Jesteś w kategorii XP Storage Arrays
Przeglądasz 1 - 50 z 305 produktów
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 392,94 zł
Cena brutto 483,32 zł
AJ838AH
HP 30m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 545,75 zł
Cena brutto 671,27 zł
AJ839AH
HP 50m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 654,90 zł
Cena brutto 805,53 zł
AJ836AH
HP 5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 261,96 zł
Cena brutto 322,21 zł
HP P9500 Upg 1-phase 24A 60Hz w/Cord PDU
Cena netto 30 038,08 zł
Cena brutto 36 946,84 zł
HP P9500 Upg 1-phase 32A 50Hz w/Cord PDU
Cena netto 30 038,08 zł
Cena brutto 36 946,84 zł
HP P9500 Upg 1.2TB SAS 10K 2.5in DP HDD
Cena netto 16 066,88 zł
Cena brutto 19 762,26 zł
HP P9500 Upg 3-phase 16A 50Hz w/Cord PDU
Cena netto 18 751,97 zł
Cena brutto 23 064,92 zł
HP P9500 Upg 3-phase 24A 60Hz w/Cord PDU
Cena netto 18 751,97 zł
Cena brutto 23 064,92 zł
HP P9500 Upg 8Gbps LW FC SFP Transceiver
Cena netto 1 986,53 zł
Cena brutto 2 443,43 zł
HP P9500 Upg DKC Hub Kit
Cena netto 91 380,38 zł
Cena brutto 112 397,87 zł
HP P9500 Upg Performance 1st Drive Cable
Cena netto 35 844,86 zł
Cena brutto 44 089,18 zł
HP P9500 Upgr 128GB Cache Backup Module
Cena netto 372 681,76 zł
Cena brutto 458 398,56 zł
HP P9500 Upgr 16p 1-4Gbps LW FICON CHA
Cena netto 185 271,21 zł
Cena brutto 227 883,59 zł
HP P9500 Upgr 16p 1-4Gbps SW FICON CHA
Cena netto 162 895,46 zł
Cena brutto 200 361,42 zł
HP P9500 Upgr 16p 2-8Gbps LW FICON CHA
Cena netto 266 195,02 zł
Cena brutto 327 419,87 zł
HP P9500 Upgr 50Hz DKC Jumper Cable Kit
Cena netto 4 999,07 zł
Cena brutto 6 148,86 zł
HP P9500 Upgr 50Hz DKU Jumper Cable Kit
Cena netto 4 999,07 zł
Cena brutto 6 148,86 zł
HP P9500 Upgr 60Hz DKC Jumper Cable Kit
Cena netto 4 999,07 zł
Cena brutto 6 148,86 zł
HP P9500 Upgr 60Hz DKU Jumper Cable Kit
Cena netto 4 999,07 zł
Cena brutto 6 148,86 zł
HP P9500 Upgr 64GB Cache Backup Module
Cena netto 216 640,92 zł
Cena brutto 266 468,33 zł
HP P9500 Upgr China DKC Jumper Cable Kit
Cena netto 4 235,02 zł
Cena brutto 5 209,07 zł
HP P9500 Upgr China DKU Jumper Cable Kit
Cena netto 4 235,02 zł
Cena brutto 5 209,07 zł
HP P9500 Upgr Perf DKU Connection Cable
Cena netto 75 095,20 zł
Cena brutto 92 367,10 zł
HP P9500 Upgr Perf Drive Chassis Cable
Cena netto 56 867,15 zł
Cena brutto 69 946,59 zł
HP P9500 Upgr Perf Drive-Flash Ext Cable
Cena netto 70 117,96 zł
Cena brutto 86 245,09 zł
HP P9500 Upgr Perf Flash-Flash Ext Cable
Cena netto 70 117,96 zł
Cena brutto 86 245,09 zł
HP P9500 Upgr Std Drive-Flash Ext Cable
Cena netto 70 117,96 zł
Cena brutto 86 245,09 zł
HP P9500 Upgr Std Flash-Flash Ext Cable
Cena netto 70 117,96 zł
Cena brutto 86 245,09 zł
HP P9500 Upgr SVP High Reliability Kit
Cena netto 79 264,73 zł
Cena brutto 97 495,62 zł
HP P9500 Upgrade 1TB 7.2K 2.5in DP HDD
Cena netto 16 699,95 zł
Cena brutto 20 540,94 zł
HP P9500 Upgrade 200GB SAS 2.5in MLC SSD
Cena netto 79 897,80 zł
Cena brutto 98 274,29 zł
HP P9500 Upgrade 300GB 15K 2.5in DP HDD
Cena netto 15 215,51 zł
Cena brutto 18 715,08 zł
HP P9500 Upgrade 400GB SAS 2.5in MLC SSD
Cena netto 132 006,01 zł
Cena brutto 162 367,39 zł
HP P9500 Upgrade 600GB 10K 2.5in DP HDD
Cena netto 13 185,32 zł
Cena brutto 16 217,94 zł
HP P9500 Upgrade 8-port 10 Gbps FCoE CHA
Cena netto 172 893,60 zł
Cena brutto 212 659,13 zł
HP P9500 Upgrade 800GB SAS 2.5in MLC SSD
Cena netto 258 489,03 zł
Cena brutto 317 941,51 zł
HP P9500 Upgrade 900GB 10K 2.5in DP HDD
Cena netto 17 136,55 zł
Cena brutto 21 077,96 zł
HP P9500 Upgrade Cache Memory Adapter
Cena netto 333 431,42 zł
Cena brutto 410 120,65 zł
HP P9500 Upgrade DKC-DKU Power Supply
Cena netto 61 560,60 zł
Cena brutto 75 719,54 zł
HP P9500 Upgrade Drive Chassis Power Kit
Cena netto 19 690,66 zł
Cena brutto 24 219,51 zł
HP P9500 Upgrade Drive SAS Switch Kit
Cena netto 84 569,42 zł
Cena brutto 104 020,39 zł
HP P9500 Upgrade Express Switch Adapter
Cena netto 184 463,50 zł
Cena brutto 226 890,11 zł
HP P9500 Upgrade Inter-controller Cable
Cena netto 76 885,26 zł
Cena brutto 94 568,87 zł
HP P9500 Upgrade SAS DKA Drive Adapter
Cena netto 100 439,83 zł
Cena brutto 123 540,99 zł
HP P9500 Upgrade Std Drive Chassis Cable
Cena netto 70 882,01 zł
Cena brutto 87 184,87 zł
HP XP P9500 Upgr 16-port 2-8 Gbps FC CHA
Cena netto 150 146,74 zł
Cena brutto 184 680,49 zł
HP XP P9500 Upgr 16GBCache Memory Module
Cena netto 20 188,38 zł
Cena brutto 24 831,71 zł
HP XP P9500 Upgr 32GBCache Memory Module
Cena netto 38 455,73 zł
Cena brutto 47 300,55 zł
HP XP P9500 Upgr 8-port 2-8 Gbps FC CHA
Cena netto 108 189,48 zł
Cena brutto 133 073,06 zł

Strony