Transformacja cyfrowa wymaga szybszego przetwarzania danych w przypadku nowych wyzwań biznesowych i aplikacji. Oznacza to optymalizacje infrastruktury pod kątem tradycyjnych i hybrydowych obciążeń IT przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów, elastyczności i łatwości obsługi. HPE BladeCenter umożliwia transformację starszej infrastruktury i skalowanie wydajności biznesowej przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Dzięki zaawansowanemu zarządzaniu HPE OneView, BladeCenter stawia Twoją firmę na zwinnym, bezpiecznym fundamencie i na drodze do kompozycyjnego doświadczenia.

HPE BladeCenter integruje serwer, pamięć masową, sieć, zasilanie i zarządzanie w jedno rozwiązanie, które można wdrożyć w dowolnym miejscu.

Inteligentna obsługa infrastruktury, w tym usługi Power Discovery, pozwala na przesyłanie informacji do inteligentnych PDU HPE (iPDU), aby automatycznie śledzić połączenia zasilania obudowy z konkretnym gniazdem iPDU, aby zapewnić nadmiarowość i zapobiec postojom.

Dzięki Onboard Administrator, zdalnemu zarządzaniu iLO i HPE Insight Control możesz zarządzać swoimi serwerami i uzyskać pełną kontrolę niezależnie od stanu systemu operacyjnego serwera.

HPE Insight Control oferuje niezbędne zarządzanie infrastrukturą, które odblokowuje możliwości zarządzania wbudowane w serwery HPE ProLiant. Insight Control oferuje zaawansowane funkcje umożliwiające proaktywne zarządzanie kondycją serwera ProLiant, zarówno fizycznego jak i wirtualnego.

Wstępnie skonfigurowany BladeCenter może z łatwością zaimplementować nowy serwer, po prostu go podłączając.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami HPE BladeCenter:


Jesteś w kategorii BladeCenter
Przeglądasz 1 - 2 z 2 produktów
455880-B21
HP BLc VC Flex-10 Enet Module Opt
Cena netto 43 062,77 zł
Cena brutto 52 967,20 zł
591973-B21
HP VC Flex-10 Ent Ed for BLc7000 Opt
Cena netto 96 122,25 zł
Cena brutto 118 230,37 zł