W tej kategorii znajdą Państwo kompleksowe rozwiązania w zakresie switchingu, dostarczane przez firmę Juniper. Bogata funkcjonalność oraz wysoki wskaźnik wire-rate to cechy charakterystyczne przełączników tego producenta. W ofercie znajdą Państwo rozwiązania typu EX oraz QFX. Urządzenia tego typu odznaczają się wysoką wydajnością oraz skalowalnością. Dzięki budowie typu Virtual Chassis możliwa jest rozbudowa systemu, co znacząco ogranicza koszty inwestycji. Proponowane rozwiązania znajdą zastosowanie w niemal każdej sieci, bez względu na jej rozmiar. Mnogość oferowanych rozwiązań różniących się od siebie gęstością portów i sposobem łączenia urządzeń pozwolą dopasować model do potrzeb infrastruktury sieciowej.
Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas przełącznikami. Szeroki wachlarz urządzeń tego typu pozwoli na łatwe dopasowanie do własnych potrzeb. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości nasi eksperci znajdą rozwiązanie problemu i pomogą w podjęciu dobrej decyzji zakupowej.

Jesteś w kategorii Przełączniki
Przeglądasz 1 - 50 z 551 produktów
100G CWDM4 Transcivers
Cena netto 52 187,21 zł
Cena brutto 64 190,26 zł
100G DAC TWINEX COPPER CABLE 1M
Cena netto 829,11 zł
Cena brutto 1 019,80 zł
100G DAC TWINEX COPPER CABLE 3M
Cena netto 1 201,92 zł
Cena brutto 1 478,36 zł
100G PSM4 Transcivers
Cena netto 9 318,24 zł
Cena brutto 11 461,44 zł
100G SR4 Transcivers
Cena netto 12 114,30 zł
Cena brutto 14 900,59 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 10M
Cena netto 932,02 zł
Cena brutto 1 146,38 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 15M
Cena netto 1 025,22 zł
Cena brutto 1 261,02 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 1M
Cena netto 652,41 zł
Cena brutto 802,47 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 20M
Cena netto 1 118,42 zł
Cena brutto 1 375,66 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 30M
Cena netto 1 304,83 zł
Cena brutto 1 604,94 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 3M
Cena netto 652,41 zł
Cena brutto 802,47 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 5M
Cena netto 745,61 zł
Cena brutto 917,11 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 7M
Cena netto 838,82 zł
Cena brutto 1 031,74 zł
10G BX Transcivers OVER SMF,10KM
Cena netto 12 114,30 zł
Cena brutto 14 900,59 zł
10G BX Transcivers OVER SMF,10KM
Cena netto 12 114,30 zł
Cena brutto 14 900,59 zł
JPSU-1100-AC-AFO
1100W AC POWER SUPPLY AFO
Cena netto 2 609,78 zł
Cena brutto 3 210,03 zł
12-PORT MULTIRATE LINE CARD;10G/40G/100G
Cena netto 109 034,37 zł
Cena brutto 134 112,28 zł
14-SLOT CHASSIS BASE BUNDLE, SF, TAA
Cena netto 113 073,12 zł
Cena brutto 139 079,94 zł
14-SLOT CHASSIS BASE BUNDLE, SF2
Cena netto 121 148,93 zł
