Standardem w projektowaniu infrastruktury sieciowej i serwerowej w dzisiejszych czasach, jest zapewnienie optymalnej wydajności sieci, przy jednoczesnych, jak najniższych kosztach eksploatacji urządzeń. Wśród rozwiązań, które spełniają ten wymóg, a dodatkowo oferują wiele dodatkowych opcji, należy zwrócić uwagę na HPE MSA Storage, gwarantujące najwyższy poziom ochrony danych, równocześnie czyniąc sieć bardziej odporną na awarie. MSA Storage jest odpowiedzią na rosnące nieustannie zapotrzebowanie w dziedzinie wydajnej, stabilnej i bezpiecznej w użytkowaniu pamięci masowej. Narzędzia konsolidacyjne HPE Storage to pewność ochrony danych w pamięci masowej oraz gwarancja optymalnej wydajności w procesie ich konsolidacji. Dzięki bogatej gamie zastosowanych rozwiązań, umożliwiających dopasowanie opcji serwerowych do najbardziej niestandardowych wymagań użytkowników, seria HPE MSA Storage cieszy się sporym uznaniem, konsekwentnie pracując na miano lidera w zakresie narzędzi konsolidacyjnych do ochrony pamięci masowej.

Jesteś w kategorii HPE Storage
Przeglądasz 1 - 50 z 1577 produktów
E7Y10A
HPE 16Gb SFP+ SW 1-pack C Temp XCVR
Cena netto 1 434,96 zł
Cena brutto 1 765,01 zł
AH166A
HPE 1U Autoloader Rack Kit
Cena netto 461,98 zł
Cena brutto 568,24 zł
AJ835A
HPE 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 300,49 zł
Cena brutto 369,60 zł
HPE 3PAR 8000 4-pt 16Gb FC Adapter
Cena netto 19 574,71 zł
Cena brutto 24 076,90 zł
AJ718A
HPE 8Gb Short Wave FC SFP+ 1 Pack
Cena netto 407,81 zł
Cena brutto 501,60 zł
QK724A
HPE B-series 16Gb SFP+SW XCVR
Cena netto 441,72 zł
Cena brutto 543,31 zł
HPE B-series 4x16 SW QSFP Transceiver
Cena netto 8 844,46 zł
Cena brutto 10 878,69 zł
C7977A
HPE LTO-7 Ultrium 15TB RW Data Cartridge
Cena netto 269,54 zł
Cena brutto 331,53 zł
HPE M6720 4TB 6G SAS 7.2K 3.5in HDD
Cena netto 7 997,30 zł
Cena brutto 9 836,68 zł
AG330A
HPE MSL Ultrium Left Magazine Kit
Cena netto 1 636,46 zł
Cena brutto 2 012,85 zł
3PAR StoreServ File Ctl v3 Sngl Node Upg
Cena netto 26 485,96 zł
Cena brutto 32 577,73 zł
BRCD 16Gb FC SW 12p E-LTU for Synergy
Cena netto 32 091,15 zł
Cena brutto 39 472,12 zł
BRCD 16Gb FC SW 12p LTU for Synergy
Cena netto 26 537,21 zł
Cena brutto 32 640,77 zł
E7Y29A
Brocade 10G-SFPP-LR-8 10Gb XCVR
Cena netto 56 904,03 zł
Cena brutto 69 991,96 zł
E7Y28A
Brocade 10G-SFPP-SR-8 10Gb XCVR
Cena netto 19 368,66 zł
Cena brutto 23 823,45 zł
TC464AAE
Brocade 16Gb Embd Switch Pwr Pk+ E-LTU
Cena netto 21 362,66 zł
Cena brutto 26 276,08 zł
TC464A
Brocade 16Gb Embedded Switch PP+Upgr LTU
Cena netto 22 395,14 zł
Cena brutto 27 546,03 zł
K2Q86A
Brocade 16Gb FC Pwr Pk + Mod for Synergy
Cena netto 81 379,76 zł
Cena brutto 100 097,11 zł
K2Q83A
Brocade 16Gb/12 FC Switch for Synergy
Cena netto 36 085,90 zł
Cena brutto 44 385,65 zł
C8S45A
Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch
Cena netto 35 025,77 zł
