W tej kategorii znajdą Państwo produkty firmy IBM. Oferujemy najlepsze opcje serwerowe, szafy Rack, serwery oraz przewody Fibre Channel/SAN dopasowane do wymagań najbardziej wymagających klientów.
IBM to jeden z najstarszych koncernów informatycznych oferujących wysokiej klasy nowoczesne urządzenia IT.

Zróżnicowana oferta rozwiązań IBM dopasowana do budżetu każdej firmy, a także najwyższa jakość każdego z produktów powoduje, że z dumą prezentujemy nasz wszechstronny asortyment.

Wśród produktów IBM znajdujących się w naszej ofercie, znajdą Państwo różnorodne przewody, między innymi: DAC SFP+, QSFP+ MTP, IB FDR, OM3 i wiele innych przewodów światłowodowych. Wśród opcji serwerowych IBM oferujemy bogatą ofertę osprzętu, akcesoriów sieciowych, dysków, kabli zasilających, procesorów, pamięci RAM i kontrolerów, akcesoriów, portów i innych rozwiązań Rack oraz szeroką gamę serwerów IBM.

W przypadku problemów z doborem sprzętu lub pytań zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami. Oferujemy fachową pomoc i doradztwo z zakresu produktowego. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu.

Jesteś w kategorii IBM
Przeglądasz 1 - 10 z 2152 produktów
00D6288
0.5m IBM Passive DAC SFP+ Cable
Cena netto 53,00 €
Cena brutto 279,42 zł
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Cena netto 205,74 zł
Cena brutto 253,06 zł
40K5679
0.6m Blue Cat5e Cable
Cena netto 64,29 zł
Cena brutto 79,08 zł
00Y2465
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 214,32 zł
Cena brutto 263,61 zł
00Y2459
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 275,05 zł
Cena brutto 338,31 zł
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Cena netto 261,46 zł
Cena brutto 321,60 zł
00Y3043
1.0m C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cena netto 42,86 zł
Cena brutto 52,72 zł
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Cena netto 308,61 zł
Cena brutto 379,59 zł
47C2487
1.2m, 10A/100-250V, 2 Short C13s to Short C14 Rack Power Cable
Cena netto 107,16 zł
Cena brutto 131,81 zł
47C2491
1.2m, 16A/100-250V, 2 Short C13s to Short C20 Rack Power Cable
Cena netto 124,30 zł
Cena brutto 152,89 zł

Strony