W tej kategorii znajdziecie Państwo przewody światłowodowe IBM, przełączniki sieciowe IBM oraz inne komponenty niezbędne do stworzenia sieci pamięci masowej (SAN).

Produkty Fibre Channel dla sieci SAN dostarczane przez firmę IBM, to wysokiej jakości urządzenia pozwalające na stworzenie stabilnej i wydajnej sieci.

Dlaczego warto zakupić produkty IBM do sieci SAN ?

IBM
  • Gwarancja niezawodności
  • Interfejs komunikacyjny Fibre Channel
  • Szeroka oferta różnorodnych rozwiązań IBM
  • Inteligentny system zarządzania
  • Sprawdzone technologie
  • Zgodność z obecnymi standardami it

W kategorii FC/SAN znajdziecie Państwo przewody typu: SFP+, QSFP+, IB FDR, LC, OM3 MMF oraz wysokiej jakości przełączniki.

IBM to jeden z najstarszych koncernów informatycznych oferujących wysokiej klasy urządzenia IT. Ogromne doświadczenie w produkcji urządzeń tego typu sprawia, że oferowane przez firmę komponenty pozwalają na zbudowanie stabilnej, wydajnej i skalowalnej sieci.

Zróżnicowana oferta rozwiązań IBM w zakresie sieci pamięci masowych SAN pozwoli na dopasowanie do budżetu każdej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na produkty Fibre Channel IBM.

Zachęcamy również do kontaktu z naszym sztabem specjalistów, który odpowie na wszelkie pytania i pomoże w dokonaniu dobrej decyzji zakupowej.


