Niezawodne, trwałe i wydajne moduły, dostarczane na rynek przez markę HPE – światowego lidera w zakresie produkcji rozwiązań i opcji serwerowych, gwarantują bezpieczne, stabilne i maksymalnie efektywne przetwarzanie danych. Moduły SFP, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, spełniają wszystkie najważniejsze standardy w zakresie elastycznej konfiguracji oraz niezawodności użytkowania.

Rozwiązania zastosowane w modułach, pozwalają na ich stabilną i wydajną prace w najbardziej różnicowanych środowiskach, dzięki czemu z bogatej oferty dostępnych w naszym sklepie internetowym opcji serwerowych i modułów SFP, z pewnością wybierzesz produkt, stanowiący optymalną odpowiedź na zapotrzebowanie swojej firmy. Moduy SFP doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie na pierwszym miejscu postawiona jest wydajność, idąca w parze z szerokimi możliwościami rozbudowy, a więc np. w centrach przetwarzania danych. Marka HPE nieustanie dąży do podnoszenia jakości swoich opcji serwerowych, a wszystkie moduły SFP charakteryzuje zgodność z dyrektywą RoHS.


Jesteś w kategorii HPE Moduły SFP
Przeglądasz 1 - 50 z 92 produktów
JD119B
HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver
Cena netto 2 529,37 zł
Cena brutto 3 111,12 zł
Jd118b
HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver
Cena netto 667,38 zł
Cena brutto 820,88 zł
J4859C
HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver
Cena netto 491,43 zł
Cena brutto 604,45 zł
J4858C
HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver
Cena netto 252,38 zł
Cena brutto 310,42 zł
JD094B
HPE X130 10G SFP+ LC LR Transceiver
Cena netto 13 040,78 zł
Cena brutto 16 040,16 zł
J9150A
HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver
Cena netto 983,03 zł
Cena brutto 1 209,12 zł
JL325A
Aruba 2930 2-port Stacking Module
Cena netto 1 990,92 zł
Cena brutto 2 448,83 zł
JL081A
Aruba 3810M/2930M 4 Smrt Rte PoE+ Module
Cena netto 3 901,45 zł
Cena brutto 4 798,79 zł
Aruba 8400 Mgmt Mod
Cena netto 53 928,01 zł
Cena brutto 66 331,45 zł
Aruba 8400X 7.2Tbps Fab Mod
Cena netto 35 953,46 zł
Cena brutto 44 222,75 zł
J9820A
Aruba 2530 8-port Switch Pwr Adptr Shelf
Cena netto 163,11 zł
Cena brutto 200,63 zł
JD090A
HP X110 100M SFP LC LH40 Transceiver
Cena netto 3 196,14 zł
Cena brutto 3 931,26 zł
JD091A
HP X110 100M SFP LC LH80 Transceiver
Cena netto 5 756,47 zł
Cena brutto 7 080,46 zł
JF833A
HP X114 100M SFP LC FX Transceiver
Cena netto 296,79 zł
Cena brutto 365,05 zł
JF832A
HP X120 100M/1G SFP LC LX Transceiver
Cena netto 1 029,70 zł
Cena brutto 1 266,54 zł
JF831A
HP X120 622M SFP LC LH 80km 1550 XCVR
Cena netto 4 527,08 zł
Cena brutto 5 568,31 zł
J8440C
HP X131 10G X2 CX4 Transceiver
Cena netto 1 113,31 zł
Cena brutto 1 369,37 zł
J8438A
HP X131 10G X2 SC ER Transceiver
Cena netto 11 229,22 zł
Cena brutto 13 811,94 zł
J8437A
HP X131 10G X2 SC LR Transceiver
Cena netto 4 067,26 zł
Cena brutto 5 002,74 zł
J9144A
