Niezawodne, trwałe i wydajne moduły, dostarczane na rynek przez markę HPE – światowego lidera w zakresie produkcji rozwiązań i opcji serwerowych, gwarantują bezpieczne, stabilne i maksymalnie efektywne przetwarzanie danych. Moduły SFP, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, spełniają wszystkie najważniejsze standardy w zakresie elastycznej konfiguracji oraz niezawodności użytkowania. Rozwiązania zastosowane w modułach, pozwalają na ich stabilną i wydajną prace w najbardziej różnicowanych środowiskach, dzięki czemu z bogatej oferty dostępnych w naszym sklepie internetowym opcji serwerowych i modułów SFP, z pewnością wybierzesz produkt, stanowiący optymalną odpowiedź na zapotrzebowanie swojej firmy. Moduy SFP doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie na pierwszym miejscu postawiona jest wydajność, idąca w parze z szerokimi możliwościami rozbudowy, a więc np. w centrach przetwarzania danych. Marka HPE nieustanie dąży do podnoszenia jakości swoich opcji serwerowych, a wszystkie moduły SFP charakteryzuje zgodność z dyrektywą RoHS.

Jesteś w kategorii HPE Moduły SFP
Przeglądasz 1 - 50 z 92 produktów
J9820A
HP 2530 8-port Switch Pwr Adptr Shelf
Cena netto 151,36 zł
Cena brutto 186,17 zł
JD090A
HP X110 100M SFP LC LH40 Transceiver
Cena netto 2 815,67 zł
Cena brutto 3 463,28 zł
JD091A
HP X110 100M SFP LC LH80 Transceiver
Cena netto 5 123,48 zł
Cena brutto 6 301,89 zł
JF833A
HP X114 100M SFP LC FX Transceiver
Cena netto 293,50 zł
Cena brutto 361,01 zł
JF832A
HP X120 100M/1G SFP LC LX Transceiver
Cena netto 1 018,31 zł
Cena brutto 1 252,52 zł
JF831A
HP X120 622M SFP LC LH 80km 1550 XCVR
Cena netto 4 476,97 zł
Cena brutto 5 506,67 zł
J8440C
HP X131 10G X2 CX4 Transceiver
Cena netto 1 100,98 zł
Cena brutto 1 354,21 zł
J8438A
HP X131 10G X2 SC ER Transceiver
Cena netto 11 104,92 zł
Cena brutto 13 659,05 zł
J8437A
HP X131 10G X2 SC LR Transceiver
Cena netto 4 022,24 zł
Cena brutto 4 947,36 zł
J9144A
HP X131 10G X2 SC LRM Transceiver
Cena netto 1 913,98 zł
Cena brutto 2 354,19 zł
J8436A
HP X131 10G X2 SC SR Transceiver
Cena netto 1 831,30 zł
Cena brutto 2 252,50 zł
JG325A
HP X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver
Cena netto 3 912,01 zł
Cena brutto 4 811,77 zł
JG325A
HP X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver
Cena netto 3 912,01 zł
Cena brutto 4 811,77 zł
JD085A
HP X160 2.5G SFP LC 15km Transceiver
Cena netto 3 250,59 zł
Cena brutto 3 998,22 zł
JD084A
HP X160 2.5G SFP LC 2km Transceiver
Cena netto 2 754,53 zł
Cena brutto 3 388,07 zł
JD113A
HP X170 1G SFP LC LH70 1470 Transceiver
Cena netto 5 496,65 zł
Cena brutto 6 760,88 zł
JD114A
HP X170 1G SFP LC LH70 1490 Transceiver
Cena netto 5 496,65 zł
Cena brutto 6 760,88 zł
JD116A
HP X170 1G SFP LC LH70 1530 Transceiver
Cena netto 5 496,65 zł
Cena brutto 6 760,88 zł
JD110A
HP X170 1G SFP LC LH70 1570 Transceiver
Cena netto 18 302,48 zł
Cena brutto 22 512,04 zł
JG228A
HP X180 10G XFP LC 1540.56 DWDM Xcvr
Cena netto 20 888,37 zł
Cena brutto 25 692,70 zł
JG229A
