Jesteś w kategorii Pozostałe
Przeglądasz 1 - 49 z 49 produktów
AJ835A
HPE 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 219,01 zł
Cena brutto 269,39 zł
BRCD 16Gb FC SW 12p E-LTU for Synergy
Cena netto 31 644,43 zł
Cena brutto 38 922,65 zł
BRCD 16Gb FC SW 12p LTU for Synergy
Cena netto 29 514,63 zł
Cena brutto 36 303,00 zł
TC464AAE
Brocade 16Gb Embd Switch Pwr Pk+ E-LTU
Cena netto 24 907,84 zł
Cena brutto 30 636,64 zł
TC464A
Brocade 16Gb Embedded Switch PP+Upgr LTU
Cena netto 24 907,84 zł
Cena brutto 30 636,64 zł
T5517AAE
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upg E-LTU
Cena netto 13 885,60 zł
Cena brutto 17 079,29 zł
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Cena netto 18 688,25 zł
Cena brutto 22 986,55 zł
341177-B21
Cable Offset 12ft Ext VHDCI/WIDE
Cena netto 343,75 zł
Cena brutto 422,81 zł
AK345A
HP 2m Single-Mode LC/LC FC Cable
Cena netto 269,50 zł
Cena brutto 331,49 zł
AK346A
HP 5m Single-Mode LC/LC FC Cable
Cena netto 294,77 zł
Cena brutto 362,56 zł
737220-B21
HP 6125G Blade Switch with TAA
Cena netto 7 579,73 zł
Cena brutto 9 323,07 zł
HP 6125XLG Ethernet Blade Switch
Cena netto 54 725,66 zł
Cena brutto 67 312,56 zł
737230-B21
HP 6125XLG Ethernet Blade Switch with TAA
Cena netto 58 595,54 zł
Cena brutto 72 072,51 zł
HP 6127XLG Ethernet Blade Switch
Cena netto 65 227,80 zł
Cena brutto 80 230,20 zł
HP 6127XLG Ethernet Blade Switch for TAA
Cena netto 65 227,80 zł
Cena brutto 80 230,20 zł
641146-B21
HP Cisco B22HP Fabric Extender for BladeSystem c-Class
Cena netto 44 413,40 zł
Cena brutto 54 628,49 zł
657787-B21
HP Cisco B22HP Fabric Extender with 16 FET for BladeSystem...
Cena netto 65 943,66 zł
Cena brutto 81 110,71 zł
778720-B21
HP Virtual Connect 16Gb 24-port Fibre Channel TAA Module...
Cena netto 71 628,46 zł
Cena brutto 88 103,01 zł
691367-B22
HP Virtual Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for c-Class...
Cena netto 81 545,28 zł
Cena brutto 100 300,69 zł
AJ833A
HPE .5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 186,44 zł
Cena brutto 229,32 zł
HPE 100m Mini SAS HD Active Optical Cbl
Cena netto 21 935,67 zł
Cena brutto 26 980,88 zł
QK702A
HPE 10m C-series Active Copper SFP+ Cbl
Cena netto 4 720,49 zł
Cena brutto 5 806,20 zł
HPE 10m Mini SAS HD Active Optical Cable
Cena netto 10 785,22 zł
Cena brutto 13 265,82 zł
AJ837A
HPE 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 167,58 zł
Cena brutto 206,12 zł
AJ834A
HPE 1m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 273,71 zł
Cena brutto 336,67 zł
HPE 25m Mini SAS HD Active Optical Cable
Cena netto 12 697,34 zł
Cena brutto 15 617,73 zł
AJ838A
HPE 30m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 745,34 zł
Cena brutto 916,77 zł
AJ839A
HPE 50m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 657,21 zł
Cena brutto 808,37 zł
AJ836A
HPE 5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 157,65 zł
Cena brutto 193,91 zł
QK701A
HPE 7m C-series Active Copper SFP+ Cable
Cena netto 3 933,04 zł
Cena brutto 4 837,64 zł
TC514AAE
HPE 8/16Gb Embedded Switch Fab Vsn E-LTU
Cena netto 25 732,42 zł
Cena brutto 31 650,87 zł
TC514A
HPE 8/16Gb Embedded Switch Fab Vsn LTU
Cena netto 24 006,69 zł
Cena brutto 29 528,23 zł
BK784A
HPE B-series 1.5m MM OM3 mSFP/LC FC Cbl
Cena netto 322,27 zł
Cena brutto 396,39 zł
BK785A
HPE B-series 2.5m MM OM3 mSFP/LC FC Cbl
Cena netto 343,75 zł
Cena brutto 422,81 zł
BK786A
HPE B-series 5m MM OM3 mSFP/LC FC Cable
Cena netto 429,69 zł
Cena brutto 528,52 zł
HPE C-series 3M Passive Copper SFP+ Cbl
Cena netto 1 372,77 zł
Cena brutto 1 688,51 zł
HPE C-series 5M Passive Copper SFP+ Cbl
Cena netto 1 375,01 zł
Cena brutto 1 691,26 zł
BK787A
HPE LC/LC Multi-mode Coupler 8 Pack
Cena netto 365,24 zł
Cena brutto 449,24 zł
HPE MPO to 4 x LC 15m Cable
Cena netto 4 663,12 zł
Cena brutto 5 735,64 zł
HPE MPO to 4 x LC 5m Cable
Cena netto 2 748,00 zł
Cena brutto 3 380,04 zł
HPE NV Quadro M3000SE FIO Mezz Kit
Cena netto 7 369,18 zł
Cena brutto 9 064,10 zł
QK735A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
Cena netto 537,11 zł
Cena brutto 660,65 zł
QK732A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 1m Cbl
Cena netto 171,88 zł
Cena brutto 211,41 zł
QK736A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl
Cena netto 751,96 zł
Cena brutto 924,91 zł
QK737A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl
Cena netto 1 044,32 zł
Cena brutto 1 284,51 zł
QK734A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
Cena netto 327,08 zł
Cena brutto 402,31 zł
QK731A
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cbl
Cena netto 7 870,29 zł
Cena brutto 9 680,45 zł
QK729A
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cbl
Cena netto 2 362,35 zł
Cena brutto 2 905,69 zł
HPE Premier Flx MPO/MPO OM4 12f 100m Cbl
Cena netto 12 181,71 zł
Cena brutto 14 983,51 zł