HPE Storage rozwiązania przechowywania danych umożliwiające maksymalizację Twojej inwestycji.

HPE Storage

Dostęp do danych i ich przechowywanie ma kluczowe znaczenie w branży IT.

HPE Storage oferuje najbardziej rozbudowane portfolio pamięci masowej w branży, zoptymalizowane pod kątem rozwiązań serwerowych HPE.

Oferta thomas it:

Standardem w projektowaniu infrastruktury sieciowej i serwerowej w dzisiejszych czasach, jest zapewnienie optymalnej wydajności sieci, przy jednoczesnych, jak najniższych kosztach eksploatacji urządzeń.

Wśród rozwiązań HPE Storage, które spełniają ten wymóg, a dodatkowo oferują wiele dodatkowych opcji, należy zwrócić uwagę na HPE MSA Storage, gwarantujące najwyższy poziom ochrony danych, równocześnie czyniąc sieć bardziej odporną na awarie.

MSA Storage jest odpowiedzią na rosnące nieustannie zapotrzebowanie w dziedzinie wydajnej, stabilnej i bezpiecznej w użytkowaniu pamięci masowej.

Inteligentne rozwiązania Storage firmy HPE

Wybierz rozwiązanie do przechowywania najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom - HPE 3PAR lub StorOnce.

Płać tylko za to, z czego korzystasz. Rozpocznij oszczędzanie dzięki odpowiednim rozwiązaniom, aktywnemu zarządzaniu pojemnością i usługom HPE Pointnext.

Narzędzia konsolidacyjne HPE Storage to pewność ochrony danych w pamięci masowej oraz gwarancja optymalnej wydajności w procesie ich konsolidacji.

Dzięki bogatej gamie zastosowanych rozwiązań, umożliwiających dopasowanie opcji serwerowych do najbardziej niestandardowych wymagań użytkowników, seria HPE MSA Storage cieszy się sporym uznaniem, konsekwentnie pracując na miano lidera w zakresie narzędzi konsolidacyjnych do ochrony pamięci masowej.

