Jesteś w kategorii Akcesoria sieciowe
Przeglądasz 1 - 22 z 22 produktów
40K5679
0.6m Blue Cat5e Cable
Cena netto 74,60 zł
Cena brutto 91,76 zł
40K8785
1.5m Blue Cat5e Cable
Cena netto 67,48 zł
Cena brutto 83,01 zł
88Y6877
10GE Long Reach 1310nm 10km SFP+
Cena netto 8 845,93 zł
Cena brutto 10 880,50 zł
40K8927
10m Blue Cat5e Cable
Cena netto 120,77 zł
Cena brutto 148,55 zł
95Y0323
1m IBM Active DAC SFP+ Cable
Cena netto 515,11 zł
Cena brutto 633,59 zł
40K8930
25m Blue Cat5e Cable
Cena netto 195,38 zł
Cena brutto 240,31 zł
3758-B32 Firmware Upgrade Renewal, 1 year
Cena netto 4 156,52 zł
Cena brutto 5 112,52 zł
3758-B32 Firmware Upgrade Renewal, 2 years
Cena netto 7 851,22 zł
Cena brutto 9 657,00 zł
40K5581
3m Blue Cat5e Cable
Cena netto 78,14 zł
Cena brutto 96,12 zł
95Y0326
3m IBM Active DAC SFP+ Cable
Cena netto 628,81 zł
Cena brutto 773,43 zł
95Y0329
5m IBM Active DAC SFP+ Cable
Cena netto 785,14 zł
Cena brutto 965,72 zł
95Y0546
Brocade SFP+ LWL 10KM, 8G FC Transceiver
Cena netto 7 332,53 zł
Cena brutto 9 019,01 zł
Brocade VDX 1000BASE-LX SFP Transceiver
Cena netto 2 731,92 zł
Cena brutto 3 360,26 zł
Brocade VDX 1000BASE-SX SFP Transceiver
Cena netto 1 307,36 zł
Cena brutto 1 608,06 zł
Brocade VDX SFP RJ45 Transceiver
Cena netto 1 342,88 zł
Cena brutto 1 651,74 zł
88Y6062
Cisco 1000BASE-SX SFP Transceiver
Cena netto 1 641,29 zł
Cena brutto 2 018,79 zł
Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver
Cena netto 1 268,27 zł
Cena brutto 1 559,97 zł
88Y6054
Cisco 10GBASE-SR SFP+ Transceiver
Cena netto 4 582,83 zł
Cena brutto 5 636,88 zł
Cisco OneX Converter Module
Cena netto 607,49 zł
Cena brutto 747,21 zł
00FE680
Express Intel X540 Dual Port 10GBase-T Embedded Adapter for...
Cena netto 976,97 zł
Cena brutto 1 201,68 zł
69Y0389
SFP+ Transceiver 10GbE SR 300m MMF
Cena netto 3 193,79 zł
Cena brutto 3 928,36 zł
UM KVM Module VGA+SD Dual RJ45
Cena netto 651,74 zł
Cena brutto 801,64 zł