SRX to wydajne zabezpieczenia, routing i rozwiązania sieciowe dla przedsiębiorstw i dostawców usług. SRX zapewnia wysoką gęstość portów, zaawansowane zabezpieczenia i elastyczne połączenia w jedną, łatwą w zarządzaniu platformę, która obsługuje szybkie, bezpieczne i wysoce dostępne operacje centrum danych i oddziałów.

Seria SRX jest oparta na Junos, sprawdzonym systemie operacyjnym Juniper, który zapewnia bezpieczeństwo i zaawansowane usługi ochrony, które są fundamentem największych na świecie sieci. Junos obsługuje także bogate możliwości routingu, a unikalna architektura Junos zapewnia niezawodne operacje serwisowe i łatwość zarządzania, nawet przy największych obciążeniach.

Efektywność kosztowa i wszechstronność platform SRX zapewnia jedne z najlepszych wskaźników ceny do wydajności w branży. Konsolidacja sprzętu i systemów operacyjnych, elastyczność operacyjna i niezrównana wydajność upraszczają wdrażanie i operacje, zapewniając atrakcyjnie niski koszt.

SRX zapewnia bezpieczne i łatwe w zarządzaniu sieci nawet do tysięcy witryn. Szeroka gama opcji produktów skutecznie obsługuje szereg wymagań dotyczących wydajności, funkcjonalności, bezpieczeństwa i budżetu, łącząc i chroniąc od garstki do tysięcy użytkowników.

Konsolidacja routingu, łączność WAN, przełączanie i ujednolicone zarządzanie zagrożeniami (UTM) upraszcza wdrażanie i administrację, zapewniając jednocześnie wysoką i stałą jakość usług niezależnie od lokalizacji użytkownika. Usługi UTM obejmują najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia antywirusowe, antyspamowe, filtrowanie adresów URL, firewall / VPN i zabezpieczenia aplikacji, które umożliwiają oddziałowi SRX pełne rozwiązanie. Usługi routingu obejmują obsługę emisji pojedynczej i multiemisji IPv4 i IPv6, rozległe monitorowanie NAT, QoS, wydajności i SLA oraz funkcje zarządzania przepływem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami firmy Juniper serii SRX:

