W tej kategorii znajdziecie Państwo przewody światłowodowe IBM, przełączniki sieciowe IBM oraz inne komponenty niezbędne do stworzenia sieci pamięci masowej (SAN).

Produkty Fibre Channel dla sieci SAN dostarczane przez firmę IBM, to wysokiej jakości urządzenia pozwalające na stworzenie stabilnej i wydajnej sieci.

Dlaczego warto zakupić produkty IBM do sieci SAN ?

IBM
  • Gwarancja niezawodności
  • Interfejs komunikacyjny Fibre Channel
  • Szeroka oferta różnorodnych rozwiązań IBM
  • Inteligentny system zarządzania
  • Sprawdzone technologie
  • Zgodność z obecnymi standardami it

W kategorii FC/SAN znajdziecie Państwo przewody typu: SFP+, QSFP+, IB FDR, LC, OM3 MMF oraz wysokiej jakości przełączniki.

IBM to jeden z najstarszych koncernów informatycznych oferujących wysokiej klasy urządzenia IT. Ogromne doświadczenie w produkcji urządzeń tego typu sprawia, że oferowane przez firmę komponenty pozwalają na zbudowanie stabilnej, wydajnej i skalowalnej sieci.

Zróżnicowana oferta rozwiązań IBM w zakresie sieci pamięci masowych SAN pozwoli na dopasowanie do budżetu każdej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na produkty Fibre Channel IBM.

Zachęcamy również do kontaktu z naszym sztabem specjalistów, który odpowie na wszelkie pytania i pomoże w dokonaniu dobrej decyzji zakupowej.


