Standardem w projektowaniu infrastruktury sieciowej i serwerowej w dzisiejszych czasach, jest zapewnienie optymalnej wydajności sieci, przy jednoczesnych, jak najniższych kosztach eksploatacji urządzeń. Wśród rozwiązań, które spełniają ten wymóg, a dodatkowo oferują wiele dodatkowych opcji, należy zwrócić uwagę na HPE MSA Storage, gwarantujące najwyższy poziom ochrony danych, równocześnie czyniąc sieć bardziej odporną na awarie. MSA Storage jest odpowiedzią na rosnące nieustannie zapotrzebowanie w dziedzinie wydajnej, stabilnej i bezpiecznej w użytkowaniu pamięci masowej. Narzędzia konsolidacyjne HPE Storage to pewność ochrony danych w pamięci masowej oraz gwarancja optymalnej wydajności w procesie ich konsolidacji. Dzięki bogatej gamie zastosowanych rozwiązań, umożliwiających dopasowanie opcji serwerowych do najbardziej niestandardowych wymagań użytkowników, seria HPE MSA Storage cieszy się sporym uznaniem, konsekwentnie pracując na miano lidera w zakresie narzędzi konsolidacyjnych do ochrony pamięci masowej.

Jesteś w kategorii HPE Storage
Przeglądasz 1 - 50 z 1666 produktów
3PAR StoreServ File Ctl v3 Sngl Node Upg
Cena netto 26 568,64 zł
Cena brutto 32 679,42 zł
E7Y29A
Brocade 10G-SFPP-LR-8 10Gb XCVR
Cena netto 57 081,66 zł
Cena brutto 70 210,44 zł
E7Y28A
Brocade 10G-SFPP-SR-8 10Gb XCVR
Cena netto 19 429,12 zł
Cena brutto 23 897,82 zł
K2Q86A
Brocade 16Gb FC Pwr Pk + Mod for Synergy
Cena netto 81 633,80 zł
Cena brutto 100 409,57 zł
K2Q83A
Brocade 16Gb/12 FC Switch for Synergy
Cena netto 36 198,54 zł
Cena brutto 44 524,21 zł
C8S45A
Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch
Cena netto 35 135,11 zł
Cena brutto 43 216,18 zł
K2Q84A
Brocade 16Gb/24 FC Switch for Synergy
Cena netto 49 688,99 zł
Cena brutto 61 117,46 zł
C8S46A
Brocade 16Gb/28c Embedded SAN Switch
Cena netto 45 670,84 zł
Cena brutto 56 175,13 zł
C8S47A
Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch
Cena netto 64 271,47 zł
Cena brutto 79 053,91 zł
E7Y33A
Brocade 40G-QSFP-SR4 40Gb XCVR
Cena netto 11 260,45 zł
Cena brutto 13 850,36 zł
E7Y34A
Brocade 40G-QSFP-SR4-INT 40Gb Bkout XCVR
Cena netto 13 159,44 zł
Cena brutto 16 186,11 zł
AJ820C
Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem
Cena netto 21 492,78 zł
Cena brutto 26 436,12 zł
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Cena netto 16 855,45 zł
Cena brutto 20 732,21 zł
AJ822C
Brocade 8/24c Power Pk+ SAN Swch for BL
Cena netto 50 862,53 zł
Cena brutto 62 560,92 zł
AJ821C
Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem
Cena netto 32 622,54 zł
Cena brutto 40 125,72 zł
AE373A
Brocade BladeSystem 4/12 SAN Swt Upg LTU
Cena netto 15 308,19 zł
Cena brutto 18 829,07 zł
E7Y27A
Brocade E1MG-LX-OM-8 1000Base XCVR
Cena netto 33 264,62 zł
Cena brutto 40 915,49 zł
E7Y26A
Brocade E1MG-SX-OM-8 1000Base XCVR
Cena netto 15 204,84 zł
Cena brutto 18 701,95 zł
Brocade XBR-000164 8pk 8Gb XCVR
Cena netto 6 532,35 zł
