O Firmie

Juniper Network, z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, jest jedną z przodujących firm specjalizującą się w produkcji sprzętu sieciowego. Na portfolio Junipera składają się prawie wszystkie obszary rynku produktów dedykowanych przewodowej transmisji danych. Proponowane przez firmę rozwiązania zadowolą zarówno operatorów telekomunikacyjnych, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Ze względu na zaufanie jakim cieszy się marka wśród swoich klientów, warto poświęcić czas aby zapoznać się z wysokojakościowymi produktami Junipera.

Historia

Historia firmy Junipers Networks rozpoczyna się od skonstruowania w 1995 r. routera z technologią przełączania pakietów z wykorzystaniem dedykowanych układów scalonych ASICS. Tym produktem firma zdyskwalifikowała konkurentów, zdobywając status lidera na rynku wysokowydajnych routerów. Obecnie, korzystając z nagromadzonego doświadczenia, Juniper Networks kontynuuje wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań na wymagającym rynku platform routingowych. Gama produktów kompleksowo wypełnia sektor przewodowej transmisji danych, traktując routery tylko jedno jedno z ogniw własnej działalności.

Produkty

Produkty Junipera konstruowane są tak, aby jak najprecyzyjniej odpowiedzieć na wyzwania postępu technologicznego. Takie podejście jest wynikiem misji Junipera – ciągłego rozwoju i dążenia do perfekcji, dlatego właśnie firma rozwija się poprzez inwestowanie w badania i rozwój produktów.

Swoje rozwiązania Juniper opiera na wytworzonych przez siebie procesorach sieciowych oraz niezawodnym systemie JunOS. Jest to autorski system producenta oparty na jądrze FreeBSD, który cieszy się on popularnością nawet w najbardziej wymagających środowiskach operatorów. Technologie Junipera mogą być wykorzystywane zarówno w rozwiązaniach enterprise, jak i sieciach operatorskich

Wsród produktów Juniper znajdziemy m.in routery, przełączniki, oprogramowanie dla zarządzania siecią, produkty dedykowane bezpieczeństwu sieci. Dla inwestycji w rozwój własnej firmy warto skorzystać z bogatej oferty Junipera. Z jej pomocą zbudowanie szczelnego i szybkiego przepływu danych nie sprawi Ci żadnego problemu

