Jesteś w kategorii Transcivers
Przeglądasz 1 - 41 z 41 produktów
QSFP+40GE DAC,TWINAX COPER CBL,50CM TRAN
Cena netto 348,87 zł
Cena brutto 429,11 zł
EX-SFP-10GE-LR
SFFP 10 GE (SFP+) LR OPT
Cena netto 6 976,93 zł
Cena brutto 8 581,63 zł
EX-SFP-10GE-LRM
SFFP 10 GE (SFP+) LRM OPT
Cena netto 3 052,40 zł
Cena brutto 3 754,45 zł
EX-SFP-10GE-SR
SFFP 10 GE (SFP+) SR OPT
Cena netto 2 616,36 zł
Cena brutto 3 218,12 zł
EX-SFP-1GE-T
SFFP 10/100/1KCOPPER XCVR MOD
Cena netto 697,70 zł
Cena brutto 858,17 zł
EX-SFP-1FE-FX
SFFP 100BASE-FX FE OPT
Cena netto 436,04 zł
Cena brutto 536,34 zł
EX-SFP-1GE-LH
SFFP 1KBASE-LH GE OPT
Cena netto 1 428,81 zł
Cena brutto 1 757,43 zł
EX-SFP-1GE-LX
SFFP 1KBASE-LX GE OPT
Cena netto 1 744,22 zł
Cena brutto 2 145,39 zł
EX-SFP-1GE-SX
SFFP 1KBASE-SX GE OPT
Cena netto 872,09 zł
Cena brutto 1 072,67 zł
EX-SFP-FE20KT13R15
SFP 100-BX FE,TX1310NM/RX1550NM,20KM
Cena netto 887,78 zł
Cena brutto 1 091,97 zł
EX-SFP-FE20KT15R13
SFP 100-BX FE,TX1550NM/RX1310NM,20KM
Cena netto 887,78 zł
Cena brutto 1 091,97 zł
EX-SFP-1FE-LH
SFP 100-LH FE,1550NM,80 KM TRAN ON SMF
Cena netto 2 616,36 zł
Cena brutto 3 218,12 zł
EX-SFP-1FE-LX40K
SFP 100-LX FE,1310NM,40 KM TRAN ON SMF
Cena netto 1 744,22 zł
Cena brutto 2 145,39 zł
EX-SFP-1FE-LX
SFP 100-LX,LC,1310NM,10KMR,SNGL MODE FBR
Cena netto 1 220,96 zł
Cena brutto 1 501,78 zł
EX-SFP-GE10KT13R14
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1490NM,10KM
Cena netto 2 905,47 zł
Cena brutto 3 573,73 zł
EX-SFP-GE10KT13R15
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1550NM,10KM
Cena netto 2 421,23 zł
Cena brutto 2 978,11 zł
EX-SFP-GE40KT13R15
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1550NM,40KM
Cena netto 4 196,79 zł
Cena brutto 5 162,05 zł
EX-SFP-GE10KT14R13
SFP 1000-BX GE,TX1490NM/RX1310NM,10KM
Cena netto 3 389,72 zł
Cena brutto 4 169,35 zł
EX-SFP-GE10KT15R13
SFP 1000-BX GE,TX1550NM/RX1310NM,10KM
Cena netto 4 035,38 zł
Cena brutto 4 963,51 zł
EX-SFP-GE40KT15R13
SFP 1000-BX GE,TX1550NM/RX1310NM,40KM
Cena netto 4 842,45 zł
Cena brutto 5 956,22 zł
EX-SFP-1GE-LX40K
SFP 1000-LX GE,1310NM,40KM,SNGL MODE FBR
Cena netto 4 360,58 zł
Cena brutto 5 363,51 zł
EX-SFP-GE80KCW1470
SFP GE CWDM OPT,1470NM FOR 80KM TRAN,SMF
Cena netto 8 069,07 zł
Cena brutto 9 924,96 zł
EX-SFP-GE80KCW1490
SFP GE CWDM OPT,1490NM FOR 80KM TRAN,SMF
Cena netto 8 069,07 zł
Cena brutto 9 924,96 zł
EX-SFP-GE80KCW1510
SFP GE CWDM OPT,1510NM FOR 80KM TRAN,SMF
Cena netto 8 069,07 zł
Cena brutto 9 924,96 zł
EX-SFP-GE80KCW1530
SFP GE CWDM OPT,1530NM FOR 80KM TRAN,SMF
Cena netto 8 069,07 zł
Cena brutto 9 924,96 zł
EX-SFP-GE80KCW1550
SFP GE CWDM OPT,1550NM FOR 80KM TRAN,SMF
Cena netto 8 069,07 zł
Cena brutto 9 924,96 zł
EX-SFP-GE80KCW1570
SFP GE CWDM OPT,1570NM FOR 80KM TRAN,SMF
Cena netto 8 069,07 zł
Cena brutto 9 924,96 zł
EX-SFP-GE80KCW1590
SFP GE CWDM OPT,1590NM FOR 80KM TRAN,SMF
Cena netto 8 069,07 zł
Cena brutto 9 924,96 zł
EX-SFP-GE80KCW1610
SFP GE CWDM OPT,1610NM FOR 80KM TRAN,SMF
Cena netto 8 069,07 zł
Cena brutto 9 924,96 zł
EX-SFP-10GE-ZR
SFP+ 10G-ZR 10 GE,1550NM,80KM TRAN,SMF
Cena netto 24 419,16 zł
Cena brutto 30 035,57 zł
EX-SFP-10GE-ER
SFP+ 10GBASE-ER 10GE OPT MOD,1550NM,40KM
Cena netto 17 442,27 zł
Cena brutto 21 453,99 zł
EX-SFP-10GE-DAC-1M
SFP+ 10GE DAC,TWINAX COPPER CABLE), 1M
Cena netto 261,61 zł
Cena brutto 321,78 zł
EX-SFP-10GE-DAC-3M
SFP+ 10GE DAC,TWINAX COPPER CABLE), 3M
Cena netto 366,29 zł
Cena brutto 450,53 zł
EX-SFP-10GE-USR
SFP+ 10GE,850NM,10M-OM1,20M-OM2,100M-OM3
Cena netto 1 308,18 zł
Cena brutto 1 609,06 zł
EX-SFP-1FE-FX-ET
SFP,100BASE-FX FE,EXT TEMP RANGE OPT
Cena netto 784,92 zł
Cena brutto 965,45 zł
EX-SFP-1GE-SX-ET
SFP,1KBASE-SX GE,EXT TEMP RANGE OPT
Cena netto 1 046,52 zł
Cena brutto 1 287,23 zł
EX-XFP-10GE-ER
XFP 10GBASE-ER 10 GE OPT MOD
Cena netto 17 442,27 zł
Cena brutto 21 453,99 zł
EX-XFP-10GE-LR
XFP 10GBASE-LR 10 GE OPT MOD,EX3200
Cena netto 8 372,29 zł
Cena brutto 10 297,91 zł
EX-XFP-10GE-SR
XFP 10GBASE-SR 10 GE OPT MOD
Cena netto 3 488,45 zł
Cena brutto 4 290,79 zł
EX-XFP-10GE-ZR
XFP 10GBASE-ZR 10 GE OPT MOD
Cena netto 24 419,16 zł
Cena brutto 30 035,57 zł
EX-XFP-10GE80KDWDM
XFP DWDM FOR 80KM
Cena netto 40 348,72 zł
Cena brutto 49 628,93 zł