HPE Storage rozwiązania przechowywania danych umożliwiające maksymalizację Twojej inwestycji.

HPE Storage

Dostęp do danych i ich przechowywanie ma kluczowe znaczenie w branży IT.

HPE Storage oferuje najbardziej rozbudowane portfolio pamięci masowej w branży, zoptymalizowane pod kątem rozwiązań serwerowych HPE.

Oferta thomas it:

Standardem w projektowaniu infrastruktury sieciowej i serwerowej w dzisiejszych czasach, jest zapewnienie optymalnej wydajności sieci, przy jednoczesnych, jak najniższych kosztach eksploatacji urządzeń.

Wśród rozwiązań HPE Storage, które spełniają ten wymóg, a dodatkowo oferują wiele dodatkowych opcji, należy zwrócić uwagę na HPE MSA Storage, gwarantujące najwyższy poziom ochrony danych, równocześnie czyniąc sieć bardziej odporną na awarie.

MSA Storage jest odpowiedzią na rosnące nieustannie zapotrzebowanie w dziedzinie wydajnej, stabilnej i bezpiecznej w użytkowaniu pamięci masowej.

Inteligentne rozwiązania Storage firmy HPE

Wybierz rozwiązanie do przechowywania najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom - HPE 3PAR lub StorOnce.

Płać tylko za to, z czego korzystasz. Rozpocznij oszczędzanie dzięki odpowiednim rozwiązaniom, aktywnemu zarządzaniu pojemnością i usługom HPE Pointnext.

Narzędzia konsolidacyjne HPE Storage to pewność ochrony danych w pamięci masowej oraz gwarancja optymalnej wydajności w procesie ich konsolidacji.

Dzięki bogatej gamie zastosowanych rozwiązań, umożliwiających dopasowanie opcji serwerowych do najbardziej niestandardowych wymagań użytkowników, seria HPE MSA Storage cieszy się sporym uznaniem, konsekwentnie pracując na miano lidera w zakresie narzędzi konsolidacyjnych do ochrony pamięci masowej.