Jesteś w kategorii Juniper
Przeglądasz 1 - 50 z 1818 produktów
1 PORT SERIAL MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 697,70 zł
Cena brutto 858,17 zł
1 PORT T1E1 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 1 220,96 zł
Cena brutto 1 501,78 zł
1 PORT VDSL2 MPIM, ROHS COMPLIANT
Cena netto 1 046,52 zł
Cena brutto 1 287,23 zł
SRX-MP-1SFP-GE
1-PORT 1GE SFP MPIM
Cena netto 1 744,22 zł
Cena brutto 2 145,39 zł
SFP-GE10KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT13R15 W DDM
Cena netto 2 793,72 zł
Cena brutto 3 436,28 zł
SFP-GE10KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Cena netto 4 656,20 zł
Cena brutto 5 727,13 zł
SFP-GE10KT14R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Cena netto 3 911,21 zł
Cena brutto 4 810,79 zł
SFP-GE40KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT13R15 W DDM
Cena netto 4 842,45 zł
Cena brutto 5 956,22 zł
SFP-GE40KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT15R13 W DDM
Cena netto 5 587,44 zł
Cena brutto 6 872,56 zł
SRX-GP-1DS3-E3
1-PORT CL CH DS3/E3 GPIM,SRX BR SVC PROD
Cena netto 14 825,91 zł
Cena brutto 18 235,87 zł
SFP-GE40KM
1-PORT GE SFP WITH 40KM REACH
Cena netto 4 656,20 zł
Cena brutto 5 727,13 zł
1.6T MODULAR, MX2000
Cena netto 2 197 497,42 zł
Cena brutto 2 702 921,82 zł
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN
Cena netto 3 612 834,05 zł
Cena brutto 4 443 785,88 zł
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN, HQOS
Cena netto 4 860 564,79 zł
Cena brutto 5 978 494,70 zł
1.6T MODULAR, MX2000, HQOS
Cena netto 3 016 902,02 zł
Cena brutto 3 710 789,48 zł
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN
Cena netto 2 905 164,76 zł
Cena brutto 3 573 352,66 zł
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN,HQOS
Cena netto 3 938 733,41 zł
Cena brutto 4 844 642,09 zł
10 SLOT MX2000 CHASSIS, BASE BUNDLE
Cena netto 0,00 zł
Cena brutto 0,00 zł
100BASE-FX SFP OPTICAL TRANSCEIVER, LC
Cena netto 436,04 zł
Cena brutto 536,34 zł
100G CWDM4 Transcivers
Cena netto 52 143,66 zł
Cena brutto 64 136,71 zł
100G DAC TWINEX COPPER CABLE 1M
Cena netto 828,42 zł
Cena brutto 1 018,95 zł
100G DAC TWINEX COPPER CABLE 3M
Cena netto 1 200,91 zł
Cena brutto 1 477,12 zł
100G LR4 Transcivers
Cena netto 74 491,50 zł
Cena brutto 91 624,55 zł
100G PSM4 Transcivers
Cena netto 9 310,47 zł
Cena brutto 11 451,88 zł
100G SR4 Transcivers
Cena netto 12 104,19 zł
Cena brutto 14 888,15 zł
100G-ER4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Cena netto 279 343,14 zł
Cena brutto 343 592,06 zł
100G-LR4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Cena netto 139 670,60 zł
Cena brutto 171 794,84 zł
100G-LR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Cena netto 74 491,50 zł
Cena brutto 91 624,55 zł
100G-SR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Cena netto 12 104,19 zł
Cena brutto 14 888,15 zł
100GBASE-ER4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGABL
Cena netto 279 343,14 zł
Cena brutto 343 592,06 zł
100GBASE-LR4 CFP (2ND GEN) EXT CLK
Cena netto 139 670,60 zł
Cena brutto 171 794,84 zł
100GBASE-LR4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGABLE
Cena netto 111 737,26 zł
Cena brutto 137 436,82 zł
100GBASE-SR10 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGAB
Cena netto 26 072,80 zł
Cena brutto 32 069,55 zł
100GE LR4 CFP TRANSCEIVER(IEEE 802.3BA)
Cena netto 139 670,60 zł
Cena brutto 171 794,84 zł
100GE SR10 CFP TRANSCEIVER,MMF,100M,OM3
Cena netto 32 589,55 zł
Cena brutto 40 085,14 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 10M
Cena netto 931,24 zł
Cena brutto 1 145,43 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 15M
Cena netto 1 024,36 zł
Cena brutto 1 259,97 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 1M
Cena netto 651,87 zł
Cena brutto 801,80 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 20M
Cena netto 1 117,49 zł
Cena brutto 1 374,51 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 30M
Cena netto 1 303,74 zł
Cena brutto 1 603,60 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 3M
Cena netto 651,87 zł
Cena brutto 801,80 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 5M
Cena netto 744,99 zł
Cena brutto 916,34 zł
10G ACTIVE OPTICAL CABLE FOR 7M
Cena netto 838,12 zł
Cena brutto 1 030,88 zł
10G BX Transcivers OVER SMF,10KM
Cena netto 12 104,19 zł
Cena brutto 14 888,15 zł
10G BX Transcivers OVER SMF,10KM
Cena netto 12 104,19 zł
Cena brutto 14 888,15 zł
10G CWDM XFP, 1471 NM
Cena netto 31 658,31 zł
Cena brutto 38 939,72 zł
10G CWDM XFP, 1491 NM
Cena netto 31 658,31 zł
Cena brutto 38 939,72 zł
10G CWDM XFP, 1511 NM
Cena netto 31 658,31 zł
Cena brutto 38 939,72 zł
10G CWDM XFP, 1531 NM
Cena netto 31 658,31 zł
Cena brutto 38 939,72 zł
10G CWDM XFP, 1551 NM
Cena netto 31 658,31 zł
Cena brutto 38 939,72 zł

Strony