W tej kategorii znajdą Państwo produkty firmy IBM. Oferujemy najlepsze opcje serwerowe, szafy Rack, serwery oraz przewody Fibre Channel/SAN dopasowane do wymagań najbardziej wymagających klientów.
IBM to jeden z najstarszych koncernów informatycznych oferujących wysokiej klasy nowoczesne urządzenia IT.

Zróżnicowana oferta rozwiązań IBM dopasowana do budżetu każdej firmy, a także najwyższa jakość każdego z produktów powoduje, że z dumą prezentujemy nasz wszechstronny asortyment.

Wśród produktów IBM znajdujących się w naszej ofercie, znajdą Państwo różnorodne przewody, między innymi: DAC SFP+, QSFP+ MTP, IB FDR, OM3 i wiele innych przewodów światłowodowych. Wśród opcji serwerowych IBM oferujemy bogatą ofertę osprzętu, akcesoriów sieciowych, dysków, kabli zasilających, procesorów, pamięci RAM i kontrolerów, akcesoriów, portów i innych rozwiązań Rack oraz szeroką gamę serwerów IBM.

W przypadku problemów z doborem sprzętu lub pytań zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami. Oferujemy fachową pomoc i doradztwo z zakresu produktowego. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu.

Jesteś w kategorii IBM
Przeglądasz 1 - 50 z 2152 produktów
00D6288
0.5m IBM Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 336,37 zł
Cena brutto 413,74 zł
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Cena netto 307,30 zł
Cena brutto 377,98 zł
40K5679
0.6m Blue Cat5e Cable
Cena netto 64,22 zł
Cena brutto 78,99 zł
00Y2465
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 214,06 zł
Cena brutto 263,29 zł
00Y2459
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 274,72 zł
Cena brutto 337,91 zł
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Cena netto 390,36 zł
Cena brutto 480,14 zł
00Y3043
1.0m C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cena netto 62,29 zł
Cena brutto 76,62 zł
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Cena netto 460,96 zł
Cena brutto 566,98 zł
47C2487
1.2m, 10A/100-250V, 2 Short C13s to Short C14 Rack Power...
Cena netto 161,96 zł
Cena brutto 199,21 zł
47C2491
1.2m, 16A/100-250V, 2 Short C13s to Short C20 Rack Power...
Cena netto 182,72 zł
Cena brutto 224,75 zł
46W0980
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cena netto 3 246,56 zł
Cena brutto 3 993,27 zł
00Y2507
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cena netto 2 715,01 zł
Cena brutto 3 339,46 zł
00AR113
1.2TB 3.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cena netto 2 715,01 zł
Cena brutto 3 339,46 zł
1.345m, 2X C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cena netto 83,06 zł
Cena brutto 102,16 zł
40K8785
1.5m Blue Cat5e Cable
Cena netto 67,77 zł
Cena brutto 83,36 zł
1.5m IBM Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 581,39 zł
Cena brutto 715,11 zł
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Cena netto 477,57 zł
Cena brutto 587,41 zł
00Y2467
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 399,56 zł
Cena brutto 491,46 zł
00Y2461
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 399,56 zł
Cena brutto 491,46 zł
1.5m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14 Rack Power Cable
Cena netto 46,96 zł
Cena brutto 57,77 zł
44X4106
1.8in SSD drive bay
Cena netto 959,29 zł
Cena brutto 1 179,92 zł
10Gb Interposer Card for IBM BladeCenter HS23
Cena netto 107,03 zł
Cena brutto 131,65 zł
00Y2493
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Cena netto 5 633,33 zł
Cena brutto 6 929,00 zł
88Y6877
10GE Long Reach 1310nm 10km SFP+
Cena netto 8 883,49 zł
Cena brutto 10 926,69 zł
40K8927
10m Blue Cat5e Cable
Cena netto 121,29 zł
Cena brutto 149,18 zł
10m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Cena netto 424,57 zł
Cena brutto 522,22 zł
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable for IBM...
Cena netto 2 433,52 zł
Cena brutto 2 993,23 zł
00AR092
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena netto 328,24 zł
Cena brutto 403,73 zł
12 Port Activation
Cena netto 13 164,69 zł
Cena brutto 16 192,57 zł
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Cena netto 393,87 zł
Cena brutto 484,46 zł
49Y1896
146GB 2.5in 15K 6Gb SAS HDD
Cena netto 1 188,03 zł
Cena brutto 1 461,28 zł
00Y2497
146GB 2.5In 15K rpm 6Gb SAS HDD
Cena netto 1 048,89 zł
Cena brutto 1 290,14 zł
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable for IBM...
Cena netto 2 587,17 zł
Cena brutto 3 182,22 zł
16E Element Manager
Cena netto 5 850,99 zł
Cena brutto 7 196,71 zł
16E Open Trunking (FCP Support Only)
Cena netto 5 708,25 zł
Cena brutto 7 021,15 zł
16E SANtegrity Enhanced
Cena netto 5 351,50 zł
Cena brutto 6 582,35 zł
49Y1563
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cena netto 1 121,25 zł
Cena brutto 1 379,13 zł
46C0599
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cena netto 622,70 zł
Cena brutto 765,92 zł
46W0672
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Cena netto 653,65 zł
Cena brutto 803,99 zł
46W0716
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Cena netto 1 263,64 zł
Cena brutto 1 554,28 zł
00D4968
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Cena netto 941,86 zł
Cena brutto 1 158,49 zł
90Y3157
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Cena netto 1 038,19 zł
Cena brutto 1 276,97 zł
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz...
Cena netto 1 066,75 zł
Cena brutto 1 312,10 zł
00D5048
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz...
Cena netto 1 484,63 zł
Cena brutto 1 826,10 zł
46W0712
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz...
Cena netto 1 374,56 zł
Cena brutto 1 690,71 zł
49Y1567
16GB (1x16GB, 4Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cena netto 1 444,91 zł
Cena brutto 1 777,23 zł
90Y3221
16GB (1x16GB, 4Rx4, 1.35V) PC3L-8500 CL7 ECC DDR-3 1066MHz...
Cena netto 1 459,16 zł
Cena brutto 1 794,77 zł
00D4964
16GB (1x16GB,1.5V) PC3-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz LP...
Cena netto 1 459,16 zł
Cena brutto 1 794,77 zł
95Y4821
16GB TruDDR4 Memory (2Rx4, 1.2V) PC4-17000 CL15 2133MHz LP...
Cena netto 1 147,66 zł
Cena brutto 1 411,62 zł
46W0796
16GB TruDDR4 Memory (2Rx4, 1.2V) PC4-17000 CL15 2133MHz LP...
Cena netto 728,15 zł
Cena brutto 895,62 zł

Strony