Wśród produktów IBM znajdujących się w naszej ofercie, znajdą Państwo różnorodne przewody, między innymi: DAC SFP+, QSFP+ MTP, IB FDR, OM3 i wiele innych przewodów światłowodowych. Wśród opcji serwerowych IBM oferujemy bogatą ofertę osprzętu, akcesoriów sieciowych, dysków, kabli zasilających, procesorów, pamięci RAM i kontrolerów, akcesoriów, portów i innych rozwiązań Rack oraz szeroką gamę serwerów IBM.

W przypadku problemów z doborem sprzętu lub pytań zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami. Oferujemy fachową pomoc i doradztwo z zakresu produktowego. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu.


Formularz kontaktowy

Jesteś w kategorii IBM
Przeglądasz 1 - 50 z 1669 produktów
40K5679
0.6m Blue Cat5e Cable
Cena netto 74,95 zł
Cena brutto 92,19 zł
00Y2465
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 362,77 zł
Cena brutto 446,21 zł
00Y2459
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 274,84 zł
Cena brutto 338,05 zł
00Y3043
1.0m C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cena netto 47,71 zł
Cena brutto 58,69 zł
00Y2507
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cena netto 1 001,49 zł
Cena brutto 1 231,84 zł
46W0980
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cena netto 3 247,93 zł
Cena brutto 3 994,95 zł
00AR113
1.2TB 3.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cena netto 2 716,15 zł
Cena brutto 3 340,86 zł
1.345m, 2X C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cena netto 83,95 zł
Cena brutto 103,25 zł
40K8785
1.5m Blue Cat5e Cable
Cena netto 67,80 zł
Cena brutto 83,39 zł
00Y2467
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 399,73 zł
Cena brutto 491,67 zł
00Y2461
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 399,73 zł
Cena brutto 491,67 zł
1.5m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14 Rack Power Cable
Cena netto 47,07 zł
Cena brutto 57,90 zł
00Y2493
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Cena netto 5 635,70 zł
Cena brutto 6 931,91 zł
88Y6877
10GE Long Reach 1310nm 10km SFP+
Cena netto 8 887,23 zł
Cena brutto 10 931,29 zł
40K8927
10m Blue Cat5e Cable
Cena netto 188,45 zł
Cena brutto 231,80 zł
10m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Cena netto 424,75 zł
Cena brutto 522,44 zł
00AR092
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena netto 188,45 zł
Cena brutto 231,80 zł
12 Port Activation
Cena netto 13 170,23 zł
Cena brutto 16 199,38 zł
49Y1896
146GB 2.5in 15K 6Gb SAS HDD
Cena netto 1 188,53 zł
Cena brutto 1 461,89 zł
00Y2497
146GB 2.5In 15K rpm 6Gb SAS HDD
Cena netto 1 049,34 zł
Cena brutto 1 290,68 zł
16E Element Manager
Cena netto 5 853,45 zł
Cena brutto 7 199,74 zł
16E Open Trunking (FCP Support Only)
Cena netto 5 710,65 zł
Cena brutto 7 024,10 zł
16E SANtegrity Enhanced
Cena netto 5 353,75 zł
Cena brutto 6 585,11 zł
49Y1563
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cena netto 321,65 zł
Cena brutto 395,63 zł
46C0599
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cena netto 246,66 zł
Cena brutto 303,39 zł
00D4968
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Cena netto 317,46 zł
Cena brutto 390,47 zł
90Y3157
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Cena netto 391,04 zł
Cena brutto 480,98 zł
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz...
Cena netto 1 067,20 zł
Cena brutto 1 312,65 zł
49Y1567
16GB (1x16GB, 4Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cena netto 1 445,51 zł
Cena brutto 1 777,98 zł
90Y3221
16GB (1x16GB, 4Rx4, 1.35V) PC3L-8500 CL7 ECC DDR-3 1066MHz...
Cena netto 249,70 zł
Cena brutto 307,13 zł
00D4964
16GB (1x16GB,1.5V) PC3-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz LP...
Cena netto 605,19 zł
Cena brutto 744,38 zł
96P1565
19-inch Rack Mount Kit
Cena netto 325,08 zł
Cena brutto 399,85 zł
00L4584
1Gb iSCSI 4 Port Host Interface Card
Cena netto 1 336,77 zł
Cena brutto 1 644,22 zł
00AR086
1m Fiber Cable (LC)
Cena netto 188,45 zł
Cena brutto 231,80 zł
39M5696
1m Fiber Optic Cable LC-LC
Cena netto 68,74 zł
Cena brutto 84,55 zł
95Y0323
1m IBM Active DAC SFP+ Cable
Cena netto 517,51 zł
Cena brutto 636,54 zł
88Y6851
1m LC-LC Fiber Cable
Cena netto 188,45 zł
Cena brutto 231,80 zł
81Y9952
1TB 2.5in 7.2K 6Gb NL SAS HDD
Cena netto 1 413,39 zł
Cena brutto 1 738,47 zł
00Y2511
1TB 2.5In 7.2K rpm 6Gb SAS NL HDD
Cena netto 963,59 zł
Cena brutto 1 185,21 zł
1U Riser Card, One PCIe x16 slot
Cena netto 178,47 zł
Cena brutto 219,52 zł
1U Riser Card, One PCIe x8 slot (For Slotless RAID only)
Cena netto 178,47 zł
Cena brutto 219,52 zł
1U Riser Card, Two PCIe x8 Slots
Cena netto 207,00 zł
Cena brutto 254,61 zł
22R6223
2 Gbps LW SFP Transceiver
Cena netto 4 175,93 zł
Cena brutto 5 136,39 zł
46M6001
2-port 40Gb Infiniband Expansion Card (CFFh) for IBM...
Cena netto 99,54 zł
Cena brutto 122,43 zł
2.054m, 2X C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cena netto 83,95 zł
Cena brutto 103,25 zł
2.5in Hot Swap Cage Assembly, Rear, 4 x 2.5in
Cena netto 486,89 zł
Cena brutto 598,88 zł
2.5in Hot Swap SAS/SATA for 16 and 24 HDDs
Cena netto 1 324,18 zł
Cena brutto 1 628,74 zł
2.5in Hot Swap SAS/SATA for 16 and 24 HDDs (12GB)
Cena netto 1 531,17 zł
Cena brutto 1 883,34 zł
81Y7010
2.5in Hot Swap SAS/SATA for 8 and 32 HDDs
Cena netto 419,95 zł
Cena brutto 516,54 zł
2.5in Simple Swap HDD Hardware RAID upgrade kit
Cena netto 461,71 zł
Cena brutto 567,90 zł

Strony