Cena brutto 43 081,70 zł
K2Q84A
Brocade 16Gb/24 FC Switch for Synergy
Cena netto 49 534,37 zł
Cena brutto 60 927,27 zł
C8S46A
Brocade 16Gb/28c Embedded SAN Switch
Cena netto 45 998,08 zł
Cena brutto 56 577,64 zł
C8S47A
Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch
Cena netto 64 731,98 zł
Cena brutto 79 620,34 zł
E7Y33A
Brocade 40G-QSFP-SR4 40Gb XCVR
Cena netto 11 225,41 zł
Cena brutto 13 807,25 zł
E7Y34A
Brocade 40G-QSFP-SR4-INT 40Gb Bkout XCVR
Cena netto 13 118,49 zł
Cena brutto 16 135,74 zł
AJ820C
Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem
Cena netto 21 425,90 zł
Cena brutto 26 353,85 zł
T5517AAE
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upg E-LTU
Cena netto 14 085,21 zł
Cena brutto 17 324,80 zł
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Cena netto 16 803,00 zł
Cena brutto 20 667,69 zł
AJ822C
Brocade 8/24c Power Pk+ SAN Swch for BL
Cena netto 50 704,26 zł
Cena brutto 62 366,24 zł
AJ821C
Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem
Cena netto 32 856,33 zł
Cena brutto 40 413,28 zł
AE373A
Brocade BladeSystem 4/12 SAN Swt Upg LTU
Cena netto 15 260,55 zł
Cena brutto 18 770,47 zł
E7Y27A
Brocade E1MG-LX-OM-8 1000Base XCVR
Cena netto 33 161,11 zł
Cena brutto 40 788,16 zł
E7Y26A
Brocade E1MG-SX-OM-8 1000Base XCVR
Cena netto 15 157,52 zł
Cena brutto 18 643,75 zł
Brocade XBR-000164 8pk 8Gb XCVR
Cena netto 6 512,03 zł
Cena brutto 8 009,79 zł
Brocade XBR-000172 8pk 10km 8Gb XCVR
Cena netto 81 282,27 zł
Cena brutto 99 977,20 zł
Brocade XBR-000190 1GbE-SFP 1pk XCVR
Cena netto 1 506,74 zł
Cena brutto 1 853,29 zł
Brocade XBR-000193SFP+ 8pk SWL 16G XCVR
Cena netto 31 559,93 zł
Cena brutto 38 818,71 zł
Brocade XBR-000199 8pk LWL 10km 16G XCVR
Cena netto 137 641,13 zł
Cena brutto 169 298,59 zł
321624-B21
Cable FC Copper SFP .6m ALL
Cena netto 965,86 zł
Cena brutto 1 188,00 zł
324394-B21
Cable FC Copper SFP 2m ALL
Cena netto 1 159,03 zł
Cena brutto 1 425,61 zł
345580-B21
Cable Kit, Expansion Cab Drive Shelf
Cena netto 6 803,93 zł
Cena brutto 8 368,83 zł
341177-B21
Cable Offset 12ft Ext VHDCI/WIDE
Cena netto 343,42 zł
Cena brutto 422,40 zł
T5169A
Cisco MDS 9124e 12-port Upgrade LTU
Cena netto 16 612,75 zł
Cena brutto 20 433,68 zł
Configurator Defined Build Instructions
Cena netto 3,73 zł
Cena brutto 4,59 zł
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Cena netto 103 668,71 zł
Cena brutto 127 512,51 zł
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Cena netto 17 230,47 zł
Cena brutto 21 193,48 zł
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 386,34 zł
Cena brutto 475,20 zł
T4411A
HP 16-port Upgrade License
Cena netto 66 236,36 zł
Cena brutto 81 470,72 zł
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Cena netto 51 834,35 zł
Cena brutto 63 756,25 zł
AP864B
HP 1606 Extension SAN Power Pack+ Switch
Cena netto 213 368,65 zł
Cena brutto 262 443,44 zł

Strony