Jesteś w kategorii Fibre Channel / SAN
Przeglądasz 1 - 50 z 88 produktów
10m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Cena netto 424,47 zł
Cena brutto 522,09 zł
00AR092
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena netto 328,16 zł
Cena brutto 403,64 zł
12 Port Activation
Cena netto 13 161,62 zł
Cena brutto 16 188,79 zł
16E Element Manager
Cena netto 5 849,62 zł
Cena brutto 7 195,03 zł
16E Open Trunking (FCP Support Only)
Cena netto 5 706,92 zł
Cena brutto 7 019,51 zł
16E SANtegrity Enhanced
Cena netto 5 350,25 zł
Cena brutto 6 580,81 zł
00AR086
1m Fiber Cable (LC)
Cena netto 146,25 zł
Cena brutto 179,89 zł
39M5696
1m Fiber Optic Cable LC-LC
Cena netto 164,06 zł
Cena brutto 201,79 zł
88Y6851
1m LC-LC Fiber Cable
Cena netto 185,46 zł
Cena brutto 228,12 zł
22R6223
2 Gbps LW SFP Transceiver
Cena netto 4 173,20 zł
Cena brutto 5 133,03 zł
98Y2208
2498-F24 Firmware Upgrade Renewal, 1 year
Cena netto 891,69 zł
Cena brutto 1 096,78 zł
98Y2212
2498-F24 Firmware Upgrade Renewal, 2 years
Cena netto 1 779,84 zł
Cena brutto 2 189,20 zł
00AR090
25m Fiber Cable (LC)
Cena netto 474,37 zł
Cena brutto 583,48 zł
39M5698
25m Fiber Optic Cable LC-LC
Cena netto 535,03 zł
Cena brutto 658,08 zł
88Y6857
25m LC-LC Fiber Cable
Cena netto 449,42 zł
Cena brutto 552,79 zł
30m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Cena netto 706,23 zł
Cena brutto 868,67 zł
22R0488
31m LC/LC Fibre Cable
Cena netto 196,16 zł
Cena brutto 241,28 zł
32B 8-Port Upgrade Option
Cena netto 17 370,46 zł
Cena brutto 21 365,67 zł
32B Remote Switch Activation
Cena netto 12 555,24 zł
Cena brutto 15 442,94 zł
32E Element Manager
Cena netto 11 663,55 zł
Cena brutto 14 346,16 zł
32E Open Trunking (FCP Support Only)
Cena netto 11 413,88 zł
Cena brutto 14 039,07 zł
32E SANtegrity Enhanced
Cena netto 10 629,15 zł
Cena brutto 13 073,85 zł
00AR088
5m Fiber Cable (LC)
Cena netto 392,37 zł
Cena brutto 482,61 zł
39M5697
5m Fiber Optic Cable LC-LC
Cena netto 445,87 zł
Cena brutto 548,42 zł
88Y6854
5m LC-LC Fiber Cable
Cena netto 306,76 zł
Cena brutto 377,32 zł
8 Port Activation w/8 SFPs
Cena netto 7 240,69 zł
Cena brutto 8 906,04 zł
45W0502
8-Port Activation
Cena netto 9 202,43 zł
Cena brutto 11 318,99 zł
00AR095
8Gb FC LW SFP Transceivers (Pair)
Cena netto 1 298,31 zł
Cena brutto 1 596,93 zł
00Y2523
8Gb FC SW SFP Transceivers (Pair)
Cena netto 609,93 zł
Cena brutto 750,21 zł
Adaptive Networking
Cena netto 6 669,96 zł
Cena brutto 8 204,06 zł
Advanced Performance Monitor
Cena netto 4 850,88 zł
Cena brutto 5 966,58 zł
Advanced Performance Monitor
Cena netto 6 455,95 zł
Cena brutto 7 940,82 zł
B24 Server Application Optimization
Cena netto 3 078,19 zł
Cena brutto 3 786,18 zł
Cisco MDS 9124 Express DCNM for SAN Adv. Edition E-delivery
Cena netto 34 419,96 zł
Cena brutto 42 336,55 zł
DS4800 FC/SATA Enclosure Intermix Option
Cena netto 19 724,57 zł
Cena brutto 24 261,23 zł
42C2071
Emulex 4Gb FC Dual-Port PCI-E HBA for IBM System x
Cena netto 5 171,89 zł
Cena brutto 6 361,43 zł
42C2069
Emulex 4Gb FC Single-Port PCI-E HBA for IBM System x
Cena netto 2 981,89 zł
Cena brutto 3 667,72 zł
Enhanced Group Mgmt (EGM)
Cena netto 1 284,06 zł
Cena brutto 1 579,39 zł
249824E
Express IBM System Storage SAN24B-4
Cena netto 9 487,79 zł
Cena brutto 11 669,98 zł
Extended Fabric
Cena netto 11 556,54 zł
Cena brutto 14 214,54 zł
Fabric Watch
Cena netto 5 171,89 zł
Cena brutto 6 361,43 zł
Full Fabric
Cena netto 2 817,78 zł
Cena brutto 3 465,87 zł
IBM Flex System Fabric SI4093 System Interconnect Module
Cena netto 30 696,18 zł
Cena brutto 37 756,30 zł
IBM iFlow Director
Cena netto 31 209,81 zł
Cena brutto 38 388,06 zł
IBM iFlow Director - Level-1
Cena netto 19 225,25 zł
Cena brutto 23 647,05 zł
IBM iFlow Director - Level-1 to iFlow MC-Base upgrade
Cena netto 33 956,24 zł
Cena brutto 41 766,17 zł
IBM iFlow Director - Level-1 to Level-2 upgrade
Cena netto 17 049,45 zł
Cena brutto 20 970,82 zł
IBM iFlow Director - Level-2
Cena netto 36 274,70 zł
Cena brutto 44 617,87 zł
IBM iFlow Director - Level-2 to iFlow MC-Base upgrade
Cena netto 16 942,44 zł
Cena brutto 20 839,21 zł
IBM iFlow Director MC - 14 server add on
Cena netto 16 942,44 zł
Cena brutto 20 839,21 zł

Strony