Wśród produktów IBM znajdujących się w naszej ofercie, znajdą Państwo różnorodne przewody, między innymi: DAC SFP+, QSFP+ MTP, IB FDR, OM3 i wiele innych przewodów światłowodowych. Wśród opcji serwerowych IBM oferujemy bogatą ofertę osprzętu, akcesoriów sieciowych, dysków, kabli zasilających, procesorów, pamięci RAM i kontrolerów, akcesoriów, portów i innych rozwiązań Rack oraz szeroką gamę serwerów IBM.

W przypadku problemów z doborem sprzętu lub pytań zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami. Oferujemy fachową pomoc i doradztwo z zakresu produktowego. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu.


Formularz kontaktowy

Jesteś w kategorii IBM
Przeglądasz 1 - 50 z 1669 produktów
40K5679
0.6m Blue Cat5e Cable
Cena netto 76,25 zł
Cena brutto 93,79 zł
00Y2465
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 308,27 zł
Cena brutto 379,17 zł
00Y2459
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 279,60 zł
Cena brutto 343,91 zł
00Y3043
1.0m C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cena netto 48,54 zł
Cena brutto 59,70 zł
46W0980
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cena netto 3 304,20 zł
Cena brutto 4 064,16 zł
00Y2507
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cena netto 2 763,21 zł
Cena brutto 3 398,74 zł
00AR113
1.2TB 3.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cena netto 2 763,21 zł
Cena brutto 3 398,74 zł
1.345m, 2X C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cena netto 85,40 zł
Cena brutto 105,04 zł
40K8785
1.5m Blue Cat5e Cable
Cena netto 68,97 zł
Cena brutto 84,84 zł
00Y2467
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 406,66 zł
Cena brutto 500,19 zł
00Y2461
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 406,66 zł
Cena brutto 500,19 zł
1.5m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14 Rack Power Cable
Cena netto 64,05 zł
Cena brutto 78,78 zł
00Y2493
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Cena netto 5 733,33 zł
Cena brutto 7 052,00 zł
88Y6877
10GE Long Reach 1310nm 10km SFP+
Cena netto 9 041,19 zł
Cena brutto 11 120,66 zł
40K8927
10m Blue Cat5e Cable
Cena netto 123,44 zł
Cena brutto 151,83 zł
10m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Cena netto 432,10 zł
Cena brutto 531,49 zł
00AR092
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena netto 334,07 zł
Cena brutto 410,90 zł
12 Port Activation
Cena netto 13 398,39 zł
Cena brutto 16 480,02 zł
49Y1896
146GB 2.5in 15K 6Gb SAS HDD
Cena netto 1 209,12 zł
Cena brutto 1 487,22 zł
00Y2497
146GB 2.5In 15K rpm 6Gb SAS HDD
Cena netto 1 067,51 zł
Cena brutto 1 313,04 zł
16E Element Manager
Cena netto 5 954,85 zł
Cena brutto 7 324,47 zł
16E Open Trunking (FCP Support Only)
Cena netto 5 809,59 zł
Cena brutto 7 145,79 zł
16E SANtegrity Enhanced
Cena netto 5 446,50 zł
Cena brutto 6 699,20 zł
49Y1563
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cena netto 279,95 zł
Cena brutto 344,34 zł
46C0599
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cena netto 327,36 zł
Cena brutto 402,65 zł
00D4968
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Cena netto 317,68 zł
Cena brutto 390,75 zł
90Y3157
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Cena netto 235,94 zł
Cena brutto 290,21 zł
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz...
Cena netto 1 085,68 zł
Cena brutto 1 335,39 zł
49Y1567
16GB (1x16GB, 4Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cena netto 1 470,56 zł
Cena brutto 1 808,78 zł
90Y3221
16GB (1x16GB, 4Rx4, 1.35V) PC3L-8500 CL7 ECC DDR-3 1066MHz...
Cena netto 1 485,06 zł
Cena brutto 1 826,63 zł
00D4964
16GB (1x16GB,1.5V) PC3-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz LP...
Cena netto 1 485,06 zł
Cena brutto 1 826,63 zł
96P1565
19-inch Rack Mount Kit
Cena netto 370,36 zł
Cena brutto 455,55 zł
00L4584
1Gb iSCSI 4 Port Host Interface Card
Cena netto 3 525,72 zł
Cena brutto 4 336,63 zł
00AR086
1m Fiber Cable (LC)
Cena netto 148,89 zł
Cena brutto 183,13 zł
39M5696
1m Fiber Optic Cable LC-LC
Cena netto 69,19 zł
Cena brutto 85,11 zł
95Y0323
1m IBM Active DAC SFP+ Cable
Cena netto 526,48 zł
Cena brutto 647,57 zł
88Y6851
1m LC-LC Fiber Cable
Cena netto 188,80 zł
Cena brutto 232,22 zł
81Y9952
1TB 2.5in 7.2K 6Gb NL SAS HDD
Cena netto 1 437,88 zł
Cena brutto 1 768,59 zł
00Y2511
1TB 2.5In 7.2K rpm 6Gb SAS NL HDD
Cena netto 1 031,39 zł
Cena brutto 1 268,61 zł
1U Riser Card, One PCIe x16 slot
Cena netto 181,56 zł
Cena brutto 223,32 zł
1U Riser Card, One PCIe x8 slot (For Slotless RAID only)
Cena netto 181,56 zł
Cena brutto 223,32 zł
1U Riser Card, Two PCIe x8 Slots
Cena netto 210,58 zł
Cena brutto 259,02 zł
22R6223
2 Gbps LW SFP Transceiver
Cena netto 4 248,27 zł
Cena brutto 5 225,37 zł
46M6001
2-port 40Gb Infiniband Expansion Card (CFFh) for IBM...
Cena netto 88,02 zł
Cena brutto 108,26 zł
2.054m, 2X C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cena netto 85,40 zł
Cena brutto 105,04 zł
2.5in Hot Swap Cage Assembly, Rear, 4 x 2.5in
Cena netto 495,33 zł
Cena brutto 609,25 zł
2.5in Hot Swap SAS/SATA for 16 and 24 HDDs
Cena netto 1 347,12 zł
Cena brutto 1 656,95 zł
2.5in Hot Swap SAS/SATA for 16 and 24 HDDs (12GB)
Cena netto 1 557,70 zł
Cena brutto 1 915,97 zł
81Y7010
2.5in Hot Swap SAS/SATA for 8 and 32 HDDs
Cena netto 359,47 zł
Cena brutto 442,15 zł
2.5in Simple Swap HDD Hardware RAID upgrade kit
Cena netto 469,71 zł
Cena brutto 577,74 zł

Strony