Jesteś w kategorii Pozostałe
Przeglądasz 1 - 49 z 49 produktów
AJ835A
HPE 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 217,35 zł
Cena brutto 267,34 zł
BRCD 16Gb FC SW 12p E-LTU for Synergy
Cena netto 31 403,62 zł
Cena brutto 38 626,45 zł
BRCD 16Gb FC SW 12p LTU for Synergy
Cena netto 29 290,02 zł
Cena brutto 36 026,73 zł
TC464AAE
Brocade 16Gb Embd Switch Pwr Pk+ E-LTU
Cena netto 24 718,29 zł
Cena brutto 30 403,49 zł
TC464A
Brocade 16Gb Embedded Switch PP+Upgr LTU
Cena netto 24 718,29 zł
Cena brutto 30 403,49 zł
T5517AAE
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upg E-LTU
Cena netto 13 779,93 zł
Cena brutto 16 949,32 zł
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Cena netto 18 546,03 zł
Cena brutto 22 811,62 zł
341177-B21
Cable Offset 12ft Ext VHDCI/WIDE
Cena netto 341,14 zł
Cena brutto 419,60 zł
AK345A
HP 2m Single-Mode LC/LC FC Cable
Cena netto 267,45 zł
Cena brutto 328,96 zł
AK346A
HP 5m Single-Mode LC/LC FC Cable
Cena netto 292,52 zł
Cena brutto 359,80 zł
737220-B21
HP 6125G Blade Switch with TAA
Cena netto 7 522,05 zł
Cena brutto 9 252,12 zł
HP 6125XLG Ethernet Blade Switch
Cena netto 54 309,19 zł
Cena brutto 66 800,31 zł
737230-B21
HP 6125XLG Ethernet Blade Switch with TAA
Cena netto 58 149,62 zł
Cena brutto 71 524,03 zł
HP 6127XLG Ethernet Blade Switch
Cena netto 64 731,41 zł
Cena brutto 79 619,63 zł
HP 6127XLG Ethernet Blade Switch for TAA
Cena netto 64 731,41 zł
Cena brutto 79 619,63 zł
641146-B21
HP Cisco B22HP Fabric Extender for BladeSystem c-Class
Cena netto 44 075,41 zł
Cena brutto 54 212,76 zł
657787-B21
HP Cisco B22HP Fabric Extender with 16 FET for BladeSystem...
Cena netto 65 441,82 zł
Cena brutto 80 493,44 zł
778720-B21
HP Virtual Connect 16Gb 24-port Fibre Channel TAA Module...
Cena netto 71 083,36 zł
Cena brutto 87 432,53 zł
691367-B22
HP Virtual Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for c-Class...
Cena netto 80 924,71 zł
Cena brutto 99 537,39 zł
AJ833A
HPE .5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 185,02 zł
Cena brutto 227,58 zł
HPE 100m Mini SAS HD Active Optical Cbl
Cena netto 21 768,74 zł
Cena brutto 26 775,55 zł
QK702A
HPE 10m C-series Active Copper SFP+ Cbl
Cena netto 4 684,56 zł
Cena brutto 5 762,01 zł
HPE 10m Mini SAS HD Active Optical Cable
Cena netto 10 703,14 zł
Cena brutto 13 164,86 zł
AJ837A
HPE 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 166,30 zł
Cena brutto 204,55 zł
AJ834A
HPE 1m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 271,63 zł
Cena brutto 334,10 zł
HPE 25m Mini SAS HD Active Optical Cable
Cena netto 12 600,71 zł
Cena brutto 15 498,87 zł
AJ838A
HPE 30m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 739,67 zł
Cena brutto 909,79 zł
AJ839A
HPE 50m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 652,21 zł
Cena brutto 802,22 zł
AJ836A
HPE 5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 156,45 zł
Cena brutto 192,44 zł
QK701A
HPE 7m C-series Active Copper SFP+ Cable
Cena netto 3 903,11 zł
Cena brutto 4 800,82 zł
TC514AAE
HPE 8/16Gb Embedded Switch Fab Vsn E-LTU
Cena netto 25 536,59 zł
Cena brutto 31 410,00 zł
TC514A
HPE 8/16Gb Embedded Switch Fab Vsn LTU
Cena netto 23 824,00 zł
Cena brutto 29 303,52 zł
BK784A
HPE B-series 1.5m MM OM3 mSFP/LC FC Cbl
Cena netto 319,82 zł
Cena brutto 393,37 zł
BK785A
HPE B-series 2.5m MM OM3 mSFP/LC FC Cbl
Cena netto 341,14 zł
Cena brutto 419,60 zł
BK786A
HPE B-series 5m MM OM3 mSFP/LC FC Cable
Cena netto 426,42 zł
Cena brutto 524,50 zł
HPE C-series 3M Passive Copper SFP+ Cbl
Cena netto 1 362,33 zł
Cena brutto 1 675,66 zł
HPE C-series 5M Passive Copper SFP+ Cbl
Cena netto 1 364,54 zł
Cena brutto 1 678,39 zł
BK787A
HPE LC/LC Multi-mode Coupler 8 Pack
Cena netto 362,46 zł
Cena brutto 445,82 zł
HPE MPO to 4 x LC 15m Cable
Cena netto 4 627,64 zł
Cena brutto 5 691,99 zł
HPE MPO to 4 x LC 5m Cable
Cena netto 2 727,08 zł
Cena brutto 3 354,31 zł
HPE NV Quadro M3000SE FIO Mezz Kit
Cena netto 7 313,10 zł
Cena brutto 8 995,12 zł
QK735A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
Cena netto 533,03 zł
Cena brutto 655,62 zł
QK732A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 1m Cbl
Cena netto 170,57 zł
Cena brutto 209,80 zł
QK736A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl
Cena netto 746,24 zł
Cena brutto 917,87 zł
QK737A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl
Cena netto 1 036,37 zł
Cena brutto 1 274,74 zł
QK734A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
Cena netto 324,59 zł
Cena brutto 399,25 zł
QK731A
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cbl
Cena netto 7 810,39 zł
Cena brutto 9 606,78 zł
QK729A
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cbl
Cena netto 2 344,37 zł
Cena brutto 2 883,58 zł
HPE Premier Flx MPO/MPO OM4 12f 100m Cbl
Cena netto 12 089,01 zł
Cena brutto 14 869,48 zł