W tym miejscu znajdą Państwo wszelkie rozwiązania dedykowane bezpieczeństwu sieci. Produkty dostępne w tej kategorii są dostarczane przez firmę Juniper Network, która jest jedną z przodujących na rynku urządzeń sieciowych. W ofercie znajdą Państwo urządzenia SRX, pełniące funkcję Firewall, które są odpowiedzialne za ochronę IPS, translację NAT, mechanizmy QoS, filtrowanie treści oraz tworzenie polityk firewall w oparciu o nazwę użytkownika. Gotowe rozwiązania dostarczane przez firmę Juniper zagwarantują kompleksową ochronę, bez kompromisów w zakresie kosztu utrzymania, czy dostępności usług. Oprócz tego urządzenia te charakteryzuje wysoka elastyczność w doborze interfejsów, segmentacja sieci oraz rozbudowane mechanizmy routingu.
Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwoli na dopasowanie urządzeń do każdej infrastruktury sieciowej. Nasz sztab specjalistów pomoże w podjęciu dobrej decyzji zakupowej i wybrania najlepszego rozwiązania spełniających oczekiwania klienta. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy służą radą na każdym etapie naszej współpracy.

Jesteś w kategorii Bezpieczeństwo
Przeglądasz 1 - 50 z 305 produktów
1 PORT SERIAL MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 696,86 zł
Cena brutto 857,13 zł
1 PORT T1E1 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 1 262,85 zł
Cena brutto 1 553,31 zł
1 PORT VDSL2 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 1 082,42 zł
Cena brutto 1 331,38 zł
SRX-MP-1SFP-GE
1-PORT 1GE SFP MPIM
Cena netto 1 804,04 zł
Cena brutto 2 218,97 zł
SRX-GP-1DS3-E3
1-PORT CL CH DS3/E3 GPIM,SRX BR SVC PROD
Cena netto 15 334,24 zł
Cena brutto 18 861,11 zł
100BASE-FX SFP OPTICAL TRANSCEIVER, LC
Cena netto 450,98 zł
Cena brutto 554,70 zł
100GE LR4 CFP TRANSCEIVER(IEEE 802.3BA)
Cena netto 139 502,14 zł
Cena brutto 171 587,63 zł
100GE SR10 CFP TRANSCEIVER,MMF,100M,OM3
Cena netto 32 550,24 zł
Cena brutto 40 036,80 zł
SRX-SFP-10GE-ER
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,ER,40KM
Cena netto 18 040,28 zł
Cena brutto 22 189,54 zł
SRX-SFP-10GE-LR
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LR,10KM
Cena netto 7 216,12 zł
Cena brutto 8 875,83 zł
SRX-SFP-10GE-LRM
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LRM,220M
Cena netto 3 157,06 zł
Cena brutto 3 883,18 zł
SRX-SFP-10GE-SR
10GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,SR,300M
Cena netto 789,82 zł
Cena brutto 971,48 zł
SRX-SFP-10GE-DAC-1M
10GE SFP+ DIRECT ATTACH COPPER, 1M
Cena netto 270,60 zł
Cena brutto 332,83 zł
SRX-SFP-10GE-DAC-3M
10GE SFP+ DIRECT ATTACH COPPER, 3M
Cena netto 378,85 zł
Cena brutto 465,99 zł
SRX-SFPP-10G-LR
10GE SFP+ OPTICAL TRANSCEIVER,LR,10KM
Cena netto 7 216,12 zł
Cena brutto 8 875,83 zł
SRX-SFPP-10G-SR-ET
10GE SFP+ OPTICAL TRANSCEIVER,SR,200M,ET
Cena netto 2 790,35 zł
Cena brutto 3 432,13 zł
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,ER,40KM
Cena netto 18 040,28 zł
Cena brutto 22 189,54 zł
SRX-XFP-10GE-ER-ET
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,ER,40KM,ET
Cena netto 22 320,88 zł
Cena brutto 27 454,69 zł
SRX-XFP-10GE-LR
