Fortinet jest to korporacja pochodząca ze Stanów Zjednoczonych zajmująca się rozwojem oraz sprzedażą oprogramowania, urządzeń i usług z dziedziny bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Seria FortiWIFI 51E posiada produkty kompaktowe, ekonomiczne oraz wielofunkcyjne urządzenia zabezpieczające. Idealnie sprawdzają się dla małych firm. Urządzenia FortiWifi 51E oferują bezpieczeństwo sieci, łączność i wydajność. High Performance Network Security stworzony na fundamencie FortiOS 5, seria FortiGate/FortiWiFi 50/51E zapewnia zintegrowany zestaw podstawowych technologii bezpieczeństwa w celu ochrony wszystkich aplikacji i danych. W pakiecie dostajesz zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami, w tym firewall, kontrolę aplikacji, IPS, VPN oraz filtrowanie internetowe, a wszystko to tylko z jednego, niewielkiego urządzenia, które jest bardzo łatwe do wdrożenia i zarządzania.

FortiWIFI 51E daje nam najlepsze w całej branży firewall’e z najnowocześniejszą technologią Advanced Threat Protection w tym ochronę antywirusową, opcje Feature Select dla uproszczenia konfiguracji i wdrożeń, a także Contextual Visibility dla lepszego raportowania i zarządzania.

Dzięki 32-GB pamięci wewnętrznej FortiWIFI 51E umożliwia wdrożenie zintegrowanej optymalizacji sieci WAN i buforowania stron internetowych w celu zwiększenia produktywności użytkowaników przy bezpiecznym dostępie do zdalnych aplikacji i dokumentów.

FortiWIFI 51E daje nam również możliwość wybrania czasu licencjonowania. Licencje FortiGuard mogą być zakupione na 1 rok, 3 lata lub 5 lat.

Zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi produktami serii FortiWIFI 51E:


Jesteś w kategorii FortiWiFi 51E