Jesteś w kategorii HPE Storage
Przeglądasz 1 - 50 z 1577 produktów
E7Y10A
HPE 16Gb SFP+ SW 1-pack C Temp XCVR
Cena netto 1 450,34 zł
Cena brutto 1 783,92 zł
AH166A
HPE 1U Autoloader Rack Kit
Cena netto 571,41 zł
Cena brutto 702,83 zł
AJ835A
HPE 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 303,71 zł
Cena brutto 373,56 zł
HPE 3PAR 8000 4-pt 16Gb FC Adapter
Cena netto 19 784,47 zł
Cena brutto 24 334,90 zł
AJ718A
HPE 8Gb Short Wave FC SFP+ 1 Pack
Cena netto 412,18 zł
Cena brutto 506,98 zł
QK724A
HPE B-series 16Gb SFP+SW XCVR
Cena netto 441,33 zł
Cena brutto 542,84 zł
HPE B-series 4x16 SW QSFP Transceiver
Cena netto 8 939,24 zł
Cena brutto 10 995,27 zł
C7977A
HPE LTO-7 Ultrium 15TB RW Data Cartridge
Cena netto 273,29 zł
Cena brutto 336,15 zł
HPE M6720 4TB 6G SAS 7.2K 3.5in HDD
Cena netto 8 083,00 zł
Cena brutto 9 942,09 zł
AG330A
HPE MSL Ultrium Left Magazine Kit
Cena netto 1 654,00 zł
Cena brutto 2 034,42 zł
3PAR StoreServ File Ctl v3 Sngl Node Upg
Cena netto 26 769,78 zł
Cena brutto 32 926,83 zł
BRCD 16Gb FC SW 12p E-LTU for Synergy
Cena netto 32 484,76 zł
Cena brutto 39 956,25 zł
BRCD 16Gb FC SW 12p LTU for Synergy
Cena netto 26 821,58 zł
Cena brutto 32 990,55 zł
E7Y29A
Brocade 10G-SFPP-LR-8 10Gb XCVR
Cena netto 57 513,81 zł
Cena brutto 70 741,98 zł
E7Y28A
Brocade 10G-SFPP-SR-8 10Gb XCVR
Cena netto 19 576,21 zł
Cena brutto 24 078,74 zł
TC464AAE
Brocade 16Gb Embd Switch Pwr Pk+ E-LTU
Cena netto 21 619,18 zł
Cena brutto 26 591,59 zł
TC464A
Brocade 16Gb Embedded Switch PP+Upgr LTU
Cena netto 22 635,13 zł
Cena brutto 27 841,21 zł
K2Q86A
Brocade 16Gb FC Pwr Pk + Mod for Synergy
Cena netto 82 251,82 zł
Cena brutto 101 169,73 zł
K2Q83A
Brocade 16Gb/12 FC Switch for Synergy
Cena netto 36 472,59 zł
Cena brutto 44 861,28 zł
C8S45A
Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch
Cena netto 35 401,10 zł
Cena brutto 43 543,36 zł
K2Q84A
Brocade 16Gb/24 FC Switch for Synergy
Cena netto 50 065,17 zł
Cena brutto 61 580,16 zł
C8S46A
Brocade 16Gb/28c Embedded SAN Switch
Cena netto 46 490,99 zł
Cena brutto 57 183,92 zł
C8S47A
Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch
Cena netto 65 425,64 zł
Cena brutto 80 473,54 zł
E7Y33A
Brocade 40G-QSFP-SR4 40Gb XCVR
Cena netto 11 345,70 zł
Cena brutto 13 955,21 zł
E7Y34A
Brocade 40G-QSFP-SR4-INT 40Gb Bkout XCVR
Cena netto 13 259,07 zł
Cena brutto 16 308,65 zł
AJ820C
Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem
Cena netto 21 655,49 zł
Cena brutto 26 636,26 zł
T5517AAE
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upg E-LTU
Cena netto 14 257,97 zł
Cena brutto 17 537,30 zł
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Cena netto 16 983,06 zł
Cena brutto 20 889,16 zł
AJ822C
Brocade 8/24c Power Pk+ SAN Swch for BL
Cena netto 51 247,60 zł
Cena brutto 63 034,54 zł
AJ821C
Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem
Cena netto 33 208,41 zł
Cena brutto 40 846,34 zł
AE373A
Brocade BladeSystem 4/12 SAN Swt Upg LTU
Cena netto 15 424,08 zł
Cena brutto 18 971,62 zł
E7Y27A
Brocade E1MG-LX-OM-8 1000Base XCVR
Cena netto 33 516,46 zł
Cena brutto 41 225,24 zł
E7Y26A
Brocade E1MG-SX-OM-8 1000Base XCVR
Cena netto 15 319,95 zł
Cena brutto 18 843,54 zł
Brocade XBR-000164 8pk 8Gb XCVR
Cena netto 6 581,81 zł
Cena brutto 8 095,62 zł
Brocade XBR-000172 8pk 10km 8Gb XCVR
Cena netto 82 153,28 zł
Cena brutto 101 048,54 zł
Brocade XBR-000190 1GbE-SFP 1pk XCVR
Cena netto 1 522,88 zł
Cena brutto 1 873,15 zł
Brocade XBR-000193SFP+ 8pk SWL 16G XCVR
Cena netto 31 898,12 zł
Cena brutto 39 234,69 zł
Brocade XBR-000199 8pk LWL 10km 16G XCVR
Cena netto 139 116,08 zł
Cena brutto 171 112,77 zł
321624-B21
Cable FC Copper SFP .6m ALL
Cena netto 976,21 zł
Cena brutto 1 200,74 zł
324394-B21
Cable FC Copper SFP 2m ALL
Cena netto 1 171,45 zł
Cena brutto 1 440,88 zł
345580-B21
Cable Kit, Expansion Cab Drive Shelf
Cena netto 6 876,84 zł
Cena brutto 8 458,51 zł
341177-B21
Cable Offset 12ft Ext VHDCI/WIDE
Cena netto 347,10 zł
Cena brutto 426,93 zł
T5169A
Cisco MDS 9124e 12-port Upgrade LTU
Cena netto 16 790,77 zł
Cena brutto 20 652,65 zł
Configurator Defined Build Instructions
Cena netto 3,77 zł
Cena brutto 4,64 zł
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Cena netto 104 779,61 zł
Cena brutto 128 878,91 zł
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Cena netto 17 415,11 zł
Cena brutto 21 420,58 zł
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Cena netto 390,48 zł
Cena brutto 480,29 zł
T4411A
HP 16-port Upgrade License
Cena netto 66 946,14 zł
Cena brutto 82 343,75 zł
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Cena netto 52 389,80 zł
Cena brutto 64 439,46 zł
AP864B
HP 1606 Extension SAN Power Pack+ Switch
Cena netto 215 655,08 zł
Cena brutto 265 255,75 zł

Strony