Jesteś w kategorii Akcesoria Blade
Przeglądasz 1 - 50 z 151 produktów
700748-B21
HP FlexFabric 10Gb 2P 534M Adptr
Cena netto 2 604,84 zł
Cena brutto 3 203,96 zł
459005-B21
Cisco 10GBASE-CX4 X2 Module
Cena netto 2 114,20 zł
Cena brutto 2 600,47 zł
459007-B21
Cisco 10GBASE-LRM X2 Module
Cena netto 5 829,12 zł
Cena brutto 7 169,82 zł
459006-B21
Cisco 10GBASE-SR X2 Module
Cena netto 8 893,14 zł
Cena brutto 10 938,57 zł
378928-B21
Cisco Enet C-SFP Module
Cena netto 1 295,19 zł
Cena brutto 1 593,08 zł
378929-B21
Cisco Enet SX Fiber SFP Module
Cena netto 1 714,22 zł
Cena brutto 2 108,49 zł
813874-B21
HP 10GBase-T SFP+ Transceiver
Cena netto 2 944,61 zł
Cena brutto 3 621,87 zł
485193-B21
HP 1:10 GbE BLc ADVD FNCT SW
Cena netto 2 057,06 zł
Cena brutto 2 530,19 zł
AH332A
HP 2250W -48VDC Ht Plg Pwr Supply Kit
Cena netto 6 725,91 zł
Cena brutto 8 272,86 zł
658247-B21
HP 6125G Blade Switch Opt Kit
Cena netto 8 586,04 zł
Cena brutto 10 560,83 zł
658250-B21
HP 6125G/XG Blade Switch Opt Kit
Cena netto 19 630,71 zł
Cena brutto 24 145,77 zł
444477-B21
HP BLc .5m 10-GbE CX4 Cable Opt
Cena netto 228,56 zł
Cena brutto 281,13 zł
537963-B21
HP BLc 10G SFP+ SFP+ 5m DAC Cable
Cena netto 736,15 zł
Cena brutto 905,47 zł
443757-B21
HP BLc 10Gb LR XFP Opt Kit
Cena netto 1 814,80 zł
Cena brutto 2 232,21 zł
443756-B21
HP BLc 10Gb SR XFP Opt Kit
Cena netto 4 495,07 zł
Cena brutto 5 528,93 zł
727261-B21

HP BLc 12W Smart Storage Battery
Cena netto 415,27 zł
Cena brutto 510,78 zł
444477-B27
HP BLc 15m 10-GbE CX4 Cable Opt
Cena netto 933,30 zł
Cena brutto 1 147,96 zł
538272-B21
HP BLc 16/18 Port IB Cable Managemnt Kit
Cena netto 528,52 zł
Cena brutto 650,08 zł
444477-B22
HP BLc 1m 10-GbE CX4 Cable Opt
Cena netto 247,61 zł
Cena brutto 304,56 zł
444477-B23
HP BLc 3m 10-GbE CX4 Cable Opt
Cena netto 285,70 zł
Cena brutto 351,42 zł
721064-B21
HP BLc 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 3m DAC Cable
Cena netto 1 623,31 zł
Cena brutto 1 996,67 zł
721067-B21
HP BLc 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC Cable
Cena netto 2 129,87 zł
Cena brutto 2 619,74 zł
720190-B21
HP BLc 40G QSFP+ LC LR4 Transceiver
Cena netto 26 361,84 zł
Cena brutto 32 425,06 zł
805755-B21
HP BLc 40G QSFP+ MPO SR4 100m 4x10 Opt
Cena netto 9 060,33 zł
Cena brutto 11 144,20 zł
720187-B21
HP BLc 40G QSFP+ MPO SR4 100m XCVR
Cena netto 7 380,39 zł
Cena brutto 9 077,88 zł
747698-B21
HP BLc 40G QSFP+ MPO SR4 300m XCVR
Cena netto 7 908,91 zł
Cena brutto 9 727,96 zł
730907-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ .35m DAC Cable
Cena netto 766,03 zł
Cena brutto 942,21 zł
720208-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 10m AOC Cable
Cena netto 3 624,52 zł
Cena brutto 4 458,15 zł
720211-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 15m AOC Cable
Cena netto 4 096,02 zł
Cena brutto 5 038,11 zł
720196-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 1m DAC Cable
Cena netto 962,66 zł
Cena brutto 1 184,07 zł
720199-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 3m DAC Cable
Cena netto 987,78 zł
Cena brutto 1 214,98 zł
720202-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 5m DAC Cable
Cena netto 1 547,81 zł
Cena brutto 1 903,80 zł
720205-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 7m AOC Cable
Cena netto 3 416,50 zł
Cena brutto 4 202,29 zł
489184-B21
HP BLc 4X QDR IB Switch
Cena netto 41 892,46 zł
Cena brutto 51 527,72 zł
590647-B21
HP BLc Brocade 804 8Gb FC HBA Opt
Cena netto 2 792,83 zł
Cena brutto 3 435,18 zł
494331-B21
HP BLc Cisco .5m Stacking Cbl Opt
Cena netto 365,96 zł
Cena brutto 450,13 zł
494332-B21
HP BLc Cisco 1m Stacking Cbl Opt
Cena netto 731,91 zł
Cena brutto 900,25 zł
494330-B21
HP BLc Cisco 3m Stacking Cbl Opt
Cena netto 1 059,35 zł
Cena brutto 1 303,00 zł
403621-B21
HP BLc Emulex LPe1105 FC HBA Opt Kit
Cena netto 2 580,96 zł
Cena brutto 3 174,58 zł
456972-B21
HP BLc Emulex LPe1205 8Gb FC HBA Opt
Cena netto 3 133,36 zł
Cena brutto 3 854,04 zł
412140-B21
HP BLc Encl Single Fan Option
Cena netto 282,49 zł
Cena brutto 347,47 zł
440627-B21
HP Blc GbE2c LY 2/3 Fiber SFP Opt Kit
Cena netto 1 695,17 zł
Cena brutto 2 085,06 zł
753623-B21
HP BLc High Vltg FIO Power Input Module
Cena netto 1 359,05 zł
Cena brutto 1 671,63 zł
412148-B21
HP BLc Misc Blanks Option
Cena netto 377,51 zł
Cena brutto 464,34 zł
416585-B21
HP BLc NC325m NIC Adapter Option Kit
Cena netto 2 114,20 zł
Cena brutto 2 600,47 zł
447883-B21
HP BLc NC364m NIC Adapter Opt Kit
Cena netto 2 540,90 zł
Cena brutto 3 125,30 zł
453246-B21
HP BLc NC382m NIC Adapter Opt Kit
Cena netto 1 009,49 zł
Cena brutto 1 241,67 zł
467799-B21
HP BLc NC532m NIC Adapter Opt Kit
Cena netto 2 604,84 zł
Cena brutto 3 203,96 zł
539857-B21
HP BLc NC542m 10GbE KR Dual Port Adptr
Cena netto 2 735,05 zł
Cena brutto 3 364,11 zł
580151-B21
HP BLc NC551m DP FlexFabric Adptr Opt
Cena netto 3 370,66 zł
Cena brutto 4 145,91 zł

Strony