Jesteś w kategorii Virtual Connect
Przeglądasz 1 - 25 z 25 produktów
721064-B21
HP BLc 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 3m DAC Cable
Cena netto 1 793,23 zł
Cena brutto 2 205,67 zł
721067-B21
HP BLc 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC Cable
Cena netto 2 117,53 zł
Cena brutto 2 604,56 zł
720190-B21
HP BLc 40G QSFP+ LC LR4 Transceiver
Cena netto 26 209,09 zł
Cena brutto 32 237,19 zł
805755-B21
HP BLc 40G QSFP+ MPO SR4 100m 4x10 Opt
Cena netto 9 007,83 zł
Cena brutto 11 079,63 zł
720187-B21
HP BLc 40G QSFP+ MPO SR4 100m XCVR
Cena netto 8 152,92 zł
Cena brutto 10 028,09 zł
747698-B21
HP BLc 40G QSFP+ MPO SR4 300m XCVR
Cena netto 8 736,76 zł
Cena brutto 10 746,22 zł
730907-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ .35m DAC Cable
Cena netto 761,59 zł
Cena brutto 936,75 zł
720208-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 10m AOC Cable
Cena netto 3 603,52 zł
Cena brutto 4 432,32 zł
720211-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 15m AOC Cable
Cena netto 4 524,77 zł
Cena brutto 5 565,46 zł
720196-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 1m DAC Cable
Cena netto 1 063,42 zł
Cena brutto 1 308,01 zł
720199-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 3m DAC Cable
Cena netto 977,38 zł
Cena brutto 1 202,18 zł
720202-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 5m DAC Cable
Cena netto 1 709,82 zł
Cena brutto 2 103,08 zł
720205-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 7m AOC Cable
Cena netto 3 396,70 zł
Cena brutto 4 177,94 zł
720193-B21
HP BLc QSFP+ to SFP+ Adapter
Cena netto 271,07 zł
Cena brutto 333,41 zł
572018-B21
HP BLc VC 8Gb FC 20-Port Opt Kit
Cena netto 33 843,32 zł
Cena brutto 41 627,29 zł
638526-B21
HP BLc VC Flex-10/10D Module Opt
Cena netto 52 921,01 zł
Cena brutto 65 092,84 zł
571956-B21
HP BLc VC FlexFabric 10Gb/24-port Opt
Cena netto 67 145,87 zł
Cena brutto 82 589,42 zł
691367-B21
HP BLc VC FlexFabric-20/40 F8 Module
Cena netto 77 358,92 zł
Cena brutto 95 151,47 zł
466482-B21
HP BLc VC-FC 8Gb 24-Port Opt Kit
Cena netto 46 577,99 zł
Cena brutto 57 290,93 zł
751465-B21
HP VC 16Gb 24-Port FC Module
Cena netto 65 056,56 zł
Cena brutto 80 019,56 zł
662048-B21
HP VC Flex-10/10D Ent Ed for BLc7000 Opt
Cena netto 121 230,39 zł
Cena brutto 149 113,38 zł
605865-B21
HP VC Flx Fbrc 10/24 ENT Ed BLc7000 Opt
Cena netto 165 560,59 zł
Cena brutto 203 639,53 zł
841716-B21
HPE QSFP+ 40Gb Bi-Directional XCVR
Cena netto 4 784,81 zł
Cena brutto 5 885,32 zł
779227-B21
HPE VC SE 16Gb FC Module
Cena netto 55 130,07 zł
Cena brutto 67 809,98 zł
794502-B23
HPE VC SE 40Gb F8 Module
Cena netto 58 625,96 zł
Cena brutto 72 109,94 zł