Jesteś w kategorii Accessories
Przeglądasz 1 - 11 z 11 produktów
Configurator Defined Build Instructions
Cena netto 3,78 zł
Cena brutto 4,65 zł
QR678A
HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount
Cena netto 19 235,65 zł
Cena brutto 23 659,85 zł
QR598A
HPE 3PAR 10000 Rackmount Drv Chassis
Cena netto 9 712,30 zł
Cena brutto 11 946,13 zł
E7W35A
HPE 3PAR 10400 32 CC 64 DC Upg Cont Node
Cena netto 160 630,90 zł
Cena brutto 197 576,01 zł
QW982A
HPE 3PAR StoreServ 10000 2M Exp Rack
Cena netto 34 859,00 zł
Cena brutto 42 876,56 zł
H6Z41A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 100m SB Cable
Cena netto 3 250,03 zł
Cena brutto 3 997,54 zł
H6Z36A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 10m SB Cable
Cena netto 831,40 zł
Cena brutto 1 022,63 zł
H6Z38A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 25m SB Cable
Cena netto 1 171,52 zł
Cena brutto 1 440,97 zł
H6Z34A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 4m SB Cable
Cena netto 661,34 zł
Cena brutto 813,45 zł
H6Z40A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 50m SB Cable
Cena netto 2 059,61 zł
Cena brutto 2 533,32 zł
H6Z35A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 6m SB Cable
Cena netto 1 077,05 zł
Cena brutto 1 324,77 zł