W tej kategorii znajdą Państwo kompleksowe rozwiązania w zakresie switchingu, dostarczane przez firmę Juniper. Bogata funkcjonalność oraz wysoki wskaźnik wire-rate to cechy charakterystyczne przełączników tego producenta. W ofercie znajdą Państwo rozwiązania typu EX oraz QFX. Urządzenia tego typu odznaczają się wysoką wydajnością oraz skalowalnością. Dzięki budowie typu Virtual Chassis możliwa jest rozbudowa systemu, co znacząco ogranicza koszty inwestycji. Proponowane rozwiązania znajdą zastosowanie w niemal każdej sieci, bez względu na jej rozmiar. Mnogość oferowanych rozwiązań różniących się od siebie gęstością portów i sposobem łączenia urządzeń pozwolą dopasować model do potrzeb infrastruktury sieciowej.
Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas przełącznikami. Szeroki wachlarz urządzeń tego typu pozwoli na łatwe dopasowanie do własnych potrzeb. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości nasi eksperci znajdą rozwiązanie problemu i pomogą w podjęciu dobrej decyzji zakupowej.

Jesteś w kategorii Przełączniki
Przeglądasz 1 - 50 z 551 produktów
EX4200-48T
EX 4200 48-PRTGBASET
Cena netto 11 092,34 zł
Cena brutto 13 643,57 zł
EX4200-24F
EX 4200, 24-PORT 1000BASEX SFP
Cena netto 25 711,64 zł
Cena brutto 31 625,32 zł
EX2200-24T-4G
EX2200, 24-PORT 10/100/1000BASET
Cena netto 2 957,84 zł
Cena brutto 3 638,15 zł
EX2200-24P-4G
EX2200, 24-PORT 10/100/1000BASET POE
Cena netto 4 812,33 zł
Cena brutto 5 919,17 zł
EX2200-48T-4G
EX2200, 48-PORT 10/100/1000BASET
Cena netto 5 368,67 zł
Cena brutto 6 603,46 zł
EX2200-48P-4G
EX2200, 48-PORT 10/100/1000BASET POE
Cena netto 8 335,78 zł
Cena brutto 10 253,01 zł
EX2200-C-12P-2G
EX2200-C, 12-PORT 10/100/1000BASET POE
Cena netto 3 514,22 zł
Cena brutto 4 322,49 zł
EX2300 12-PORT POE+ COMPACT
Cena netto 3 514,22 zł
Cena brutto 4 322,49 zł
EX2300 24-PORT
Cena netto 2 957,84 zł
Cena brutto 3 638,15 zł
EX2300 24-PORT POE+
Cena netto 4 821,60 zł
Cena brutto 5 930,57 zł
EX2300 48-PORT
Cena netto 5 377,94 zł
Cena brutto 6 614,86 zł
EX3300-24T
EX3300, 24-PORT 10/100/1000BASET
Cena netto 5 934,27 zł
Cena brutto 7 299,15 zł
EX3300-24P
EX3300, 24-PORT 10/100/1000BASET POE
Cena netto 7 417,83 zł
Cena brutto 9 123,93 zł
EX3300-48T
EX3300, 48-PORT 10/100/1000BASET
Cena netto 9 448,45 zł
Cena brutto 11 621,59 zł
EX3300-48P
EX3300, 48-PORT 10/100/1000BASET POE
Cena netto 12 971,94 zł
Cena brutto 15 955,48 zł
EX3400 24-PORT
Cena netto 6 119,72 zł
Cena brutto 7 527,25 zł
EX3400 48-PORT
Cena netto 10 941,32 zł
Cena brutto 13 457,82 zł
EX4300 32-PRT GBASEX SFP
Cena netto 21 316,99 zł
Cena brutto 26 219,90 zł
EX4300-24P
EX4300, 24-PORT GBASET POE+
Cena netto 11 117,49 zł
Cena brutto 13 674,52 zł
