HPE Storage rozwiązania przechowywania danych umożliwiające maksymalizację Twojej inwestycji.

HPE Storage

Dostęp do danych i ich przechowywanie ma kluczowe znaczenie w branży IT.

HPE Storage oferuje najbardziej rozbudowane portfolio pamięci masowej w branży, zoptymalizowane pod kątem rozwiązań serwerowych HPE.

Oferta thomas it:

Standardem w projektowaniu infrastruktury sieciowej i serwerowej w dzisiejszych czasach, jest zapewnienie optymalnej wydajności sieci, przy jednoczesnych, jak najniższych kosztach eksploatacji urządzeń.

Wśród rozwiązań HPE Storage, które spełniają ten wymóg, a dodatkowo oferują wiele dodatkowych opcji, należy zwrócić uwagę na HPE MSA Storage, gwarantujące najwyższy poziom ochrony danych, równocześnie czyniąc sieć bardziej odporną na awarie.

MSA Storage jest odpowiedzią na rosnące nieustannie zapotrzebowanie w dziedzinie wydajnej, stabilnej i bezpiecznej w użytkowaniu pamięci masowej.

Inteligentne rozwiązania Storage firmy HPE

Wybierz rozwiązanie do przechowywania najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom - HPE 3PAR lub StorOnce.

Płać tylko za to, z czego korzystasz. Rozpocznij oszczędzanie dzięki odpowiednim rozwiązaniom, aktywnemu zarządzaniu pojemnością i usługom HPE Pointnext.

Narzędzia konsolidacyjne HPE Storage to pewność ochrony danych w pamięci masowej oraz gwarancja optymalnej wydajności w procesie ich konsolidacji.

Dzięki bogatej gamie zastosowanych rozwiązań, umożliwiających dopasowanie opcji serwerowych do najbardziej niestandardowych wymagań użytkowników, seria HPE MSA Storage cieszy się sporym uznaniem, konsekwentnie pracując na miano lidera w zakresie narzędzi konsolidacyjnych do ochrony pamięci masowej.


