Jesteś w kategorii SRX Series
Przeglądasz 1 - 10 z 283 produktów
1 PORT SERIAL MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 172,80 €
Cena brutto 906,50 zł
1 PORT T1E1 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 1 289,74 zł
Cena brutto 1 586,38 zł
1 PORT VDSL2 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 1 105,49 zł
Cena brutto 1 359,75 zł
SRX-MP-1SFP-GE
1-PORT 1GE SFP MPIM
Cena netto 1 842,48 zł
Cena brutto 2 266,25 zł
SRX-GP-1DS3-E3
1-PORT CL CH DS3/E3 GPIM,SRX BR SVC PROD
Cena netto 15 659,16 zł
Cena brutto 19 260,77 zł
100BASE-FX SFP OPTICAL TRANSCEIVER, LC
Cena netto 460,62 zł
Cena brutto 566,56 zł
100GE LR4 CFP TRANSCEIVER(IEEE 802.3BA)
Cena netto 138 170,65 zł
Cena brutto 169 949,90 zł
100GE SR10 CFP TRANSCEIVER,MMF,100M,OM3
Cena netto 32 239,56 zł
Cena brutto 39 654,66 zł
SRX-SFP-10GE-ER
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,ER,40KM
Cena netto 18 422,88 zł
Cena brutto 22 660,14 zł
SRX-SFP-10GE-LR
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LR,10KM
Cena netto 7 369,92 zł
Cena brutto 9 065,00 zł

Strony