W tej kategorii znajdziecie Państwo przewody światłowodowe IBM, przełączniki sieciowe IBM oraz inne komponenty niezbędne do stworzenia sieci pamięci masowej (SAN).

Produkty Fibre Channel dla sieci SAN dostarczane przez firmę IBM, to wysokiej jakości urządzenia pozwalające na stworzenie stabilnej i wydajnej sieci.

Dlaczego warto zakupić produkty IBM do sieci SAN ?

IBM
  • Gwarancja niezawodności
  • Interfejs komunikacyjny Fibre Channel
  • Szeroka oferta różnorodnych rozwiązań IBM
  • Inteligentny system zarządzania
  • Sprawdzone technologie
  • Zgodność z obecnymi standardami it

W kategorii FC/SAN znajdziecie Państwo przewody typu: SFP+, QSFP+, IB FDR, LC, OM3 MMF oraz wysokiej jakości przełączniki.

IBM to jeden z najstarszych koncernów informatycznych oferujących wysokiej klasy urządzenia IT. Ogromne doświadczenie w produkcji urządzeń tego typu sprawia, że oferowane przez firmę komponenty pozwalają na zbudowanie stabilnej, wydajnej i skalowalnej sieci.

Zróżnicowana oferta rozwiązań IBM w zakresie sieci pamięci masowych SAN pozwoli na dopasowanie do budżetu każdej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na produkty Fibre Channel IBM.

Zachęcamy również do kontaktu z naszym sztabem specjalistów, który odpowie na wszelkie pytania i pomoże w dokonaniu dobrej decyzji zakupowej.