EX4300-48P
EX4300, 48-PORT GBASET POE-PLUS
Cena netto 18 535,32 zł
Cena brutto 22 798,44 zł
EX4300-24T
EX4300,24PRT 10/100/1000BASET+350W AC PS
Cena netto 9 633,89 zł
Cena brutto 11 849,69 zł
EX4300-48T
EX4300,48PRT 10/100/1000BASET+350W AC PS
Cena netto 14 826,38 zł
Cena brutto 18 236,45 zł
EX4300,4PRT 10G SFP+4PRT1G SFPUPLINK MOD
Cena netto 3 699,66 zł
Cena brutto 4 550,59 zł
EX4550 32X10G SFP+, BF
Cena netto 35 234,70 zł
Cena brutto 43 338,68 zł
EX4550 32X10GT, FB
Cena netto 38 016,41 zł
Cena brutto 46 760,18 zł
EX4550,2-PORT 40G QSFP+ EXP MOD
Cena netto 7 417,83 zł
Cena brutto 9 123,93 zł
EX4600, 24 + 4X 40G + 2M, AFI
Cena netto 32 943,98 zł
Cena brutto 40 521,10 zł
EX4600, 24 + 4X 40G + 2M, AFO
Cena netto 32 943,98 zł
Cena brutto 40 521,10 zł
EX4600, QFX5100 8X10G MODULE
Cena netto 6 428,75 zł
Cena brutto 7 907,36 zł
QFX10000 30-PORT 100G/30-PORT 40G CARD
Cena netto 417 206,01 zł
Cena brutto 513 163,39 zł
EX-SFP-10GE-LR
SFFP 10 GE (SFP+) LR OPT
Cena netto 7 417,83 zł
Cena brutto 9 123,93 zł
EX-SFP-10GE-SR
SFFP 10 GE (SFP+) SR OPT
Cena netto 2 781,67 zł
Cena brutto 3 421,45 zł
EX-SFP-1GE-T
SFFP 10/100/1KCOPPER XCVR MOD
Cena netto 741,78 zł
Cena brutto 912,39 zł
EX-SFP-1GE-SX
SFFP 1KBASE-SX GE OPT
Cena netto 927,22 zł
Cena brutto 1 140,48 zł
QFX-SFP-10GE-SR
SFP+ 10GBASE-SR
Cena netto 2 781,67 zł
Cena brutto 3 421,45 zł
EX-SFP-10GE-DAC-1M
SFP+ 10GE DAC,TWINAX COPPER CABLE), 1M
Cena netto 278,17 zł
Cena brutto 342,15 zł
QFX-SFP-DAC-5M
SFP+10 GE DAC (TWINAX COPPER CBL) 5M
Cena netto 482,16 zł
Cena brutto 593,05 zł
UPTO TO 1KM REACH OVER SMF
Cena netto 11 124,75 zł
Cena brutto 13 683,44 zł
100G CWDM4 Transcivers
Cena netto 51 918,70 zł
Cena brutto 63 860,01 zł
100G DAC TWINEX COPPER CABLE 1M
Cena netto 824,84 zł
Cena brutto 1 014,56 zł
100G DAC TWINEX COPPER CABLE 3M
Cena netto 1 195,73 zł
Cena brutto 1 470,75 zł
100G PSM4 Transcivers
Cena netto 9 270,30 zł
Cena brutto 11 402,47 zł
100G SR4 Transcivers
Cena netto 12 051,97 zł
Cena brutto 14 823,92 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 10M
Cena netto 927,22 zł
Cena brutto 1 140,48 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 15M
Cena netto 1 019,95 zł
Cena brutto 1 254,53 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 1M
Cena netto 649,06 zł
Cena brutto 798,34 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 20M
Cena netto 1 112,67 zł
Cena brutto 1 368,58 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 30M
Cena netto 1 298,11 zł
Cena brutto 1 596,68 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 3M
Cena netto 649,06 zł
Cena brutto 798,34 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 5M
Cena netto 741,78 zł
Cena brutto 912,39 zł

Strony