W tym miejscu znajdą Państwo wszelkie rozwiązania dedykowane bezpieczeństwu sieci. Produkty dostępne w tej kategorii są dostarczane przez firmę Juniper Network, która jest jedną z przodujących na rynku urządzeń sieciowych. W ofercie znajdą Państwo urządzenia SRX, pełniące funkcję Firewall, które są odpowiedzialne za ochronę IPS, translację NAT, mechanizmy QoS, filtrowanie treści oraz tworzenie polityk firewall w oparciu o nazwę użytkownika. Gotowe rozwiązania dostarczane przez firmę Juniper zagwarantują kompleksową ochronę, bez kompromisów w zakresie kosztu utrzymania, czy dostępności usług. Oprócz tego urządzenia te charakteryzuje wysoka elastyczność w doborze interfejsów, segmentacja sieci oraz rozbudowane mechanizmy routingu.
Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwoli na dopasowanie urządzeń do każdej infrastruktury sieciowej. Nasz sztab specjalistów pomoże w podjęciu dobrej decyzji zakupowej i wybrania najlepszego rozwiązania spełniających oczekiwania klienta. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy służą radą na każdym etapie naszej współpracy.

Jesteś w kategorii Bezpieczeństwo
Przeglądasz 1 - 10 z 282 produktów
1 PORT SERIAL MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 172,80 €
Cena brutto 908,54 zł
1 PORT T1E1 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 1 292,64 zł
Cena brutto 1 589,95 zł
1 PORT VDSL2 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 1 107,98 zł
Cena brutto 1 362,81 zł
SRX-MP-1SFP-GE
1-PORT 1GE SFP MPIM
Cena netto 1 846,63 zł
Cena brutto 2 271,35 zł
SRX-GP-1DS3-E3
1-PORT CL CH DS3/E3 GPIM,SRX BR SVC PROD
Cena netto 15 694,41 zł
Cena brutto 19 304,12 zł
100BASE-FX SFP OPTICAL TRANSCEIVER, LC
Cena netto 461,66 zł
Cena brutto 567,84 zł
100GE LR4 CFP TRANSCEIVER(IEEE 802.3BA)
Cena netto 138 481,65 zł
Cena brutto 170 332,43 zł
100GE SR10 CFP TRANSCEIVER,MMF,100M,OM3
Cena netto 32 312,13 zł
Cena brutto 39 743,92 zł
SRX-SFP-10GE-ER
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,ER,40KM
Cena netto 18 464,35 zł
Cena brutto 22 711,15 zł
SRX-SFP-10GE-LR
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LR,10KM
Cena netto 7 386,51 zł
Cena brutto 9 085,41 zł

Strony