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,LR,10KM
Cena netto 6 968,52 zł
Cena brutto 8 571,28 zł
SRX-XFP-10GE-LR-ET
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,LR,10KM,ET
Cena netto 9 299,24 zł
Cena brutto 11 438,06 zł
SRX-XFP-10GE-SR
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,SR
Cena netto 5 226,36 zł
Cena brutto 6 428,42 zł
SRX-XFP-10GE-SR-ET
10GE XFP OPTICAL TRANSCEIVER,SR,ET
Cena netto 6 510,82 zł
Cena brutto 8 008,31 zł
SRX-GP-16GE-POE
16 PORT ETHERNET GPIM WITH POE
Cena netto 6 314,12 zł
Cena brutto 7 766,37 zł
SRX-GP-16GE-POE
16 PORT ETHERNET GPIM WITH POE
Cena netto 6 314,12 zł
Cena brutto 7 766,37 zł
SRX-GP-16GE-POE
16 PORT ETHERNET GPIM WITH POE
Cena netto 6 314,12 zł
Cena brutto 7 766,37 zł
SRX-GP-16GE-POE
16 PORT ETHERNET GPIM WITH POE
Cena netto 6 314,12 zł
Cena brutto 7 766,37 zł
SRX-GP-16GE-POE
16 PORT ETHERNET GPIM WITH POE
Cena netto 6 314,12 zł
Cena brutto 7 766,37 zł
SRX3K-16GE-TX
16X10/100/1000 COPPER CFM FOR SRX 3X00
Cena netto 22 320,88 zł
Cena brutto 27 454,69 zł
SRX3K-16GE-SFP
16X1GE SFP CFM, SRX3K
Cena netto 22 320,88 zł
Cena brutto 27 454,69 zł
SRX-SFP-1GE-T
1GE SFP MODULE,1000BASE-T(CAT5 CABLE)
Cena netto 721,62 zł
Cena brutto 887,59 zł
SRX-SFP-1GE-T-ET
1GE SFP MODULE,1000BASE-T(CAT5 CABLE),ET
Cena netto 930,12 zł
Cena brutto 1 144,04 zł
SRX-SFP-1GE-LH
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LH
Cena netto 10 824,16 zł
Cena brutto 13 313,71 zł
SRX-SFP-1GE-LH-ET
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LH,ET
Cena netto 13 019,71 zł
Cena brutto 16 014,24 zł
SRX-SFP-1GE-LX
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LX
Cena netto 1 804,04 zł
Cena brutto 2 218,97 zł
SRX-SFP-1GE-LX-ET
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,LX,ET
Cena netto 2 232,28 zł
Cena brutto 2 745,71 zł
SRX-SFP-1GE-SX
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,SX
Cena netto 902,04 zł
Cena brutto 1 109,51 zł
SRX-SFP-1GE-SX-ET
1GE SFP OPTICAL TRANSCEIVER,SX,ET
Cena netto 1 116,14 zł
Cena brutto 1 372,85 zł
SRX-GP-DUAL-T1-E1
Cena netto 2 886,42 zł
Cena brutto 3 550,30 zł
SRX3K-2XGE-XFP
2X10GE XFP CFM, SRX3K
Cena netto 22 320,88 zł
Cena brutto 27 454,69 zł
2XSRX5400X W:1XSPC2+1IOC2,4AC PEM,APPSEC
Cena netto 437 108,77 zł
Cena brutto 537 643,78 zł
2XSRX5400X W:1XSPC2+1IOC2,4DC PEM,APPSEC
Cena netto 437 108,77 zł
Cena brutto 537 643,78 zł
2XSRX5400X W:2XSPC2+1IOC2,4AC PEM,APPSEC
Cena netto 595 213,26 zł
Cena brutto 732 112,31 zł
2XSRX5400X W:2XSPC2+1IOC2,4DC PEM,APPSEC
Cena netto 595 213,26 zł
Cena brutto 732 112,31 zł
SRX-GP-QUAD-T1-E1
Cena netto 5 051,27 zł
Cena brutto 6 213,06 zł
40GE QSFP+ OPTICAL TRANSCEIVER, LR4,10KM
Cena netto 46 500,07 zł
Cena brutto 57 195,08 zł
40GE SR4 QSFP+ TRANSCEIVER
Cena netto 7 440,94 zł
Cena brutto 9 152,36 zł
645W DC POWER SUPPLY FOR SRX650
Cena netto 3 906,49 zł
Cena brutto 4 804,99 zł
8-PORT GE SFP G/XPIM FOR SRX PLATFORMS
Cena netto 6 314,12 zł
Cena brutto 7 766,37 zł
SRX3K-PWR-AC
AC POWER ENTRY MODULE FOR SRX 3X00
Cena netto 5 580,71 zł
Cena brutto 6 864,27 zł
AC POWER ENTRY MODULE FOR SRX1X00
Cena netto 3 720,47 zł
Cena brutto 4 576,18 zł

Strony