Jesteś w kategorii SRX Series
Przeglądasz 1 - 10 z 283 produktów
1 PORT SERIAL MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 172,80 €
Cena brutto 911,02 zł
1 PORT T1E1 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 1 296,18 zł
Cena brutto 1 594,30 zł
1 PORT VDSL2 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 1 111,01 zł
Cena brutto 1 366,54 zł
SRX-MP-1SFP-GE
1-PORT 1GE SFP MPIM
Cena netto 1 851,68 zł
Cena brutto 2 277,57 zł
SRX-GP-1DS3-E3
1-PORT CL CH DS3/E3 GPIM,SRX BR SVC PROD
Cena netto 15 737,36 zł
Cena brutto 19 356,95 zł
100BASE-FX SFP OPTICAL TRANSCEIVER, LC
Cena netto 462,92 zł
Cena brutto 569,39 zł
100GE LR4 CFP TRANSCEIVER(IEEE 802.3BA)
Cena netto 138 860,69 zł
Cena brutto 170 798,65 zł
100GE SR10 CFP TRANSCEIVER,MMF,100M,OM3
Cena netto 32 400,57 zł
Cena brutto 39 852,70 zł
SRX-SFP-10GE-ER
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,ER,40KM
Cena netto 18 514,89 zł
Cena brutto 22 773,31 zł
SRX-SFP-10GE-LR
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LR,10KM
Cena netto 7 406,73 zł
Cena brutto 9 110,28 zł

Strony