W tej kategorii znajdą Państwo produkty firmy IBM. Oferujemy najlepsze opcje serwerowe, szafy Rack, serwery oraz przewody Fibre Channel/SAN dopasowane do wymagań najbardziej wymagających klientów.
IBM to jeden z najstarszych koncernów informatycznych oferujących wysokiej klasy nowoczesne urządzenia IT.

Zróżnicowana oferta rozwiązań IBM dopasowana do budżetu każdej firmy, a także najwyższa jakość każdego z produktów powoduje, że z dumą prezentujemy nasz wszechstronny asortyment.

Wśród produktów IBM znajdujących się w naszej ofercie, znajdą Państwo różnorodne przewody, między innymi: DAC SFP+, QSFP+ MTP, IB FDR, OM3 i wiele innych przewodów światłowodowych. Wśród opcji serwerowych IBM oferujemy bogatą ofertę osprzętu, akcesoriów sieciowych, dysków, kabli zasilających, procesorów, pamięci RAM i kontrolerów, akcesoriów, portów i innych rozwiązań Rack oraz szeroką gamę serwerów IBM.

W przypadku problemów z doborem sprzętu lub pytań zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami. Oferujemy fachową pomoc i doradztwo z zakresu produktowego. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu.

Jesteś w kategorii IBM
Przeglądasz 1 - 10 z 2152 produktów
00D6288
0.5m IBM Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 53,00 €
Cena brutto 274,99 zł
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Cena netto 202,48 zł
Cena brutto 249,05 zł
40K5679
0.6m Blue Cat5e Cable
Cena netto 63,27 zł
Cena brutto 77,82 zł
00Y2465
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 210,92 zł
Cena brutto 259,43 zł
00Y2459
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 270,69 zł
Cena brutto 332,95 zł
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Cena netto 257,32 zł
Cena brutto 316,50 zł
00Y3043
1.0m C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cena netto 42,18 zł
Cena brutto 51,88 zł
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Cena netto 303,72 zł
Cena brutto 373,58 zł
47C2487
1.2m, 10A/100-250V, 2 Short C13s to Short C14 Rack Power Cable
Cena netto 105,46 zł
Cena brutto 129,72 zł
47C2491
1.2m, 16A/100-250V, 2 Short C13s to Short C20 Rack Power Cable
Cena netto 122,33 zł
Cena brutto 150,47 zł

Strony