Jesteś w kategorii Akcesoria Blade
Przeglądasz 1 - 50 z 150 produktów
700748-B21
HP FlexFabric 10Gb 2P 534M Adptr
Cena netto 2 657,06 zł
Cena brutto 3 268,18 zł
459005-B21
Cisco 10GBASE-CX4 X2 Module
Cena netto 2 156,59 zł
Cena brutto 2 652,60 zł
459007-B21
Cisco 10GBASE-LRM X2 Module
Cena netto 5 945,97 zł
Cena brutto 7 313,54 zł
459006-B21
Cisco 10GBASE-SR X2 Module
Cena netto 9 071,41 zł
Cena brutto 11 157,84 zł
378928-B21
Cisco Enet C-SFP Module
Cena netto 1 321,15 zł
Cena brutto 1 625,02 zł
378929-B21
Cisco Enet SX Fiber SFP Module
Cena netto 1 748,58 zł
Cena brutto 2 150,76 zł
813874-B21
HP 10GBase-T SFP+ Transceiver
Cena netto 3 337,37 zł
Cena brutto 4 104,97 zł
485193-B21
HP 1:10 GbE BLc ADVD FNCT SW
Cena netto 2 098,30 zł
Cena brutto 2 580,91 zł
AH332A
HP 2250W -48VDC Ht Plg Pwr Supply Kit
Cena netto 6 860,73 zł
Cena brutto 8 438,70 zł
658247-B21
HP 6125G Blade Switch Opt Kit
Cena netto 8 129,49 zł
Cena brutto 9 999,28 zł
658250-B21
HP 6125G/XG Blade Switch Opt Kit
Cena netto 22 249,14 zł
Cena brutto 27 366,44 zł
444477-B21
HP BLc .5m 10-GbE CX4 Cable Opt
Cena netto 233,14 zł
Cena brutto 286,77 zł
537963-B21
HP BLc 10G SFP+ SFP+ 5m DAC Cable
Cena netto 834,34 zł
Cena brutto 1 026,24 zł
443757-B21
HP BLc 10Gb LR XFP Opt Kit
Cena netto 1 851,18 zł
Cena brutto 2 276,96 zł
443756-B21
HP BLc 10Gb SR XFP Opt Kit
Cena netto 4 585,17 zł
Cena brutto 5 639,76 zł
444477-B27
HP BLc 15m 10-GbE CX4 Cable Opt
Cena netto 952,01 zł
Cena brutto 1 170,97 zł
538272-B21
HP BLc 16/18 Port IB Cable Managemnt Kit
Cena netto 599,02 zł
Cena brutto 736,79 zł
444477-B22
HP BLc 1m 10-GbE CX4 Cable Opt
Cena netto 252,57 zł
Cena brutto 310,66 zł
444477-B23
HP BLc 3m 10-GbE CX4 Cable Opt
Cena netto 291,43 zł
Cena brutto 358,46 zł
721064-B21
HP BLc 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 3m DAC Cable
Cena netto 1 839,83 zł
Cena brutto 2 262,99 zł
721067-B21
HP BLc 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC Cable
Cena netto 2 172,57 zł
Cena brutto 2 672,26 zł
720190-B21
HP BLc 40G QSFP+ LC LR4 Transceiver
Cena netto 26 890,28 zł
Cena brutto 33 075,05 zł
805755-B21
HP BLc 40G QSFP+ MPO SR4 100m 4x10 Opt
Cena netto 9 241,95 zł
Cena brutto 11 367,60 zł
720187-B21
HP BLc 40G QSFP+ MPO SR4 100m XCVR
Cena netto 8 364,82 zł
Cena brutto 10 288,73 zł
747698-B21
HP BLc 40G QSFP+ MPO SR4 300m XCVR
Cena netto 8 963,83 zł
Cena brutto 11 025,52 zł
730907-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ .35m DAC Cable
Cena netto 781,38 zł
Cena brutto 961,10 zł
720208-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 10m AOC Cable
Cena netto 3 697,17 zł
Cena brutto 4 547,52 zł
720211-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 15m AOC Cable
Cena netto 4 642,37 zł
Cena brutto 5 710,11 zł
720196-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 1m DAC Cable
Cena netto 1 091,06 zł
Cena brutto 1 342,01 zł
720199-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 3m DAC Cable
Cena netto 1 002,78 zł
Cena brutto 1 233,42 zł
720202-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 5m DAC Cable
Cena netto 1 754,26 zł
Cena brutto 2 157,74 zł
720205-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 7m AOC Cable
Cena netto 3 484,98 zł
Cena brutto 4 286,53 zł
489184-B21
HP BLc 4X QDR IB Switch
Cena netto 42 732,23 zł
Cena brutto 52 560,64 zł
590647-B21
HP BLc Brocade 804 8Gb FC HBA Opt
Cena netto 2 848,82 zł
Cena brutto 3 504,04 zł
494331-B21
HP BLc Cisco .5m Stacking Cbl Opt
Cena netto 373,29 zł
Cena brutto 459,15 zł
494332-B21
HP BLc Cisco 1m Stacking Cbl Opt
Cena netto 746,59 zł
Cena brutto 918,30 zł
494330-B21
HP BLc Cisco 3m Stacking Cbl Opt
Cena netto 1 080,59 zł
Cena brutto 1 329,12 zł
403621-B21
HP BLc Emulex LPe1105 FC HBA Opt Kit
Cena netto 2 632,70 zł
Cena brutto 3 238,22 zł
456972-B21
HP BLc Emulex LPe1205 8Gb FC HBA Opt
Cena netto 3 551,30 zł
Cena brutto 4 368,10 zł
412140-B21
HP BLc Encl Single Fan Option
Cena netto 288,16 zł
Cena brutto 354,43 zł
440627-B21
HP Blc GbE2c LY 2/3 Fiber SFP Opt Kit
Cena netto 1 729,15 zł
Cena brutto 2 126,86 zł
753623-B21
HP BLc High Vltg FIO Power Input Module
Cena netto 1 540,32 zł
Cena brutto 1 894,60 zł
412148-B21
HP BLc Misc Blanks Option
Cena netto 385,08 zł
Cena brutto 473,65 zł
416585-B21
HP BLc NC325m NIC Adapter Option Kit
Cena netto 2 156,59 zł
Cena brutto 2 652,60 zł
447883-B21
HP BLc NC364m NIC Adapter Opt Kit
Cena netto 2 591,83 zł
Cena brutto 3 187,95 zł
453246-B21
HP BLc NC382m NIC Adapter Opt Kit
Cena netto 1 029,72 zł
Cena brutto 1 266,56 zł
467799-B21
HP BLc NC532m NIC Adapter Opt Kit
Cena netto 2 952,29 zł
Cena brutto 3 631,32 zł
539857-B21
HP BLc NC542m 10GbE KR Dual Port Adptr
Cena netto 2 789,87 zł
Cena brutto 3 431,55 zł
580151-B21
HP BLc NC551m DP FlexFabric Adptr Opt
Cena netto 3 438,23 zł
Cena brutto 4 229,02 zł
610609-B21
HP BLc NC552m Flex-10GbE Dual Port Adptr
Cena netto 2 525,73 zł
Cena brutto 3 106,65 zł

Strony