Jesteś w kategorii Fibre Channel / SAN
Przeglądasz 1 - 50 z 88 produktów
10m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Cena netto 432,10 zł
Cena brutto 531,49 zł
00AR092
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena netto 334,07 zł
Cena brutto 410,90 zł
12 Port Activation
Cena netto 13 398,39 zł
Cena brutto 16 480,02 zł
16E Element Manager
Cena netto 5 954,85 zł
Cena brutto 7 324,47 zł
16E Open Trunking (FCP Support Only)
Cena netto 5 809,59 zł
Cena brutto 7 145,79 zł
16E SANtegrity Enhanced
Cena netto 5 446,50 zł
Cena brutto 6 699,20 zł
00AR086
1m Fiber Cable (LC)
Cena netto 148,89 zł
Cena brutto 183,13 zł
39M5696
1m Fiber Optic Cable LC-LC
Cena netto 69,19 zł
Cena brutto 85,11 zł
88Y6851
1m LC-LC Fiber Cable
Cena netto 188,80 zł
Cena brutto 232,22 zł
22R6223
2 Gbps LW SFP Transceiver
Cena netto 4 248,27 zł
Cena brutto 5 225,37 zł
98Y2208
2498-F24 Firmware Upgrade Renewal, 1 year
Cena netto 907,74 zł
Cena brutto 1 116,51 zł
98Y2212
2498-F24 Firmware Upgrade Renewal, 2 years
Cena netto 1 811,85 zł
Cena brutto 2 228,58 zł
00AR090
25m Fiber Cable (LC)
Cena netto 482,91 zł
Cena brutto 593,98 zł
39M5698
25m Fiber Optic Cable LC-LC
Cena netto 544,65 zł
Cena brutto 669,92 zł
88Y6857
25m LC-LC Fiber Cable
Cena netto 457,51 zł
Cena brutto 562,73 zł
30m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Cena netto 718,94 zł
Cena brutto 884,29 zł
22R0488
31m LC/LC Fibre Cable
Cena netto 199,69 zł
Cena brutto 245,62 zł
32B 8-Port Upgrade Option
Cena netto 17 682,96 zł
Cena brutto 21 750,04 zł
32B Remote Switch Activation
Cena netto 12 781,11 zł
Cena brutto 15 720,76 zł
32E Element Manager
Cena netto 11 873,37 zł
Cena brutto 14 604,25 zł
32E Open Trunking (FCP Support Only)
Cena netto 11 619,21 zł
Cena brutto 14 291,63 zł
32E SANtegrity Enhanced
Cena netto 10 820,37 zł
Cena brutto 13 309,05 zł
00AR088
5m Fiber Cable (LC)
Cena netto 399,42 zł
Cena brutto 491,29 zł
39M5697
5m Fiber Optic Cable LC-LC
Cena netto 453,89 zł
Cena brutto 558,28 zł
88Y6854
5m LC-LC Fiber Cable
Cena netto 312,28 zł
Cena brutto 384,11 zł
8 Port Activation w/8 SFPs
Cena netto 7 370,94 zł
Cena brutto 9 066,26 zł
45W0502
8-Port Activation
Cena netto 9 367,98 zł
Cena brutto 11 522,62 zł
00AR095
8Gb FC LW SFP Transceivers (Pair)
Cena netto 1 321,67 zł
Cena brutto 1 625,65 zł
00Y2523
8Gb FC SW SFP Transceivers (Pair)
Cena netto 620,90 zł
Cena brutto 763,71 zł
Adaptive Networking
Cena netto 6 789,96 zł
Cena brutto 8 351,65 zł
Advanced Performance Monitor
Cena netto 4 938,15 zł
Cena brutto 6 073,92 zł
Advanced Performance Monitor
Cena netto 6 572,10 zł
Cena brutto 8 083,68 zł
B24 Server Application Optimization
Cena netto 3 133,57 zł
Cena brutto 3 854,29 zł
Cisco MDS 9124 Express DCNM for SAN Adv. Edition E-delivery
Cena netto 35 039,16 zł
Cena brutto 43 098,17 zł
DS4800 FC/SATA Enclosure Intermix Option
Cena netto 20 079,42 zł
Cena brutto 24 697,68 zł
42C2071
Emulex 4Gb FC Dual-Port PCI-E HBA for IBM System x
Cena netto 5 264,94 zł
Cena brutto 6 475,87 zł
42C2069
Emulex 4Gb FC Single-Port PCI-E HBA for IBM System x
Cena netto 3 035,53 zł
Cena brutto 3 733,70 zł
Enhanced Group Mgmt (EGM)
Cena netto 1 307,16 zł
Cena brutto 1 607,81 zł
249824E
Express IBM System Storage SAN24B-4
Cena netto 9 658,47 zł
Cena brutto 11 879,92 zł
Extended Fabric
Cena netto 11 764,44 zł
Cena brutto 14 470,26 zł
Fabric Watch
Cena netto 5 264,94 zł
Cena brutto 6 475,87 zł
Full Fabric
Cena netto 2 868,48 zł
Cena brutto 3 528,22 zł
IBM Flex System Fabric SI4093 System Interconnect Module
Cena netto 31 248,40 zł
Cena brutto 38 435,53 zł
IBM iFlow Director
Cena netto 31 771,26 zł
Cena brutto 39 078,66 zł
IBM iFlow Director - Level-1
Cena netto 19 571,10 zł
Cena brutto 24 072,46 zł
IBM iFlow Director - Level-1 to iFlow MC-Base upgrade
Cena netto 34 567,11 zł
Cena brutto 42 517,54 zł
IBM iFlow Director - Level-1 to Level-2 upgrade
Cena netto 17 356,17 zł
Cena brutto 21 348,08 zł
IBM iFlow Director - Level-2
Cena netto 36 927,27 zł
Cena brutto 45 420,54 zł
IBM iFlow Director - Level-2 to iFlow MC-Base upgrade
Cena netto 17 247,24 zł
Cena brutto 21 214,10 zł
IBM iFlow Director MC - 14 server add on
Cena netto 17 247,24 zł
Cena brutto 21 214,10 zł

Strony