Jesteś w kategorii SRX Series
Przeglądasz 1 - 50 z 306 produktów
1 PORT SERIAL MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 700,32 zł
Cena brutto 861,39 zł
1 PORT T1E1 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 1 225,55 zł
Cena brutto 1 507,42 zł
1 PORT VDSL2 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 1 050,46 zł
Cena brutto 1 292,06 zł
SRX-MP-1SFP-GE
1-PORT 1GE SFP MPIM
Cena netto 1 750,78 zł
Cena brutto 2 153,46 zł
SRX-GP-1DS3-E3
1-PORT CL CH DS3/E3 GPIM,SRX BR SVC PROD
Cena netto 14 881,62 zł
Cena brutto 18 304,40 zł
100BASE-FX SFP OPTICAL TRANSCEIVER, LC
Cena netto 437,68 zł
Cena brutto 538,35 zł
100GE LR4 CFP TRANSCEIVER(IEEE 802.3BA)
Cena netto 140 195,42 zł
Cena brutto 172 440,37 zł
100GE SR10 CFP TRANSCEIVER,MMF,100M,OM3
Cena netto 32 712,01 zł
Cena brutto 40 235,77 zł
SRX-SFP-10GE-ER
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,ER,40KM
Cena netto 17 507,81 zł
Cena brutto 21 534,61 zł
SRX-SFP-10GE-LR
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LR,10KM
Cena netto 7 003,15 zł
Cena brutto 8 613,87 zł
SRX-SFP-10GE-LRM
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LRM,220M
Cena netto 417,69 zł
Cena brutto 513,76 zł
SRX-SFP-10GE-SR
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,SR,300M
Cena netto 1 095,33 zł
Cena brutto 1 347,26 zł
SRX-SFP-10GE-DAC-1M
10GE SFP+ DIRECT ATTACH COPPER, 1M
Cena netto 262,59 zł
Cena brutto 322,99 zł
SRX-SFP-10GE-DAC-3M
10GE SFP+ DIRECT ATTACH COPPER, 3M
Cena netto 367,66 zł
Cena brutto 452,23 zł
SRX-SFPP-10G-LR
10GE SFP+ OPTICAL TRANSCEIVER,LR,10KM
Cena netto 7 003,15 zł
Cena brutto 8 613,87 zł
SRX-SFPP-10G-SR-ET
10GE SFP+ OPTICAL TRANSCEIVER,SR,200M,ET
Cena netto 2 804,22 zł
Cena brutto 3 449,19 zł
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,ER,40KM
Cena netto 17 507,81 zł
Cena brutto 21 534,61 zł
SRX-XFP-10GE-ER-ET
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,ER,40KM,ET
Cena netto 22 431,81 zł
Cena brutto 27 591,13 zł
SRX-XFP-10GE-LR
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,LR,10KM
Cena netto 7 003,15 zł
Cena brutto 8 613,87 zł
SRX-XFP-10GE-LR-ET
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,LR,10KM,ET
Cena netto 9 345,45 zł
Cena brutto 11 494,91 zł
SRX-XFP-10GE-SR
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,SR
Cena netto 5 252,33 zł
Cena brutto 6 460,37 zł
SRX-XFP-10GE-SR-ET
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,SR,ET
Cena netto 6 543,18 zł
Cena brutto 8 048,11 zł
SRX-GP-16GE-POE
16 PORT ETHERNET GPIM WITH POE
Cena netto 6 127,74 zł
Cena brutto 7 537,12 zł
SRX-GP-16GE-POE
16 PORT ETHERNET GPIM WITH POE
Cena netto 6 127,74 zł
Cena brutto 7 537,12 zł
SRX-GP-16GE-POE
16 PORT ETHERNET GPIM WITH POE
Cena netto 6 127,74 zł
Cena brutto 7 537,12 zł
SRX-GP-16GE-POE
16 PORT ETHERNET GPIM WITH POE
Cena netto 6 127,74 zł
Cena brutto 7 537,12 zł
SRX-GP-16GE-POE
16 PORT ETHERNET GPIM WITH POE
Cena netto 6 127,74 zł
Cena brutto 7 537,12 zł
SRX3K-16GE-TX
16X10/100/1000 COPPER CFM FOR SRX 3X00
Cena netto 22 431,81 zł
Cena brutto 27 591,13 zł
SRX3K-16GE-SFP
16X1GE SFP CFM, SRX3K
Cena netto 22 431,81 zł
Cena brutto 27 591,13 zł
SRX-SFP-1GE-T
1GE SFP MODULE,1000BASE-T(CAT5 CABLE)
Cena netto 700,32 zł
Cena brutto 861,39 zł
SRX-SFP-1GE-T-ET
1GE SFP MODULE,1000BASE-T(CAT5 CABLE),ET
Cena netto 934,74 zł
Cena brutto 1 149,73 zł
SRX-SFP-1GE-LH
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LH
Cena netto 10 504,70 zł
Cena brutto 12 920,79 zł
SRX-SFP-1GE-LH-ET
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LH,ET
Cena netto 13 084,41 zł
Cena brutto 16 093,83 zł
SRX-SFP-1GE-LX
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LX
Cena netto 1 750,78 zł
Cena brutto 2 153,46 zł
SRX-SFP-1GE-LX-ET
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LX,ET
Cena netto 2 243,38 zł
Cena brutto 2 759,35 zł
SRX-SFP-1GE-SX
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,SX
Cena netto 875,37 zł
Cena brutto 1 076,70 zł
SRX-SFP-1GE-SX-ET
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,SX,ET
Cena netto 1 121,69 zł
Cena brutto 1 379,68 zł
SRX-GP-DUAL-T1-E1
Cena netto 2 801,23 zł
Cena brutto 3 445,52 zł
SRX3K-2XGE-XFP
2X10GE XFP CFM, SRX3K
Cena netto 22 431,81 zł
Cena brutto 27 591,13 zł
2XSRX5400X W:1XSPC2+1IOC2,4AC PEM,APPSEC
Cena netto 439 281,06 zł
Cena brutto 540 315,71 zł
2XSRX5400X W:1XSPC2+1IOC2,4DC PEM,APPSEC
Cena netto 439 281,06 zł
Cena brutto 540 315,71 zł
2XSRX5400X W:2XSPC2+1IOC2,4AC PEM,APPSEC
Cena netto 598 171,28 zł
Cena brutto 735 750,68 zł
2XSRX5400X W:2XSPC2+1IOC2,4DC PEM,APPSEC
Cena netto 598 171,28 zł
Cena brutto 735 750,68 zł
SRX-GP-QUAD-T1-E1
Cena netto 4 902,19 zł
Cena brutto 6 029,70 zł
40GE QSFP+ OPTICAL TRANSCEIVER, LR4,10KM
Cena netto 46 731,16 zł
Cena brutto 57 479,32 zł
40GE SR4 QSFP+ TRANSCEIVER
Cena netto 7 477,92 zł
Cena brutto 9 197,84 zł
645W DC POWER SUPPLY FOR SRX650
Cena netto 3 925,91 zł
Cena brutto 4 828,87 zł
8-PORT GE SFP G/XPIM FOR SRX PLATFORMS
Cena netto 6 127,74 zł
Cena brutto 7 537,12 zł
SRX3K-PWR-AC
AC POWER ENTRY MODULE FOR SRX 3X00
Cena netto 5 608,44 zł
Cena brutto 6 898,38 zł
AC POWER ENTRY MODULE FOR SRX1X00
Cena netto 3 738,96 zł
Cena brutto 4 598,92 zł

Strony