Niezawodne, trwałe i wydajne moduły, dostarczane na rynek przez markę HPE – światowego lidera w zakresie produkcji rozwiązań i opcji serwerowych, gwarantują bezpieczne, stabilne i maksymalnie efektywne przetwarzanie danych. Moduły SFP, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, spełniają wszystkie najważniejsze standardy w zakresie elastycznej konfiguracji oraz niezawodności użytkowania. Rozwiązania zastosowane w modułach, pozwalają na ich stabilną i wydajną prace w najbardziej różnicowanych środowiskach, dzięki czemu z bogatej oferty dostępnych w naszym sklepie internetowym opcji serwerowych i modułów SFP, z pewnością wybierzesz produkt, stanowiący optymalną odpowiedź na zapotrzebowanie swojej firmy. Moduy SFP doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie na pierwszym miejscu postawiona jest wydajność, idąca w parze z szerokimi możliwościami rozbudowy, a więc np. w centrach przetwarzania danych. Marka HPE nieustanie dąży do podnoszenia jakości swoich opcji serwerowych, a wszystkie moduły SFP charakteryzuje zgodność z dyrektywą RoHS.

Jesteś w kategorii HPE Moduły SFP
Przeglądasz 1 - 50 z 79 produktów
J4858C
HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver
Cena netto 283,82 zł
Cena brutto 349,10 zł
Jd119b
HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver
Cena netto 505,03 zł
Cena brutto 621,19 zł
Jd118b
HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver
Cena netto 383,57 zł
Cena brutto 471,79 zł
JD102B
HPE X115 100M SFP LC FX Transceiver
Cena netto 893,19 zł
Cena brutto 1 098,63 zł
JD094B
HPE X130 10G SFP+ LC LR Transceiver
Cena netto 2 508,45 zł
Cena brutto 3 085,40 zł
JD092B
HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
Cena netto 3 873,29 zł
Cena brutto 4 764,14 zł
J9152A
HPE X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver
Cena netto 1 432,45 zł
Cena brutto 1 761,91 zł
J9151a
HPE X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
Cena netto 1 256,31 zł
Cena brutto 1 545,27 zł
J9150a
HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver
Cena netto 659,46 zł
Cena brutto 811,14 zł
J8177C
HPE X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
Cena netto 546,77 zł
Cena brutto 672,52 zł
J4860c
HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver
Cena netto 6 678,08 zł
Cena brutto 8 214,04 zł
J4859C
HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver
Cena netto 479,99 zł
Cena brutto 590,38 zł
JL286A
HPE X140 40G QSFP+ LC LR4L 2km SM XCVR
Cena netto 24 078,65 zł
Cena brutto 29 616,74 zł
JL275A
HPE X150 100G QSFP28 LC LR4 10km SM XCVR
Cena netto 112 504,78 zł
Cena brutto 138 380,88 zł
JL274A
HPE X150 100G QSFP28 SR4 100m MM XCVR
Cena netto 7 483,62 zł
Cena brutto 9 204,86 zł
JL251A
HPE X140 40G QSFP+ LC BiDi 100m MM XCVR
Cena netto 4 461,79 zł
Cena brutto 5 488,00 zł
JL250A
HPE X130 10G SFP+ LC LH80 tunable XCVR
Cena netto 48 399,38 zł
Cena brutto 59 531,24 zł
JH289A
HPE X150 100G CFP2 LC LR4 10km SM XCVR
Cena netto 215 155,22 zł
Cena brutto 264 640,92 zł
JH233A
HPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR
Cena netto 13 581,55 zł
Cena brutto 16 705,30 zł
JH232A
HPE X142 40G QSFP+ LC LR4 SM Transceiver
Cena netto 35 285,31 zł
Cena brutto 43 400,93 zł
JH231A
HPE X142 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver
Cena netto 6 920,16 zł
Cena brutto 8 511,80 zł
JG915A
HPE X130 10G SFP+ LC LH 80km XCVR
Cena netto 49 497,09 zł
Cena brutto 60 881,43 zł
JG883A
HPE X2A0 100G CXP to CXP AOC 30m Cable
Cena netto 39 146,07 zł
Cena brutto 48 149,67 zł
JG882A
HPE X2A0 100G CXP to CXP AOC 10m Cable
Cena netto 32 968,85 zł
Cena brutto 40 551,68 zł
JG881A
HPE X150 100G CXP MPO SR 100m MM XCVR
Cena netto 31 841,92 zł
Cena brutto 39 165,56 zł
J8438A
HP X131 10G X2 SC ER Transceiver
Cena netto 10 763,73 zł
Cena brutto 13 239,39 zł
JG325A
HP X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver
Cena netto 3 791,81 zł
Cena brutto 4 663,93 zł
J8440C
HP X131 10G X2 CX4 Transceiver
Cena netto 1 067,16 zł
Cena brutto 1 312,60 zł
J9054C
HPE X111 100M SFP LC FX Transceiver
Cena netto 772,45 zł
Cena brutto 950,11 zł
JG709A
HPE X140 40G QSFP+ CSR4 300m XCVR
Cena netto 4 072,29 zł
Cena brutto 5 008,92 zł
JG661A
HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM XCVR
Cena netto 10 843,87 zł
Cena brutto 13 337,96 zł
JG325B
HPE X140 40G QSFP+ MPO SR4 XCVR
Cena netto 3 831,88 zł
Cena brutto 4 713,22 zł
JG234A
HPE X130 10G SFP+ LC ER 40km XCVR
Cena netto 10 993,66 zł
Cena brutto 13 522,21 zł
JG233A
HP X180 10G XFP LC 1560.61 DWDM Xcvr
Cena netto 20 246,60 zł
Cena brutto 24 903,32 zł
JG232A
HP X180 10G XFP LC 1559.79 DWDM Xcvr
Cena netto 20 246,60 zł
Cena brutto 24 903,32 zł
JG231A
HP X180 10G XFP LC 1558.98 DWDM Xcvr
Cena netto 20 246,60 zł
Cena brutto 24 903,32 zł
JG230A
HPE X180 10G XFP LC 1542.94 DWDM XCVR
Cena netto 20 246,60 zł
Cena brutto 24 903,32 zł
JG229A
HP X180 10G XFP LC 1542.14 DWDM Xcvr
Cena netto 20 246,60 zł
Cena brutto 24 903,32 zł
JG228A
HP X180 10G XFP LC 1540.56 DWDM Xcvr
Cena netto 20 246,60 zł
Cena brutto 24 903,32 zł
JG227A
HPE X180 10G XFP LC 1539.77 DWDM XCVR
Cena netto 20 246,60 zł
Cena brutto 24 903,32 zł
JG226A
HPE X180 10G XFP LC 1538.98 DWDM XCVR
Cena netto 20 246,60 zł
Cena brutto 24 903,32 zł
JF833A
HP X114 100M SFP LC FX Transceiver
Cena netto 284,49 zł
Cena brutto 349,92 zł
JF832A
HP X120 100M/1G SFP LC LX Transceiver
Cena netto 987,02 zł
Cena brutto 1 214,03 zł
JF831A
HP X120 622M SFP LC LH 80km 1550 XCVR
Cena netto 4 339,42 zł
Cena brutto 5 337,48 zł
JF830A
HPE X120 622M SFP LC LH 40km 1310 XCVR
Cena netto 2 335,99 zł
Cena brutto 2 873,27 zł
JF829A
HPE X120 622M SFP LC LX 15km Transceiver
Cena netto 1 962,02 zł
Cena brutto 2 413,28 zł
JD121A
HPE X135 10G XFP LC ER Transceiver
Cena netto 12 232,91 zł
Cena brutto 15 046,48 zł
JD120B
HPE X110 100M SFP LC LX Transceiver
Cena netto 426,06 zł
Cena brutto 524,06 zł
JD117B
HPE X130 10G XFP LC SR Transceiver
Cena netto 2 122,29 zł
Cena brutto 2 610,42 zł
JD116A
HP X170 1G SFP LC LH70 1530 Transceiver
Cena netto 5 327,77 zł
Cena brutto 6 553,16 zł

Strony