Jesteś w kategorii Transcivers
Przeglądasz 1 - 41 z 41 produktów
EX-SFP-1GE-SX
SFFP 1KBASE-SX GE OPT
Cena netto 780,50 zł
Cena brutto 960,02 zł
EX-SFP-1GE-LX
SFFP 1KBASE-LX GE OPT
Cena netto 1 562,67 zł
Cena brutto 1 922,08 zł
EX-SFP-10GE-SR
SFFP 10 GE (SFP+) SR OPT
Cena netto 2 344,01 zł
Cena brutto 2 883,13 zł
EX-SFP-10GE-LR
SFFP 10 GE (SFP+) LR OPT
Cena netto 6 340,00 zł
Cena brutto 7 798,20 zł
EX-XFP-10GE-ZR
XFP 10GBASE-ZR 10 GE OPT MOD
Cena netto 21 875,76 zł
Cena brutto 26 907,19 zł
EX-XFP-10GE-SR
XFP 10GBASE-SR 10 GE OPT MOD
Cena netto 3 125,34 zł
Cena brutto 3 844,17 zł
EX-XFP-10GE-LR
XFP 10GBASE-LR 10 GE OPT MOD,EX3200
Cena netto 7 500,82 zł
Cena brutto 9 226,01 zł
EX-XFP-10GE-ER
XFP 10GBASE-ER 10 GE OPT MOD
Cena netto 15 625,08 zł
Cena brutto 19 218,85 zł
EX-XFP-10GE80KDWDM
XFP DWDM FOR 80KM
Cena netto 39 061,88 zł
Cena brutto 48 046,12 zł
EX-SFP-GE80KCW1610
SFP GE CWDM OPT,1610NM FOR 80KM TRAN,SMF
Cena netto 7 811,73 zł
Cena brutto 9 608,42 zł
EX-SFP-GE80KCW1590
SFP GE CWDM OPT,1590NM FOR 80KM TRAN,SMF
Cena netto 7 811,73 zł
Cena brutto 9 608,42 zł
EX-SFP-GE80KCW1570
SFP GE CWDM OPT,1570NM FOR 80KM TRAN,SMF
Cena netto 7 811,73 zł
Cena brutto 9 608,42 zł
EX-SFP-GE80KCW1550
SFP GE CWDM OPT,1550NM FOR 80KM TRAN,SMF
Cena netto 7 811,73 zł
Cena brutto 9 608,42 zł
EX-SFP-GE80KCW1530
SFP GE CWDM OPT,1530NM FOR 80KM TRAN,SMF
Cena netto 7 811,73 zł
Cena brutto 9 608,42 zł
EX-SFP-GE80KCW1510
SFP GE CWDM OPT,1510NM FOR 80KM TRAN,SMF
Cena netto 7 811,73 zł
Cena brutto 9 608,42 zł
EX-SFP-GE80KCW1490
SFP GE CWDM OPT,1490NM FOR 80KM TRAN,SMF
Cena netto 7 811,73 zł
Cena brutto 9 608,42 zł
EX-SFP-GE80KCW1470
SFP GE CWDM OPT,1470NM FOR 80KM TRAN,SMF
Cena netto 7 811,73 zł
Cena brutto 9 608,42 zł
EX-SFP-GE40KT15R13
SFP 1000-BX GE,TX1550NM/RX1310NM,40KM
Cena netto 4 688,01 zł
Cena brutto 5 766,25 zł
EX-SFP-GE40KT13R15
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1550NM,40KM
Cena netto 4 062,94 zł
Cena brutto 4 997,42 zł
EX-SFP-GE10KT15R13
SFP 1000-BX GE,TX1550NM/RX1310NM,10KM
Cena netto 3 906,68 zł
Cena brutto 4 805,21 zł
EX-SFP-GE10KT14R13
SFP 1000-BX GE,TX1490NM/RX1310NM,10KM
Cena netto 3 281,61 zł
Cena brutto 4 036,38 zł
EX-SFP-GE10KT13R15
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1550NM,10KM
Cena netto 2 344,01 zł
Cena brutto 2 883,13 zł
EX-SFP-GE10KT13R14
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1490NM,10KM
Cena netto 2 812,81 zł
Cena brutto 3 459,75 zł
EX-SFP-FE20KT15R13
SFP 100-BX FE,TX1550NM/RX1310NM,20KM
Cena netto 859,47 zł
Cena brutto 1 057,15 zł
EX-SFP-FE20KT13R15
SFP 100-BX FE,TX1310NM/RX1550NM,20KM
Cena netto 859,47 zł
Cena brutto 1 057,15 zł
EX-SFP-1GE-T
SFFP 10/100/1KCOPPER XCVR MOD
Cena netto 625,07 zł
Cena brutto 768,83 zł
EX-SFP-1GE-SX-ET
SFP,1KBASE-SX GE,EXT TEMP RANGE OPT
Cena netto 937,60 zł
Cena brutto 1 153,25 zł
EX-SFP-1GE-LX40K
SFP 1000-LX GE,1310NM,40KM,SNGL MODE FBR
Cena netto 3 906,68 zł
Cena brutto 4 805,21 zł
EX-SFP-1GE-LH
SFFP 1KBASE-LH GE OPT
Cena netto 9 374,40 zł
Cena brutto 11 530,51 zł
EX-SFP-1FE-LX40K
SFP 100-LX FE,1310NM,40 KM TRAN ON SMF
Cena netto 1 562,67 zł
Cena brutto 1 922,08 zł
EX-SFP-1FE-LX
SFP 100-LX,LC,1310NM,10KMR,SNGL MODE FBR
Cena netto 1 093,87 zł
Cena brutto 1 345,46 zł
EX-SFP-1FE-LH
SFP 100-LH FE,1550NM,80 KM TRAN ON SMF
Cena netto 2 344,01 zł
Cena brutto 2 883,13 zł
EX-SFP-1FE-FX-ET
SFP,100BASE-FX FE,EXT TEMP RANGE OPT
Cena netto 703,20 zł
Cena brutto 864,94 zł
EX-SFP-1FE-FX
SFFP 100BASE-FX FE OPT
Cena netto 390,67 zł
Cena brutto 480,52 zł
EX-SFP-10GE-ZR
SFP+ 10G-ZR 10 GE,1550NM,80KM TRAN,SMF
Cena netto 21 875,76 zł
Cena brutto 26 907,19 zł
EX-SFP-10GE-USR
SFP+ 10GE,850NM,10M-OM1,20M-OM2,100M-OM3
Cena netto 1 172,00 zł
Cena brutto 1 441,56 zł
EX-SFP-10GE-LRM
SFFP 10 GE (SFP+) LRM OPT
Cena netto 2 734,67 zł
Cena brutto 3 363,65 zł
EX-SFP-10GE-ER
SFP+ 10GBASE-ER 10GE OPT MOD,1550NM,40KM
Cena netto 15 625,08 zł
Cena brutto 19 218,85 zł
EX-SFP-10GE-DAC-3M
SFP+ 10GE DAC,TWINAX COPPER CABLE), 3M
Cena netto 328,81 zł
Cena brutto 404,44 zł
EX-SFP-10GE-DAC-1M
SFP+ 10GE DAC,TWINAX COPPER CABLE), 1M
Cena netto 234,40 zł
Cena brutto 288,31 zł
QSFP+40GE DAC,TWINAX COPER CBL,50CM TRAN
Cena netto 312,53 zł
Cena brutto 384,42 zł