Cena brutto 149 013,18 zł
14-SLOT CHASSIS REDUNDANT BUNDLE, SF, TA
Cena netto 173 647,58 zł
Cena brutto 213 586,53 zł
14-SLOT CHASSIS REDUNDANT BUNDLE, SF2
Cena netto 161 533,03 zł
Cena brutto 198 685,62 zł
1600W AC PSU FRONT-TO-BACK AIRFLOW
Cena netto 9 318,24 zł
Cena brutto 11 461,44 zł
1600W DC PSU FRONT-TO-BACK AIRFLOW
Cena netto 11 182,28 zł
Cena brutto 13 754,20 zł
EX-XRE200-HDD160G
Cena netto 3 231,00 zł
Cena brutto 3 974,13 zł
EX-PWR-190-DC
190W DC PS FOR EX3200 AND EX4200
Cena netto 1 292,40 zł
Cena brutto 1 589,65 zł
24 QSFP+, AA PLATFORM, FRONT TO BACK AC
Cena netto 89 029,89 zł
Cena brutto 109 506,77 zł
24 QSFP+, AA PLATFORM, BACK TO FRONT AC
Cena netto 89 029,89 zł
Cena brutto 109 506,77 zł
QFX3100-HDD-2TB
2TB HARD DRIVE FOR QFX3100 (SPARE)
Cena netto 1 864,04 zł
Cena brutto 2 292,77 zł
32 PORT 1/10G SFP+, AC PS, BF AIRFLOW
Cena netto 31 498,86 zł
Cena brutto 38 743,59 zł
32 PORT 1/10G SFP+, AC PS, FB AIRFLOW
Cena netto 31 498,86 zł
Cena brutto 38 743,59 zł
32 PORT 1/10G SFP+, DC PS, BF AIRFLOW
Cena netto 33 922,10 zł
Cena brutto 41 724,19 zł
32 PORT 1/10G SFP+, DC PS, FB AIRFLOW
Cena netto 33 922,10 zł
Cena brutto 41 724,19 zł
32 PORT 100M/1G/10GT, AC PS, BF AIRFLOW
Cena netto 33 922,10 zł
Cena brutto 41 724,19 zł
32 PORT 100M/1G/10GT, DC PS, BF AIRFLOW
Cena netto 34 729,85 zł
Cena brutto 42 717,72 zł
32 PORT 100M/1G/10GT, DC PS, FB AIRFLOW
Cena netto 34 729,85 zł
Cena brutto 42 717,72 zł
JPSU-350-AC-AFI
350W AC POWER SUPPLY AFI
Cena netto 864,15 zł
Cena brutto 1 062,90 zł
JPSU-350-AC-AFO
350W AC POWER SUPPLYAFO
Cena netto 864,15 zł
Cena brutto 1 062,90 zł
4 QSFP+, PFA MODULE
Cena netto 104 741,09 zł
Cena brutto 128 831,54 zł
4-SLOT CHASSIS BASE BUNDLE, SF, TAA
Cena netto 78 343,27 zł
Cena brutto 96 362,22 zł
4-SLOT CHASSIS BASE BUNDLE, SF2
Cena netto 72 689,02 zł
Cena brutto 89 407,50 zł
4-SLOT CHASSIS REDUNDANT BUNDLE, SF, TAA
Cena netto 138 917,73 zł
Cena brutto 170 868,81 zł
4-SLOT CHASSIS REDUNDANT BUNDLE, SF2
Cena netto 129 226,42 zł
Cena brutto 158 948,50 zł
40-PORT 10GBE SFP+ LINE CARD, MACSEC
Cena netto 90 861,70 zł
Cena brutto 111 759,89 zł
40-PORT 1G SFP CARD, MACSEC CAPABLE
Cena netto 40 382,42 zł
Cena brutto 49 670,37 zł
40G ACTIVE OPTICAL BREAKOUT CABLE FOR 1M
Cena netto 3 262,06 zł
Cena brutto 4 012,34 zł
40G ACTIVE OPTICAL BREAKOUT CABLE FOR 3M
Cena netto 3 355,27 zł
Cena brutto 4 126,98 zł
40G ACTIVE OPTICAL BREAKOUT CABLE FOR 5M
Cena netto 3 448,47 zł
Cena brutto 4 241,62 zł
40G ACTIVE OPTICAL BREAKOUT CABLE FOR 7M
Cena netto 3 541,67 zł
Cena brutto 4 356,25 zł
40G ACTIVE OPTICAL BREAKOUT CABLE FOR10M
Cena netto 3 728,07 zł
Cena brutto 4 585,53 zł
40G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 10M
Cena netto 2 796,06 zł
Cena brutto 3 439,15 zł

Strony