFP+/SFP ports, 6 QSFP+ ports, dual SFP/RJ45...
Cena netto 60 715,79 zł
Cena brutto 74 680,42 zł
QFX5100, 48 SFP+/SFP ports, 6 QSFP+ ports, redundant fans...
Cena netto 56 921,05 zł
Cena brutto 70 012,89 zł
QFX5100, 48 SFP+/SFP ports, 6 QSFP+ ports, redundant fans...
Cena netto 58 082,69 zł
Cena brutto 71 441,71 zł
QFX5100, 48 SFP+/SFP ports, 6 QSFP ports, redundant fans,...
Cena netto 56 921,05 zł
Cena brutto 70 012,89 zł
QFX5100, 48 SFP+/SFP ports, 6 QSFP ports, redundant fans,...
Cena netto 56 921,05 zł
Cena brutto 70 012,89 zł
QFX5100-96S-AFI
QFX5100, 96 1/10G SFP+,8 40G QSFP ports, redundant fans...
Cena netto 80 472,70 zł
Cena brutto 98 981,42 zł
QFX5100, 96 1/10G SFP+,8 40G QSFP ports, redundant fans...
Cena netto 80 472,70 zł
Cena brutto 98 981,42 zł
QFX5100, 96 SFP+/SFP ports, 8 QSFP+ ports, redundant fans...
Cena netto 193 936,50 zł
Cena brutto 238 541,90 zł
QFX5100, 96 SFP+/SFP ports, 8 QSFP+ ports, redundant fans...
Cena netto 85 381,54 zł
Cena brutto 105 019,29 zł
QFX5100, Fan Module for PSU side to Built in Port Side...
Cena netto 2 154,85 zł
Cena brutto 2 650,47 zł
QFX5100, Fan Module PSU Side to Built in Port Side Air Flow
Cena netto 935,72 zł
Cena brutto 1 150,94 zł
QFX5100-48SH is hardware only model for Airflow in....
Cena netto 17 076,32 zł
Cena brutto 21 003,88 zł
QFX5100-48SH-AFO Hardware Only Appliance
Cena netto 17 076,32 zł
Cena brutto 21 003,88 zł
QFX5100-48TH is hardware only model for Airflow in....
Cena netto 17 424,81 zł
Cena brutto 21 432,51 zł
QFX5100-48TH is hardware only model for Airflow out....
Cena netto 17 424,81 zł
Cena brutto 21 432,51 zł
QSFP+ 40GBase-eSR4 40 Gigabit Optics, 850nm for up to 300m...
Cena netto 14 520,67 zł
Cena brutto 17 860,43 zł
QFX-QSFP-40G-SR4
QSFP+ 40GBase-SR4 40 Gigabit Optics, 850nm for up to 150m...
Cena netto 10 347,59 zł
Cena brutto 12 727,54 zł
QFX-QSFP-DAC-1M
QSFP+ Cable Assy, 1m, 30AWG, Passive, Programmable ID
Cena netto 569,23 zł
Cena brutto 700,15 zł
QFX-QSFP-DAC-3M
QSFP+ Cable Assy, 3m, 30AWG, Passive, Programmable ID
Cena netto 758,98 zł
Cena brutto 933,55 zł
QFX-QSFP-DACBO-1M
QSFP+ to SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Break out...
Cena netto 774,45 zł
Cena brutto 952,58 zł
QFX-QSFP-DACBO-3M
QSFP+ to SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Break out...
Cena netto 1 122,85 zł
Cena brutto 1 381,10 zł
QFX-SFP-1GE-LX
SFP 1000Base-LX Gigabit Ethernet Optics, 1310nm for 10km...
Cena netto 1 888,64 zł
Cena brutto 2 323,03 zł
QFX-SFP-1GE-SX
SFP 1000Base-SX Gigabit Ethernet Optics, 850nm for upto...
Cena netto 948,69 zł
Cena brutto 1 166,89 zł
QFX-SFP-1GE-T
SFP 1000Base-T Copper Transceiver Module for up to 100m...
Cena netto 755,92 zł
Cena brutto 929,78 zł
SFP 8-Gbps Fibre Channel SW Optics
Cena netto 1 416,47 zł
Cena brutto 1 742,26 zł
QFX-SFP-DAC-10MA
SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (active...
Cena netto 664,08 zł
Cena brutto 816,82 zł

Strony