Jesteś w kategorii HPE Storage
Przeglądasz 1 - 50 z 1572 produktów
E7Y10A
HPE 16Gb SFP+ SW 1-pack C Temp XCVR
Cena netto 1 590,79 zł
Cena brutto 1 956,67 zł
AH166A
HPE 1U Autoloader Rack Kit
Cena netto 418,75 zł
Cena brutto 515,06 zł
AJ835A
HPE 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 143,95 zł
Cena brutto 177,06 zł
HPE 3PAR 8000 4-pt 16Gb FC Adapter
Cena netto 19 530,48 zł
Cena brutto 24 022,49 zł
AJ718A
HPE 8Gb Short Wave FC SFP+ 1 Pack
Cena netto 71,18 zł
Cena brutto 87,56 zł
QK724A
HPE B-series 16Gb SFP+SW XCVR
Cena netto 484,49 zł
Cena brutto 595,93 zł
HPE B-series 4x16 SW QSFP Transceiver
Cena netto 8 824,48 zł
Cena brutto 10 854,11 zł
C7977A
HPE LTO-7 Ultrium 15TB RW Data Cartridge
Cena netto 250,00 zł
Cena brutto 307,50 zł
HPE M6720 4TB 6G SAS 7.2K 3.5in HDD
Cena netto 7 979,23 zł
Cena brutto 9 814,45 zł
AG330A
HPE MSL Ultrium Left Magazine Kit
Cena netto 1 642,79 zł
Cena brutto 2 020,63 zł
3PAR StoreServ File Ctl v3 Sngl Node Upg
Cena netto 26 426,11 zł
Cena brutto 32 504,12 zł
BRCD 16Gb FC SW 12p E-LTU for Synergy
Cena netto 31 542,07 zł
Cena brutto 38 796,74 zł
BRCD 16Gb FC SW 12p LTU for Synergy
Cena netto 29 419,16 zł
Cena brutto 36 185,56 zł
E7Y29A
Brocade 10G-SFPP-LR-8 10Gb XCVR
Cena netto 56 775,45 zł
Cena brutto 69 833,80 zł
E7Y28A
Brocade 10G-SFPP-SR-8 10Gb XCVR
Cena netto 19 324,90 zł
Cena brutto 23 769,62 zł
TC464AAE
Brocade 16Gb Embd Switch Pwr Pk+ E-LTU
Cena netto 24 827,27 zł
Cena brutto 30 537,54 zł
TC464A
Brocade 16Gb Embedded Switch PP+Upgr LTU
Cena netto 24 827,27 zł
Cena brutto 30 537,54 zł
K2Q86A
Brocade 16Gb FC Pwr Pk + Mod for Synergy
Cena netto 90 217,63 zł
Cena brutto 110 967,68 zł
K2Q83A
Brocade 16Gb/12 FC Switch for Synergy
Cena netto 40 004,85 zł
Cena brutto 49 205,96 zł
C8S45A
Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch
Cena netto 38 829,59 zł
Cena brutto 47 760,40 zł
K2Q84A
Brocade 16Gb/24 FC Switch for Synergy
Cena netto 18 750,97 zł
Cena brutto 23 063,70 zł
C8S46A
Brocade 16Gb/28c Embedded SAN Switch
Cena netto 50 993,48 zł
Cena brutto 62 721,98 zł
C8S47A
Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch
Cena netto 71 761,92 zł
Cena brutto 88 267,16 zł
E7Y33A
Brocade 40G-QSFP-SR4 40Gb XCVR
Cena netto 11 200,05 zł
Cena brutto 13 776,06 zł
E7Y34A
Brocade 40G-QSFP-SR4-INT 40Gb Bkout XCVR
Cena netto 13 088,85 zł
Cena brutto 16 099,28 zł
AJ820C
Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem
Cena netto 10 840,66 zł
Cena brutto 13 334,01 zł
T5517AAE
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upg E-LTU
Cena netto 13 895,08 zł
Cena brutto 17 090,95 zł
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Cena netto 18 747,12 zł
Cena brutto 23 058,96 zł
AJ822C
Brocade 8/24c Power Pk+ SAN Swch for BL
Cena netto 56 210,78 zł
Cena brutto 69 139,26 zł
AJ821C
Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem
Cena netto 32 782,08 zł
Cena brutto 40 321,96 zł
AE373A
Brocade BladeSystem 4/12 SAN Swt Upg LTU
Cena netto 15 226,07 zł
Cena brutto 18 728,06 zł
E7Y27A
Brocade E1MG-LX-OM-8 1000Base XCVR
Cena netto 33 086,18 zł
Cena brutto 40 696,00 zł
E7Y26A
Brocade E1MG-SX-OM-8 1000Base XCVR
Cena netto 15 123,27 zł
Cena brutto 18 601,63 zł
Brocade XBR-000164 8pk 8Gb XCVR
Cena netto 6 497,31 zł
Cena brutto 7 991,69 zł
Brocade XBR-000172 8pk 10km 8Gb XCVR
Cena netto 81 098,61 zł
Cena brutto 99 751,28 zł
Brocade XBR-000190 1GbE-SFP 1pk XCVR
Cena netto 1 503,33 zł
Cena brutto 1 849,10 zł
Brocade XBR-000193SFP+ 8pk SWL 16G XCVR
Cena netto 31 488,62 zł
Cena brutto 38 731,00 zł
Brocade XBR-000199 8pk LWL 10km 16G XCVR
Cena netto 137 330,11 zł
Cena brutto 168 916,04 zł
321624-B21
Cable FC Copper SFP .6m ALL
Cena netto 963,68 zł
Cena brutto 1 185,32 zł
324394-B21
Cable FC Copper SFP 2m ALL
Cena netto 1 156,41 zł
Cena brutto 1 422,38 zł
345580-B21
Cable Kit, Expansion Cab Drive Shelf
Cena netto 6 788,56 zł
Cena brutto 8 349,92 zł
341177-B21
Cable Offset 12ft Ext VHDCI/WIDE
Cena netto 342,64 zł
Cena brutto 421,45 zł
T5169A
Cisco MDS 9124e 12-port Upgrade LTU
Cena netto 16 575,21 zł
Cena brutto 20 387,51 zł
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Cena netto 103 434,45 zł
Cena brutto 127 224,37 zł
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Cena netto 17 191,53 zł
Cena brutto 21 145,59 zł
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 385,47 zł
Cena brutto 474,13 zł
T4411A
HP 16-port Upgrade License
Cena netto 66 086,69 zł
Cena brutto 81 286,63 zł
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Cena netto 51 717,23 zł
Cena brutto 63 612,19 zł
AP864B
HP 1606 Extension SAN Power Pack+ Switch
Cena netto 212 886,52 zł
Cena brutto 261 850,41 zł
TA747A
HP 1606 Extnsn SAN Switch Advanced LTU
Cena netto 38 611,25 zł
Cena brutto 47 491,83 zł

Strony