Jesteś w kategorii XP Storage Arrays
Przeglądasz 1 - 50 z 305 produktów
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 385,66 zł
Cena brutto 474,36 zł
AJ838AH
HP 30m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 535,64 zł
Cena brutto 658,83 zł
AJ839AH
HP 50m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 642,77 zł
Cena brutto 790,60 zł
AJ836AH
HP 5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 257,11 zł
Cena brutto 316,24 zł
HP P9500 Upg 1-phase 24A 60Hz w/Cord PDU
Cena netto 29 481,49 zł
Cena brutto 36 262,23 zł
HP P9500 Upg 1-phase 32A 50Hz w/Cord PDU
Cena netto 29 481,49 zł
Cena brutto 36 262,23 zł
HP P9500 Upg 1.2TB SAS 10K 2.5in DP HDD
Cena netto 15 769,17 zł
Cena brutto 19 396,08 zł
HP P9500 Upg 3-phase 16A 50Hz w/Cord PDU
Cena netto 18 404,50 zł
Cena brutto 22 637,54 zł
HP P9500 Upg 3-phase 24A 60Hz w/Cord PDU
Cena netto 18 404,50 zł
Cena brutto 22 637,54 zł
HP P9500 Upg 8Gbps LW FC SFP Transceiver
Cena netto 1 949,72 zł
Cena brutto 2 398,16 zł
HP P9500 Upg DKC Hub Kit
Cena netto 89 687,14 zł
Cena brutto 110 315,19 zł
HP P9500 Upg Performance 1st Drive Cable
Cena netto 35 180,67 zł
Cena brutto 43 272,23 zł
HP P9500 Upgr 128GB Cache Backup Module
Cena netto 365 776,14 zł
Cena brutto 449 904,65 zł
HP P9500 Upgr 16p 1-4Gbps LW FICON CHA
Cena netto 181 838,22 zł
Cena brutto 223 661,01 zł
HP P9500 Upgr 16p 1-4Gbps SW FICON CHA
Cena netto 159 877,08 zł
Cena brutto 196 648,81 zł
HP P9500 Upgr 16p 2-8Gbps LW FICON CHA
Cena netto 261 262,55 zł
Cena brutto 321 352,93 zł
HP P9500 Upgr 50Hz DKC Jumper Cable Kit
Cena netto 4 906,44 zł
Cena brutto 6 034,92 zł
HP P9500 Upgr 50Hz DKU Jumper Cable Kit
Cena netto 4 906,44 zł
Cena brutto 6 034,92 zł
HP P9500 Upgr 60Hz DKC Jumper Cable Kit
Cena netto 4 906,44 zł
Cena brutto 6 034,92 zł
HP P9500 Upgr 60Hz DKU Jumper Cable Kit
Cena netto 4 906,44 zł
Cena brutto 6 034,92 zł
HP P9500 Upgr 64GB Cache Backup Module
Cena netto 212 626,66 zł
Cena brutto 261 530,79 zł
HP P9500 Upgr China DKC Jumper Cable Kit
Cena netto 4 156,55 zł
Cena brutto 5 112,55 zł
HP P9500 Upgr China DKU Jumper Cable Kit
Cena netto 4 156,55 zł
Cena brutto 5 112,55 zł
HP P9500 Upgr Perf DKU Connection Cable
Cena netto 73 703,72 zł
Cena brutto 90 655,58 zł
HP P9500 Upgr Perf Drive Chassis Cable
Cena netto 55 813,43 zł
Cena brutto 68 650,52 zł
HP P9500 Upgr Perf Drive-Flash Ext Cable
Cena netto 68 818,71 zł
Cena brutto 84 647,01 zł
HP P9500 Upgr Perf Flash-Flash Ext Cable
Cena netto 68 818,71 zł
Cena brutto 84 647,01 zł
HP P9500 Upgr Std Drive-Flash Ext Cable
Cena netto 68 818,71 zł
Cena brutto 84 647,01 zł
HP P9500 Upgr Std Flash-Flash Ext Cable
Cena netto 68 818,71 zł
Cena brutto 84 647,01 zł
HP P9500 Upgr SVP High Reliability Kit
Cena netto 77 795,99 zł
Cena brutto 95 689,07 zł
HP P9500 Upgrade 1TB 7.2K 2.5in DP HDD
Cena netto 16 390,51 zł
Cena brutto 20 160,32 zł
HP P9500 Upgrade 200GB SAS 2.5in MLC SSD
Cena netto 78 417,33 zł
Cena brutto 96 453,32 zł
HP P9500 Upgrade 300GB 15K 2.5in DP HDD
Cena netto 14 933,57 zł
Cena brutto 18 368,30 zł
HP P9500 Upgrade 400GB SAS 2.5in MLC SSD
Cena netto 129 560,00 zł
Cena brutto 159 358,80 zł
HP P9500 Upgrade 600GB 10K 2.5in DP HDD
Cena netto 12 941,00 zł
Cena brutto 15 917,43 zł
HP P9500 Upgrade 8-port 10 Gbps FCoE CHA
Cena netto 169 689,96 zł
Cena brutto 208 718,65 zł
HP P9500 Upgrade 800GB SAS 2.5in MLC SSD
Cena netto 253 699,35 zł
Cena brutto 312 050,19 zł
HP P9500 Upgrade 900GB 10K 2.5in DP HDD
Cena netto 16 819,02 zł
Cena brutto 20 687,39 zł
HP P9500 Upgrade Cache Memory Adapter
Cena netto 327 253,09 zł
Cena brutto 402 521,30 zł
HP P9500 Upgrade DKC-DKU Power Supply
Cena netto 60 419,91 zł
Cena brutto 74 316,49 zł
HP P9500 Upgrade Drive Chassis Power Kit
Cena netto 19 325,80 zł
Cena brutto 23 770,74 zł
HP P9500 Upgrade Drive SAS Switch Kit
Cena netto 83 002,39 zł
Cena brutto 102 092,94 zł
HP P9500 Upgrade Express Switch Adapter
Cena netto 181 045,48 zł
Cena brutto 222 685,93 zł
HP P9500 Upgrade Inter-controller Cable
Cena netto 75 460,61 zł
Cena brutto 92 816,55 zł
HP P9500 Upgrade SAS DKA Drive Adapter
Cena netto 98 578,73 zł
Cena brutto 121 251,83 zł
HP P9500 Upgrade Std Drive Chassis Cable
Cena netto 69 568,60 zł
Cena brutto 85 569,38 zł
HP XP P9500 Upgr 16-port 2-8 Gbps FC CHA
Cena netto 147 364,59 zł
Cena brutto 181 258,44 zł
HP XP P9500 Upgr 16GBCache Memory Module
Cena netto 19 814,30 zł
Cena brutto 24 371,59 zł
HP XP P9500 Upgr 32GBCache Memory Module
Cena netto 37 743,16 zł
Cena brutto 46 424,09 zł
HP XP P9500 Upgr 8-port 2-8 Gbps FC CHA
Cena netto 106 184,78 zł
Cena brutto 130 607,28 zł

Strony