Jesteś w kategorii HPE Storage
Przeglądasz 1 - 50 z 1577 produktów
E7Y10A
HPE 16Gb SFP+ SW 1-pack C Temp XCVR
Cena netto 1 595,99 zł
Cena brutto 1 963,07 zł
AH166A
HPE 1U Autoloader Rack Kit
Cena netto 441,77 zł
Cena brutto 543,38 zł
AJ835A
HPE 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 219,02 zł
Cena brutto 269,39 zł
HPE 3PAR 8000 4-pt 16Gb FC Adapter
Cena netto 19 594,32 zł
Cena brutto 24 101,01 zł
AJ718A
HPE 8Gb Short Wave FC SFP+ 1 Pack
Cena netto 408,22 zł
Cena brutto 502,10 zł
QK724A
HPE B-series 16Gb SFP+SW XCVR
Cena netto 1 120,57 zł
Cena brutto 1 378,30 zł
HPE B-series 4x16 SW QSFP Transceiver
Cena netto 8 853,32 zł
Cena brutto 10 889,59 zł
C7977A
HPE LTO-7 Ultrium 15TB RW Data Cartridge
Cena netto 270,67 zł
Cena brutto 332,92 zł
HPE M6720 4TB 6G SAS 7.2K 3.5in HDD
Cena netto 8 005,31 zł
Cena brutto 9 846,53 zł
AG330A
HPE MSL Ultrium Left Magazine Kit
Cena netto 1 638,10 zł
Cena brutto 2 014,87 zł
3PAR StoreServ File Ctl v3 Sngl Node Upg
Cena netto 26 512,49 zł
Cena brutto 32 610,36 zł
BRCD 16Gb FC SW 12p E-LTU for Synergy
Cena netto 31 645,17 zł
Cena brutto 38 923,56 zł
BRCD 16Gb FC SW 12p LTU for Synergy
Cena netto 29 515,32 zł
Cena brutto 36 303,84 zł
E7Y29A
Brocade 10G-SFPP-LR-8 10Gb XCVR
Cena netto 56 961,03 zł
Cena brutto 70 062,07 zł
E7Y28A
Brocade 10G-SFPP-SR-8 10Gb XCVR
Cena netto 19 388,06 zł
Cena brutto 23 847,32 zł
TC464AAE
Brocade 16Gb Embd Switch Pwr Pk+ E-LTU
Cena netto 24 908,42 zł
Cena brutto 30 637,36 zł
TC464A
Brocade 16Gb Embedded Switch PP+Upgr LTU
Cena netto 24 908,42 zł
Cena brutto 30 637,36 zł
K2Q86A
Brocade 16Gb FC Pwr Pk + Mod for Synergy
Cena netto 90 512,52 zł
Cena brutto 111 330,40 zł
K2Q83A
Brocade 16Gb/12 FC Switch for Synergy
Cena netto 40 135,61 zł
Cena brutto 49 366,80 zł
C8S45A
Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch
Cena netto 38 956,52 zł
Cena brutto 47 916,51 zł
K2Q84A
Brocade 16Gb/24 FC Switch for Synergy
Cena netto 55 093,30 zł
Cena brutto 67 764,76 zł
C8S46A
Brocade 16Gb/28c Embedded SAN Switch
Cena netto 51 160,17 zł
Cena brutto 62 927,01 zł
C8S47A
Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch
Cena netto 71 996,49 zł
Cena brutto 88 555,69 zł
E7Y33A
Brocade 40G-QSFP-SR4 40Gb XCVR
Cena netto 11 236,66 zł
Cena brutto 13 821,09 zł
E7Y34A
Brocade 40G-QSFP-SR4-INT 40Gb Bkout XCVR
Cena netto 13 131,63 zł
Cena brutto 16 151,91 zł
AJ820C
Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem
Cena netto 23 830,39 zł
Cena brutto 29 311,38 zł
T5517AAE
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upg E-LTU
Cena netto 13 885,93 zł
Cena brutto 17 079,69 zł
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Cena netto 18 688,68 zł
Cena brutto 22 987,08 zł
AJ822C
Brocade 8/24c Power Pk+ SAN Swch for BL
Cena netto 56 394,52 zł
Cena brutto 69 365,25 zł
AJ821C
Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem
Cena netto 32 889,24 zł
Cena brutto 40 453,76 zł
AE373A
Brocade BladeSystem 4/12 SAN Swt Upg LTU
Cena netto 15 275,84 zł
Cena brutto 18 789,28 zł
E7Y27A
Brocade E1MG-LX-OM-8 1000Base XCVR
Cena netto 33 194,33 zł
Cena brutto 40 829,02 zł
E7Y26A
Brocade E1MG-SX-OM-8 1000Base XCVR
Cena netto 15 172,71 zł
Cena brutto 18 662,43 zł
Brocade XBR-000164 8pk 8Gb XCVR
Cena netto 6 518,55 zł
Cena brutto 8 017,82 zł
Brocade XBR-000172 8pk 10km 8Gb XCVR
Cena netto 81 363,70 zł
Cena brutto 100 077,34 zł
Brocade XBR-000190 1GbE-SFP 1pk XCVR
Cena netto 1 508,25 zł
Cena brutto 1 855,14 zł
Brocade XBR-000193SFP+ 8pk SWL 16G XCVR
Cena netto 31 591,54 zł
Cena brutto 38 857,60 zł
Brocade XBR-000199 8pk LWL 10km 16G XCVR
Cena netto 137 779,01 zł
Cena brutto 169 468,18 zł
321624-B21
Cable FC Copper SFP .6m ALL
Cena netto 966,83 zł
Cena brutto 1 189,19 zł
324394-B21
Cable FC Copper SFP 2m ALL
Cena netto 1 160,19 zł
Cena brutto 1 427,03 zł
345580-B21
Cable Kit, Expansion Cab Drive Shelf
Cena netto 6 810,75 zł
Cena brutto 8 377,22 zł
341177-B21
Cable Offset 12ft Ext VHDCI/WIDE
Cena netto 343,76 zł
Cena brutto 422,82 zł
T5169A
Cisco MDS 9124e 12-port Upgrade LTU
Cena netto 16 629,39 zł
Cena brutto 20 454,15 zł
Configurator Defined Build Instructions
Cena netto 3,74 zł
Cena brutto 4,60 zł
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Cena netto 103 772,55 zł
Cena brutto 127 640,24 zł
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Cena netto 17 247,73 zł
Cena brutto 21 214,71 zł
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 386,73 zł
Cena brutto 475,68 zł
T4411A
HP 16-port Upgrade License
Cena netto 66 302,71 zł
Cena brutto 81 552,33 zł
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Cena netto 51 886,28 zł
Cena brutto 63 820,12 zł
AP864B
HP 1606 Extension SAN Power Pack+ Switch
Cena netto 213 582,39 zł
Cena brutto 262 706,33 zł

Strony