Cena brutto 8 034,80 zł
Brocade XBR-000172 8pk 10km 8Gb XCVR
Cena netto 81 536,00 zł
Cena brutto 100 289,28 zł
Brocade XBR-000190 1GbE-SFP 1pk XCVR
Cena netto 1 511,44 zł
Cena brutto 1 859,07 zł
Brocade XBR-000193SFP+ 8pk SWL 16G XCVR
Cena netto 31 658,45 zł
Cena brutto 38 939,89 zł
Brocade XBR-000199 8pk LWL 10km 16G XCVR
Cena netto 138 070,79 zł
Cena brutto 169 827,07 zł
321624-B21
Cable FC Copper SFP .6m ALL
Cena netto 968,87 zł
Cena brutto 1 191,71 zł
324394-B21
Cable FC Copper SFP 2m ALL
Cena netto 1 162,65 zł
Cena brutto 1 430,06 zł
345580-B21
Cable Kit, Expansion Cab Drive Shelf
Cena netto 6 825,17 zł
Cena brutto 8 394,96 zł
341177-B21
Cable Offset 12ft Ext VHDCI/WIDE
Cena netto 344,49 zł
Cena brutto 423,72 zł
T5169A
Cisco MDS 9124e 12-port Upgrade LTU
Cena netto 16 664,61 zł
Cena brutto 20 497,47 zł
Configurator Defined Build Instructions
Cena netto 3,75 zł
Cena brutto 4,61 zł
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Cena netto 103 992,32 zł
Cena brutto 127 910,55 zł
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Cena netto 103 992,32 zł
Cena brutto 127 910,55 zł
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Cena netto 17 284,25 zł
Cena brutto 21 259,63 zł
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Cena netto 17 284,25 zł
Cena brutto 21 259,63 zł
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 387,55 zł
Cena brutto 476,69 zł
T4411A
HP 16-port Upgrade License
Cena netto 66 443,12 zł
Cena brutto 81 725,04 zł
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Cena netto 51 996,16 zł
Cena brutto 63 955,27 zł
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Cena netto 51 996,16 zł
Cena brutto 63 955,27 zł
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Cena netto 51 996,16 zł
Cena brutto 63 955,27 zł
AP864B
HP 1606 Extension SAN Power Pack+ Switch
Cena netto 214 034,70 zł
Cena brutto 263 262,68 zł
TA747A
HP 1606 Extnsn SAN Switch Advanced LTU
Cena netto 38 819,49 zł
Cena brutto 47 747,97 zł
TA750A
HP 1606 Extsn SAN Swtch Intg Routing LTU
Cena netto 50 123,00 zł
Cena brutto 61 651,29 zł
TA749A
HP 1606 Switch FICON CUP Accelerator LTU
Cena netto 149 184,83 zł
Cena brutto 183 497,35 zł
TA746A
HP 1606 Switch Upgrade Base to Full LTU
Cena netto 161 930,89 zł
Cena brutto 199 175,00 zł
A8007B
HP 1U USB Rack-Mount Kit
Cena netto 1 238,13 zł
Cena brutto 1 522,90 zł
590171-B21
HP 2.5-inch HDD Shipper All 10 Pack
Cena netto 4,31 zł
Cena brutto 5,30 zł
C8R17A
HP 2040 SAN DC SAS SFF 21.6TB Bundle
Cena netto 68 682,38 zł
Cena brutto 84 479,33 zł
AW583A
HP 2m 10/20Gigabit XPAK Copper Cable
Cena netto 2 153,05 zł
Cena brutto 2 648,25 zł
AW566A
HP 2m Expansion Cable Kit
Cena netto 732,04 zł
Cena brutto 900,41 zł
AK345A
HP 2m Single-Mode LC/LC FC Cable
Cena netto 279,90 zł
Cena brutto 344,27 zł
AJ838AH
HP 30m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 538,26 zł
Cena brutto 662,06 zł

Strony