Seria FortiGate 91E to zintegrowana ochrona sieci firmowej zamknięta w jednym urządzeniu i jednym systemie zarządzania. Szeroki wachlarz urządzeń pozwala idealnie dopasować odpowiedni dla Twoich potrzeb UTM.

Najpopularniejsze modele, na które warto zwrócić uwagę to: FortiGate 91E-BDL, FortiGate 91E-BDL-900-60, FG-91E-BDL-900-36.

Specjalnie zaprojektowana architektura UTM z tej serii pozwala na uzyskanie wysokiej przepustowości, ograniczając opóźnienia, zapewniając wysoką ochronę sieci wraz z analizami w czasie rzeczywistym. Centrum operacji sieciowych, zapewnia szybką reakcję i identyfikacje wykrytych problemów.

Ekonomiczne modele z serii 91E o kompaktowym rozmiarze zapewniają najważniejsze funkcje ochrony sieci firmowej. Wspierają przyspieszenie zapory firewall we wszystkich rozmiarach pakietów w celu uzyskania maksymalnej przepustowości. Gwarantują przyspieszone przetwarzanie danych UTM, które mają wpływ na lepszą wydajność oraz ochronę. UTM z linii FortiGate 91E zapewniają bieżące informowanie użytkownika na temat zagrożeń w czasie rzeczywistym, dostarczając kompleksowe aktualizacje zabezpieczeń.

Urządzenia z rodziny FortiGate 91E przyspieszają wydajność VPN, co ma wpływ na szybki i bezpieczny dostęp zdalny. Konfiguracja systemu jest bardzo łatwa i szybka. Współdziała z popularnymi urządzeniami mobilnymi tj. Android i iOS. Ten model UTM pozwala na otrzymywanie informacji na temat zagrożeń w czasie rzeczywistym. Urządzenia posiada wbudowany wentylator, który gwarantuje niezawodność, dzięki czemu nadaje się do zamkniętych struktur IT.

Modele z tej serii posiadają liczne porty USB, które umożliwiają podłączenie zewnętrznego modemu USB 3G/4G, zapewniając łączność WAN lub redundantne łącze w celu uzyskania maksymalnej niezawodności. Zastosowany konfigurator pozwala na łatwe i szybkie wdrożenie systemu.

Platforma FortiCare pozwala na zapewnienie globalnej pomocy technicznej dla wszystkich użytkowników wykorzystujących produkty Fortinet w swoich strukturach. Dzięki temu oferowane usługi dostosowywane są do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw niezależnie od lokalizacji. Zapobiega, łagodzi oraz wykrywa zaawansowane cyber ataki w ciągu kilku minut za pomocą zintegrowanego systemu ochrony przed zagrożeniami.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą produktów firmy Fortinet dostępną w sklepie Thomas IT.


Jesteś w kategorii FortiGate 91E