HP X131 10G X2 SC LRM Transceiver
Cena netto 1 935,40 zł
Cena brutto 2 380,54 zł
J8436A
HP X131 10G X2 SC SR Transceiver
Cena netto 1 851,80 zł
Cena brutto 2 277,71 zł
JG325A
HP X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver
Cena netto 3 955,79 zł
Cena brutto 4 865,63 zł
JD085A
HP X160 2.5G SFP LC 15km Transceiver
Cena netto 3 286,97 zł
Cena brutto 4 042,98 zł
JD084A
HP X160 2.5G SFP LC 2km Transceiver
Cena netto 2 785,36 zł
Cena brutto 3 425,99 zł
JD113A
HP X170 1G SFP LC LH70 1470 Transceiver
Cena netto 5 558,18 zł
Cena brutto 6 836,56 zł
JD114A
HP X170 1G SFP LC LH70 1490 Transceiver
Cena netto 5 558,18 zł
Cena brutto 6 836,56 zł
JD116A
HP X170 1G SFP LC LH70 1530 Transceiver
Cena netto 5 558,18 zł
Cena brutto 6 836,56 zł
JD110A
HP X170 1G SFP LC LH70 1570 Transceiver
Cena netto 20 563,70 zł
Cena brutto 25 293,36 zł
JG228A
HP X180 10G XFP LC 1540.56 DWDM Xcvr
Cena netto 21 122,19 zł
Cena brutto 25 980,29 zł
JG229A
HP X180 10G XFP LC 1542.14 DWDM Xcvr
Cena netto 21 122,19 zł
Cena brutto 25 980,29 zł
JG231A
HP X180 10G XFP LC 1558.98 DWDM Xcvr
Cena netto 21 122,19 zł
Cena brutto 25 980,29 zł
JG232A
HP X180 10G XFP LC 1559.79 DWDM Xcvr
Cena netto 21 122,19 zł
Cena brutto 25 980,29 zł
JG233A
HP X180 10G XFP LC 1560.61 DWDM Xcvr
Cena netto 21 122,19 zł
Cena brutto 25 980,29 zł
HPE 10500 24p GbE/10GbE SFP+ EC TAA Mod
Cena netto 112 765,40 zł
Cena brutto 138 701,44 zł
JH199A
HPE 10500 44p GbE/4p 10GbE SE TAA Mod
Cena netto 60 684,05 zł
Cena brutto 74 641,38 zł
HPE 10500 48p 1000BASE-T SE TAA Mod
Cena netto 25 833,71 zł
Cena brutto 31 775,47 zł
HPE 10500 48p GbE/10GbE SFP+ SG TAA Mod
Cena netto 99 130,78 zł
Cena brutto 121 930,86 zł
JH203A
HPE 10500 6p 40GbE QSFP+ EC TAA Mod
Cena netto 112 765,40 zł
Cena brutto 138 701,44 zł
JH206A
HPE 10500 Type D TAA w/Comware v7 OS MPU
Cena netto 35 827,53 zł
Cena brutto 44 067,86 zł
HPE 10512 3.44Tbps Type D Fabric TAA Mod
Cena netto 68 790,89 zł
Cena brutto 84 612,79 zł
JH139A
HPE 6600 20p GE 2p 10GE SvcAgg Pltfm Mod
Cena netto 104 760,97 zł
Cena brutto 128 856,00 zł
JH138A
HPE 6600 28p GE SvcAgg Pltfm Rtr Mod
Cena netto 69 850,03 zł
Cena brutto 85 915,53 zł
JD101A
HPE X110 100M SFP LC BX 10-D Transceiver
Cena netto 1 712,85 zł
Cena brutto 2 106,81 zł
JD100A
HPE X110 100M SFP LC BX 10-U Transceiver
Cena netto 1 903,18 zł
Cena brutto 2 340,91 zł
JD120B
HPE X110 100M SFP LC LX Transceiver
Cena netto 1 728,22 zł
Cena brutto 2 125,71 zł
J9054C
HPE X111 100M SFP LC FX Transceiver
Cena netto 998,53 zł
Cena brutto 1 228,19 zł
JD102B
HPE X115 100M SFP LC FX Transceiver
Cena netto 1 105,21 zł
Cena brutto 1 359,41 zł
JD099B
HPE X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver
Cena netto 5 321,22 zł
Cena brutto 6 545,10 zł
JD098B
HPE X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver
Cena netto 5 321,22 zł
Cena brutto 6 545,10 zł
JD103A
HPE X120 1G SFP LC LH100 Transceiver
Cena netto 18 806,87 zł
Cena brutto 23 132,46 zł

Strony