Jesteś w kategorii Fibre Channel / SAN
Przeglądasz 1 - 50 z 88 produktów
10m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Cena netto 426,12 zł
Cena brutto 524,13 zł
00AR092
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena netto 329,44 zł
Cena brutto 405,22 zł
12 Port Activation
Cena netto 13 212,97 zł
Cena brutto 16 251,95 zł
16E Element Manager
Cena netto 5 872,44 zł
Cena brutto 7 223,11 zł
16E Open Trunking (FCP Support Only)
Cena netto 5 729,19 zł
Cena brutto 7 046,90 zł
16E SANtegrity Enhanced
Cena netto 5 371,13 zł
Cena brutto 6 606,48 zł
00AR086
1m Fiber Cable (LC)
Cena netto 146,83 zł
Cena brutto 180,59 zł
39M5696
1m Fiber Optic Cable LC-LC
Cena netto 68,23 zł
Cena brutto 83,93 zł
88Y6851
1m LC-LC Fiber Cable
Cena netto 186,18 zł
Cena brutto 229,01 zł
22R6223
2 Gbps LW SFP Transceiver
Cena netto 4 189,48 zł
Cena brutto 5 153,06 zł
98Y2208
2498-F24 Firmware Upgrade Renewal, 1 year
Cena netto 895,17 zł
Cena brutto 1 101,06 zł
98Y2212
2498-F24 Firmware Upgrade Renewal, 2 years
Cena netto 1 786,78 zł
Cena brutto 2 197,74 zł
00AR090
25m Fiber Cable (LC)
Cena netto 476,23 zł
Cena brutto 585,76 zł
39M5698
25m Fiber Optic Cable LC-LC
Cena netto 537,11 zł
Cena brutto 660,65 zł
88Y6857
25m LC-LC Fiber Cable
Cena netto 451,17 zł
Cena brutto 554,94 zł
30m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Cena netto 708,99 zł
Cena brutto 872,06 zł
22R0488
31m LC/LC Fibre Cable
Cena netto 196,93 zł
Cena brutto 242,22 zł
32B 8-Port Upgrade Option
Cena netto 17 438,24 zł
Cena brutto 21 449,03 zł
32B Remote Switch Activation
Cena netto 12 604,23 zł
Cena brutto 15 503,20 zł
32E Element Manager
Cena netto 11 709,05 zł
Cena brutto 14 402,13 zł
32E Open Trunking (FCP Support Only)
Cena netto 11 458,41 zł
Cena brutto 14 093,85 zł
32E SANtegrity Enhanced
Cena netto 10 670,62 zł
Cena brutto 13 124,86 zł
00AR088
5m Fiber Cable (LC)
Cena netto 393,90 zł
Cena brutto 484,49 zł
39M5697
5m Fiber Optic Cable LC-LC
Cena netto 447,61 zł
Cena brutto 550,56 zł
88Y6854
5m LC-LC Fiber Cable
Cena netto 307,96 zł
Cena brutto 378,79 zł
8 Port Activation w/8 SFPs
Cena netto 7 268,94 zł
Cena brutto 8 940,79 zł
45W0502
8-Port Activation
Cena netto 9 238,34 zł
Cena brutto 11 363,15 zł
00AR095
8Gb FC LW SFP Transceivers (Pair)
Cena netto 1 303,38 zł
Cena brutto 1 603,16 zł
00Y2523
8Gb FC SW SFP Transceivers (Pair)
Cena netto 612,31 zł
Cena brutto 753,14 zł
Adaptive Networking
Cena netto 6 695,99 zł
Cena brutto 8 236,07 zł
Advanced Performance Monitor
Cena netto 4 869,81 zł
Cena brutto 5 989,86 zł
Advanced Performance Monitor
Cena netto 6 481,14 zł
Cena brutto 7 971,81 zł
B24 Server Application Optimization
Cena netto 3 090,20 zł
Cena brutto 3 800,95 zł
Cisco MDS 9124 Express DCNM for SAN Adv. Edition E-delivery
Cena netto 34 554,25 zł
Cena brutto 42 501,73 zł
DS4800 FC/SATA Enclosure Intermix Option
Cena netto 19 801,53 zł
Cena brutto 24 355,89 zł
42C2071
Emulex 4Gb FC Dual-Port PCI-E HBA for IBM System x
Cena netto 5 192,07 zł
Cena brutto 6 386,25 zł
42C2069
Emulex 4Gb FC Single-Port PCI-E HBA for IBM System x
Cena netto 2 993,52 zł
Cena brutto 3 682,03 zł
Enhanced Group Mgmt (EGM)
Cena netto 1 289,07 zł
Cena brutto 1 585,56 zł
249824E
Express IBM System Storage SAN24B-4
Cena netto 9 524,81 zł
Cena brutto 11 715,52 zł
Extended Fabric
Cena netto 11 601,63 zł
Cena brutto 14 270,00 zł
Fabric Watch
Cena netto 5 192,07 zł
Cena brutto 6 386,25 zł
Full Fabric
Cena netto 2 828,78 zł
Cena brutto 3 479,40 zł
IBM Flex System Fabric SI4093 System Interconnect Module
Cena netto 30 815,95 zł
Cena brutto 37 903,62 zł
IBM iFlow Director
Cena netto 31 331,58 zł
Cena brutto 38 537,84 zł
IBM iFlow Director - Level-1
Cena netto 19 300,26 zł
Cena brutto 23 739,32 zł
IBM iFlow Director - Level-1 to iFlow MC-Base upgrade
Cena netto 34 088,73 zł
Cena brutto 41 929,13 zł
IBM iFlow Director - Level-1 to Level-2 upgrade
Cena netto 17 115,97 zł
Cena brutto 21 052,64 zł
IBM iFlow Director - Level-2
Cena netto 36 416,23 zł
Cena brutto 44 791,96 zł
IBM iFlow Director - Level-2 to iFlow MC-Base upgrade
Cena netto 17 008,55 zł
Cena brutto 20 920,51 zł
IBM iFlow Director MC - 14 server add on
Cena netto 17 008,55 zł
Cena brutto 20 920,51 zł

Strony