Jesteś w kategorii XP7
Przeglądasz 1 - 50 z 74 produktów
QK735AH
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
Cena netto 920,24 zł
Cena brutto 1 131,90 zł
QK736AH
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl
Cena netto 1 219,86 zł
Cena brutto 1 500,42 zł
QK737AH
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl
Cena netto 1 476,67 zł
Cena brutto 1 816,30 zł
QK734AH
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
Cena netto 642,03 zł
Cena brutto 789,70 zł
H6G43A
HPE XP7 1.2TB 10k 2.5in SAS HDD
Cena netto 16 478,77 zł
Cena brutto 20 268,89 zł
HPE XP7 1.75TB Flash Module Device
Cena netto 208 467,14 zł
Cena brutto 256 414,58 zł
HPE XP7 1.75TB Gen2 FM Device
Cena netto 219 274,65 zł
Cena brutto 269 707,81 zł
HPE XP7 1.8TB 10k 2.5in SAS HDD
Cena netto 28 441,93 zł
Cena brutto 34 983,57 zł
HPE XP7 100M DKC Interconnect Cable
Cena netto 448 350,95 zł
Cena brutto 551 471,67 zł
H6G02A
HPE XP7 100M DKC Interconnect Kit
Cena netto 586 237,59 zł
Cena brutto 721 072,24 zł
HPE XP7 100M Opt Inter-rack Dev Int Cbl
Cena netto 545 811,10 zł
Cena brutto 671 347,66 zł
HPE XP7 128GB Backup Memory Pair
Cena netto 209 194,78 zł
Cena brutto 257 309,57 zł
H6G38A
HPE XP7 16-port 10Gbps FCoE Host Adapter
Cena netto 136 046,16 zł
Cena brutto 167 336,77 zł
HPE XP7 16-port 16Gbps Fibre Host Adptr
Cena netto 215 272,66 zł
Cena brutto 264 785,37 zł
H6G30A
HPE XP7 16-port 8Gbps Fibre Host Adapter
Cena netto 101 012,72 zł
Cena brutto 124 245,65 zł
H6G21A
HPE XP7 16GB Cache Memory Pair
Cena netto 21 251,19 zł
Cena brutto 26 138,97 zł
HPE XP7 16Gbps Longwave SFP Transceiver
Cena netto 15 515,73 zł
Cena brutto 19 084,34 zł
HPE XP7 16p 16Gbps MF LW Fibre CHA
Cena netto 435 660,16 zł
Cena brutto 535 861,99 zł
HPE XP7 16p 16Gbps MF Shortwave Fbr CHA
Cena netto 384 404,76 zł
Cena brutto 472 817,86 zł
H6G33A
HPE XP7 16p 8Gbps MF Longwave Fibre CHA
Cena netto 207 204,48 zł
Cena brutto 254 861,51 zł
H6G32A
HPE XP7 16p 8Gbps MF Shortwave Fibre CHA
Cena netto 182 807,34 zł
Cena brutto 224 853,03 zł
HPE XP7 1M Cu Intra-chassis Dev Int Cbl
Cena netto 31 737,68 zł
Cena brutto 39 037,35 zł
HPE XP7 2.5 inch Drive Chassis
Cena netto 292 145,05 zł
Cena brutto 359 338,41 zł
HPE XP7 256GB Backup Memory Pair
Cena netto 437 393,64 zł
Cena brutto 537 994,17 zł
HPE XP7 2M Cu Intra-rack Dev Int Cable
Cena netto 31 737,68 zł
Cena brutto 39 037,35 zł
HPE XP7 3.5 inch Drive Chassis
Cena netto 292 145,05 zł
Cena brutto 359 338,41 zł
HPE XP7 3.5TB Flash Module Device
Cena netto 456 012,51 zł
Cena brutto 560 895,38 zł
HPE XP7 3.5TB Gen2 FM Device
Cena netto 381 644,03 zł
Cena brutto 469 422,16 zł
H6G40A
HPE XP7 300GB 15K 2.5in SAS HDD
Cena netto 9 266,63 zł
Cena brutto 11 397,96 zł
HPE XP7 30M DKC Interconnect Cable
Cena netto 263 253,70 zł
Cena brutto 323 802,05 zł
H6G01A
HPE XP7 30M DKC Interconnect Kit
Cena netto 344 213,68 zł
Cena brutto 423 382,83 zł
H6G14A
HPE XP7 30M Opt Inter-rack Dev Int Cable
Cena netto 272 926,95 zł
Cena brutto 335 700,15 zł
H6G22A
HPE XP7 32GB Cache Memory Pair
Cena netto 99 964,07 zł
Cena brutto 122 955,81 zł
H6G60A
HPE XP7 400GB 2.5 inch SAS SSD
Cena netto 88 386,13 zł
Cena brutto 108 714,94 zł
H6G53A
HPE XP7 400GB 3.5 inch SAS SSD
Cena netto 85 282,99 zł
Cena brutto 104 898,07 zł
HPE XP7 4M Cu Inter-rack Dev Int Cable
Cena netto 35 632,67 zł
Cena brutto 43 828,18 zł
H6G51A
HPE XP7 4TB 7.2k 3.5in SAS HDD
Cena netto 20 908,78 zł
Cena brutto 25 717,80 zł
HPE XP7 50Hz DKC Power Cord
Cena netto 3 894,98 zł
Cena brutto 4 790,83 zł
HPE XP7 50Hz DKU Power Cord
Cena netto 5 842,47 zł
Cena brutto 7 186,24 zł
HPE XP7 50Hz Flash Module Power Cord
Cena netto 18 426,26 zł
Cena brutto 22 664,30 zł
HPE XP7 5M DKC Interconnect Cable
Cena netto 74 732,29 zł
Cena brutto 91 920,72 zł
H6G00A
HPE XP7 5M DKC Interconnect Kit
Cena netto 97 716,97 zł
Cena brutto 120 191,87 zł
HPE XP7 5M Opt Inter-rack Dev Int Cable
Cena netto 181 929,90 zł
Cena brutto 223 773,78 zł
HPE XP7 6.4TiB Gen2 FM Device
Cena netto 770 928,22 zł
Cena brutto 948 241,71 zł
H6G41A
HPE XP7 600GB 10k 2.5in SAS HDD
Cena netto 8 902,82 zł
Cena brutto 10 950,46 zł
H6G52A
HPE XP7 600GB 10K 3.5in SAS HDD
Cena netto 8 581,80 zł
Cena brutto 10 555,62 zł
H6G44A
HPE XP7 600GB 15K 2.5in SAS HDD
Cena netto 17 441,82 zł
Cena brutto 21 453,43 zł
HPE XP7 60Hz DKC Power Cord
Cena netto 3 894,98 zł
Cena brutto 4 790,83 zł
HPE XP7 60Hz DKU Power Cord
Cena netto 5 842,47 zł
Cena brutto 7 186,24 zł
HPE XP7 60Hz Flash Module Power Cord
Cena netto 18 426,26 zł
Cena brutto 22 664,30 zł

Strony