Wśród produktów IBM znajdujących się w naszej ofercie, znajdą Państwo różnorodne przewody, między innymi: DAC SFP+, QSFP+ MTP, IB FDR, OM3 i wiele innych przewodów światłowodowych. Wśród opcji serwerowych IBM oferujemy bogatą ofertę osprzętu, akcesoriów sieciowych, dysków, kabli zasilających, procesorów, pamięci RAM i kontrolerów, akcesoriów, portów i innych rozwiązań Rack oraz szeroką gamę serwerów IBM.

W przypadku problemów z doborem sprzętu lub pytań zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami. Oferujemy fachową pomoc i doradztwo z zakresu produktowego. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu.


Formularz kontaktowy

Jesteś w kategorii IBM
Przeglądasz 1 - 50 z 1669 produktów
40K5679
0.6m Blue Cat5e Cable
Cena netto 75,20 zł
Cena brutto 92,49 zł
00Y2465
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 304,01 zł
Cena brutto 373,93 zł
00Y2459
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 275,73 zł
Cena brutto 339,15 zł
00Y3043
1.0m C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cena netto 47,87 zł
Cena brutto 58,88 zł
00Y2507
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cena netto 2 724,97 zł
Cena brutto 3 351,71 zł
46W0980
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cena netto 3 258,47 zł
Cena brutto 4 007,92 zł
00AR113
1.2TB 3.5in 10K 6Gb SAS HDD
Cena netto 2 724,97 zł
Cena brutto 3 351,71 zł
1.345m, 2X C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cena netto 84,22 zł
Cena brutto 103,59 zł
40K8785
1.5m Blue Cat5e Cable
Cena netto 68,02 zł
Cena brutto 83,66 zł
00Y2467
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Cena netto 401,03 zł
Cena brutto 493,27 zł
00Y2461
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Cena netto 401,03 zł
Cena brutto 493,27 zł
1.5m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14 Rack Power Cable
Cena netto 63,16 zł
Cena brutto 77,69 zł
00Y2493
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Cena netto 5 653,99 zł
Cena brutto 6 954,41 zł
88Y6877
10GE Long Reach 1310nm 10km SFP+
Cena netto 8 916,07 zł
Cena brutto 10 966,76 zł
40K8927
10m Blue Cat5e Cable
Cena netto 121,73 zł
Cena brutto 149,73 zł
10m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Cena netto 426,12 zł
Cena brutto 524,13 zł
00AR092
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Cena netto 329,44 zł
Cena brutto 405,22 zł
12 Port Activation
Cena netto 13 212,97 zł
Cena brutto 16 251,95 zł
49Y1896
146GB 2.5in 15K 6Gb SAS HDD
Cena netto 1 192,39 zł
Cena brutto 1 466,64 zł
00Y2497
146GB 2.5In 15K rpm 6Gb SAS HDD
Cena netto 1 052,74 zł
Cena brutto 1 294,87 zł
16E Element Manager
Cena netto 5 872,44 zł
Cena brutto 7 223,11 zł
16E Open Trunking (FCP Support Only)
Cena netto 5 729,19 zł
Cena brutto 7 046,90 zł
16E SANtegrity Enhanced
Cena netto 5 371,13 zł
Cena brutto 6 606,48 zł
49Y1563
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cena netto 276,08 zł
Cena brutto 339,57 zł
46C0599
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cena netto 322,83 zł
Cena brutto 397,08 zł
00D4968
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Cena netto 313,29 zł
Cena brutto 385,34 zł
90Y3157
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Cena netto 232,68 zł
Cena brutto 286,19 zł
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz...
Cena netto 1 070,66 zł
Cena brutto 1 316,91 zł
49Y1567
16GB (1x16GB, 4Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Cena netto 1 450,20 zł
Cena brutto 1 783,75 zł
90Y3221
16GB (1x16GB, 4Rx4, 1.35V) PC3L-8500 CL7 ECC DDR-3 1066MHz...
Cena netto 1 464,51 zł
Cena brutto 1 801,35 zł
00D4964
16GB (1x16GB,1.5V) PC3-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz LP...
Cena netto 1 464,51 zł
Cena brutto 1 801,35 zł
96P1565
19-inch Rack Mount Kit
Cena netto 365,24 zł
Cena brutto 449,24 zł
00L4584
1Gb iSCSI 4 Port Host Interface Card
Cena netto 3 476,92 zł
Cena brutto 4 276,61 zł
00AR086
1m Fiber Cable (LC)
Cena netto 146,83 zł
Cena brutto 180,59 zł
39M5696
1m Fiber Optic Cable LC-LC
Cena netto 68,23 zł
Cena brutto 83,93 zł
95Y0323
1m IBM Active DAC SFP+ Cable
Cena netto 519,19 zł
Cena brutto 638,61 zł
88Y6851
1m LC-LC Fiber Cable
Cena netto 186,18 zł
Cena brutto 229,01 zł
81Y9952
1TB 2.5in 7.2K 6Gb NL SAS HDD
Cena netto 1 417,98 zł
Cena brutto 1 744,11 zł
00Y2511
1TB 2.5In 7.2K rpm 6Gb SAS NL HDD
Cena netto 1 017,12 zł
Cena brutto 1 251,06 zł
1U Riser Card, One PCIe x16 slot
Cena netto 179,05 zł
Cena brutto 220,23 zł
1U Riser Card, One PCIe x8 slot (For Slotless RAID only)
Cena netto 179,05 zł
Cena brutto 220,23 zł
1U Riser Card, Two PCIe x8 Slots
Cena netto 207,67 zł
Cena brutto 255,43 zł
22R6223
2 Gbps LW SFP Transceiver
Cena netto 4 189,48 zł
Cena brutto 5 153,06 zł
46M6001
2-port 40Gb Infiniband Expansion Card (CFFh) for IBM...
Cena netto 86,80 zł
Cena brutto 106,76 zł
2.054m, 2X C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Cena netto 84,22 zł
Cena brutto 103,59 zł
2.5in Hot Swap Cage Assembly, Rear, 4 x 2.5in
Cena netto 488,47 zł
Cena brutto 600,82 zł
2.5in Hot Swap SAS/SATA for 16 and 24 HDDs
Cena netto 1 328,47 zł
Cena brutto 1 634,02 zł
2.5in Hot Swap SAS/SATA for 16 and 24 HDDs (12GB)
Cena netto 1 536,14 zł
Cena brutto 1 889,45 zł
81Y7010
2.5in Hot Swap SAS/SATA for 8 and 32 HDDs
Cena netto 354,49 zł
Cena brutto 436,03 zł
2.5in Simple Swap HDD Hardware RAID upgrade kit
Cena netto 463,21 zł
Cena brutto 569,74 zł

Strony