HP X180 10G XFP LC 1542.14 DWDM Xcvr
Cena netto 20 888,37 zł
Cena brutto 25 692,70 zł
JG231A
HP X180 10G XFP LC 1558.98 DWDM Xcvr
Cena netto 20 888,37 zł
Cena brutto 25 692,70 zł
JG232A
HP X180 10G XFP LC 1559.79 DWDM Xcvr
Cena netto 20 888,37 zł
Cena brutto 25 692,70 zł
JG233A
HP X180 10G XFP LC 1560.61 DWDM Xcvr
Cena netto 20 888,37 zł
Cena brutto 25 692,70 zł
JD101A
HPE X110 100M SFP LC BX 10-D Transceiver
Cena netto 1 693,89 zł
Cena brutto 2 083,49 zł
JD100A
HPE X110 100M SFP LC BX 10-U Transceiver
Cena netto 1 693,89 zł
Cena brutto 2 083,49 zł
JD120B
HPE X110 100M SFP LC LX Transceiver
Cena netto 1 538,18 zł
Cena brutto 1 891,96 zł
J9054C
HPE X111 100M SFP LC FX Transceiver
Cena netto 524,14 zł
Cena brutto 644,69 zł
JD102B
HPE X115 100M SFP LC FX Transceiver
Cena netto 875,77 zł
Cena brutto 1 077,20 zł
JD099B
HPE X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver
Cena netto 4 736,06 zł
Cena brutto 5 825,36 zł
JD098B
HPE X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver
Cena netto 4 736,06 zł
Cena brutto 5 825,36 zł
JD103A
HPE X120 1G SFP LC LH100 Transceiver
Cena netto 18 598,69 zł
Cena brutto 22 876,39 zł
JD062A
HPE X120 1G SFP LC LH40 1550nm XCVR
Cena netto 7 463,03 zł
Cena brutto 9 179,53 zł
Jd119b
HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver
Cena netto 2 320,99 zł
Cena brutto 2 854,82 zł
Jd119b
HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver
Cena netto 2 320,99 zł
Cena brutto 2 854,82 zł
Jd118b
HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver
Cena netto 717,40 zł
Cena brutto 882,40 zł
Jd118b
HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver
Cena netto 717,40 zł
Cena brutto 882,40 zł
JD089B
HPE X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
Cena netto 1 158,00 zł
Cena brutto 1 424,34 zł
JD089B
HPE X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
Cena netto 1 158,00 zł
Cena brutto 1 424,34 zł
JF830A
HPE X120 622M SFP LC LH 40km 1310 XCVR
Cena netto 8 047,93 zł
Cena brutto 9 898,95 zł
JF829A
HPE X120 622M SFP LC LX 15km Transceiver
Cena netto 6 718,64 zł
Cena brutto 8 263,92 zł
J4860c
HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver
Cena netto 15 393,23 zł
Cena brutto 18 933,67 zł
J4859C
HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver
Cena netto 316,33 zł
Cena brutto 389,08 zł
J4858C
HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver
Cena netto 226,29 zł
Cena brutto 278,33 zł
J8177C
HPE X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
Cena netto 924,43 zł
Cena brutto 1 137,05 zł
JD061A
HPE X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR
Cena netto 7 463,03 zł
Cena brutto 9 179,53 zł
JG234A
HPE X130 10G SFP+ LC ER 40km XCVR
Cena netto 34 952,83 zł
Cena brutto 42 991,98 zł
JG915A
HPE X130 10G SFP+ LC LH 80km XCVR
Cena netto 46 840,51 zł
Cena brutto 57 613,82 zł
JL250A
HPE X130 10G SFP+ LC LH80 tunable XCVR
Cena netto 49 933,54 zł
Cena brutto 61 418,25 zł
JD094B
HPE X130 10G SFP+ LC LR Transceiver
Cena netto 2 530,95 zł
Cena brutto 3 113,07 zł

Strony