Jesteś w kategorii SRX Series
Przeglądasz 1 - 50 z 283 produktów
SRX220, 2GB DRAM & CF
Cena netto 2 966,77 zł
Cena brutto 3 649,13 zł
SRX300 HW ONLY REQUIRE SRX300 JSB OR JSE
Cena netto 1 126,19 zł
Cena brutto 1 385,22 zł
SRX300 HW ONLY REQUIRE SRX340 JSB OR JSE
Cena netto 4 343,83 zł
Cena brutto 5 342,92 zł
SRX320 HW ONLY REQUIRE SRX320 JSB OR JSE
Cena netto 2 072,55 zł
Cena brutto 2 549,24 zł
SRX320-POE HW ONLY REQUIRE JSB OR JSE
Cena netto 5 917,05 zł
Cena brutto 7 277,97 zł
SRX345 HW ONLY REQUIRE SRX345 JSB OR JSE
Cena netto 5 184,41 zł
Cena brutto 6 376,82 zł
1 PORT SERIAL MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 757,08 zł
Cena brutto 931,21 zł
1 PORT T1E1 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 1 324,92 zł
Cena brutto 1 629,65 zł
1 PORT VDSL2 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 1 135,64 zł
Cena brutto 1 396,84 zł
SRX-MP-1SFP-GE
1-PORT 1GE SFP MPIM
Cena netto 1 892,72 zł
Cena brutto 2 328,05 zł
SRX-GP-1DS3-E3
1-PORT CL CH DS3/E3 GPIM,SRX BR SVC PROD
Cena netto 16 088,25 zł
Cena brutto 19 788,55 zł
100BASE-FX SFP OPTICAL TRANSCEIVER, LC
Cena netto 463,73 zł
Cena brutto 570,39 zł
100GE LR4 CFP TRANSCEIVER(IEEE 802.3BA)
Cena netto 139 142,54 zł
Cena brutto 171 145,32 zł
100GE SR10 CFP TRANSCEIVER,MMF,100M,OM3
Cena netto 32 466,33 zł
Cena brutto 39 933,59 zł
SRX-SFP-10GE-ER
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,ER,40KM
Cena netto 18 927,38 zł
Cena brutto 23 280,67 zł
SRX-SFP-10GE-LR
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LR,10KM
Cena netto 7 419,57 zł
Cena brutto 9 126,07 zł
SRX-SFP-10GE-LRM
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LRM,220M
Cena netto 3 312,30 zł
Cena brutto 4 074,13 zł
SRX-SFP-10GE-SR
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,SR,300M
Cena netto 490,57 zł
Cena brutto 603,41 zł
SRX-SFP-10GE-DAC-1M
10GE SFP+ DIRECT ATTACH COPPER, 1M
Cena netto 278,23 zł
Cena brutto 342,22 zł
SRX-SFP-10GE-DAC-3M
10GE SFP+ DIRECT ATTACH COPPER, 3M
Cena netto 397,46 zł
Cena brutto 488,87 zł
SRX-SFPP-10G-LR
10GE SFP+ OPTICAL TRANSCEIVER,LR,10KM
Cena netto 7 570,97 zł
Cena brutto 9 312,29 zł
SRX-SFPP-10G-SR-ET
10GE SFP+ OPTICAL TRANSCEIVER,SR,200M,ET
Cena netto 2 783,16 zł
Cena brutto 3 423,29 zł
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,ER,40KM
Cena netto 18 927,38 zł
Cena brutto 23 280,67 zł
SRX-XFP-10GE-ER-ET
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,ER,40KM,ET
Cena netto 22 263,35 zł
Cena brutto 27 383,92 zł
SRX-XFP-10GE-LR
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,LR,10KM
Cena netto 7 419,57 zł
Cena brutto 9 126,07 zł
SRX-XFP-10GE-LR-ET
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,LR,10KM,ET
Cena netto 9 275,27 zł
Cena brutto 11 408,58 zł
SRX-XFP-10GE-SR
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,SR
Cena netto 5 642,90 zł
Cena brutto 6 940,77 zł
SRX-XFP-10GE-SR-ET
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,SR,ET
Cena netto 6 494,04 zł
Cena brutto 7 987,67 zł
SRX-GP-16GE-POE
16 PORT ETHERNET GPIM WITH POE
Cena netto 6 624,57 zł
Cena brutto 8 148,22 zł
SRX3K-16GE-TX
16X10/100/1000 COPPER CFM FOR SRX 3X00
Cena netto 22 263,35 zł
Cena brutto 27 383,92 zł
SRX3K-16GE-SFP
16X1GE SFP CFM, SRX3K
Cena netto 22 263,35 zł
Cena brutto 27 383,92 zł
SRX-SFP-1GE-T
1GE SFP MODULE,1000BASE-T(CAT5 CABLE)
Cena netto 757,08 zł
Cena brutto 931,21 zł
SRX-SFP-1GE-T-ET
1GE SFP MODULE,1000BASE-T(CAT5 CABLE),ET
Cena netto 927,72 zł
Cena brutto 1 141,10 zł
SRX-SFP-1GE-LH
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LH
Cena netto 11 356,41 zł
Cena brutto 13 968,38 zł
SRX-SFP-1GE-LH-ET
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LH,ET
Cena netto 12 986,15 zł
Cena brutto 15 972,96 zł
SRX-SFP-1GE-LX
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LX
Cena netto 1 854,88 zł
Cena brutto 2 281,50 zł
SRX-SFP-1GE-LX-ET
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LX,ET
Cena netto 2 226,53 zł
Cena brutto 2 738,63 zł
SRX-SFP-1GE-SX
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,SX
Cena netto 946,36 zł
Cena brutto 1 164,02 zł
SRX-SFP-1GE-SX-ET
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,SX,ET
Cena netto 1 113,26 zł
Cena brutto 1 369,31 zł
SRX-GP-DUAL-T1-E1
Cena netto 2 967,80 zł
Cena brutto 3 650,40 zł
SRX3K-2XGE-XFP
2X10GE XFP CFM, SRX3K
Cena netto 22 263,35 zł
Cena brutto 27 383,92 zł
2XSRX5400X W:1XSPC2+1IOC2,4AC PEM,APPSEC
Cena netto 435 982,01 zł
Cena brutto 536 257,88 zł
2XSRX5400X W:1XSPC2+1IOC2,4DC PEM,APPSEC
Cena netto 435 982,01 zł
Cena brutto 536 257,88 zł
2XSRX5400X W:2XSPC2+1IOC2,4AC PEM,APPSEC
Cena netto 593 678,95 zł
Cena brutto 730 225,11 zł
2XSRX5400X W:2XSPC2+1IOC2,4DC PEM,APPSEC
Cena netto 593 678,95 zł
Cena brutto 730 225,11 zł
SRX-GP-QUAD-T1-E1
Cena netto 5 193,69 zł
Cena brutto 6 388,23 zł
40GE QSFP+ OPTICAL TRANSCEIVER, LR4,10KM
Cena netto 46 380,20 zł
Cena brutto 57 047,65 zł
40GE SR4 QSFP+ TRANSCEIVER
Cena netto 7 421,76 zł
Cena brutto 9 128,76 zł
645W DC POWER SUPPLY FOR SRX650
Cena netto 3 896,42 zł
Cena brutto 4 792,60 zł
8-PORT GE SFP G/XPIM FOR SRX PLATFORMS
Cena netto 6 624,57 zł
Cena brutto 8 148,22 zł

Strony