Najpopularniejsze produkty Fortigate 90E:

Fortigate 90e

Zapory UTM z tej serii to najnowsza generacja urządzeń, charakteryzująca się wysoką wydajnością skierowaną w stronę małych oraz średnich przedsiębiorstw. Gwarantują wysoką ochronę przed złośliwymi oprogramowaniami dzięki takim funkcjom jak: firewall, antyspam, antywirus, filtrowanie treści, IDP, inspekcja SSL. Dzięki wbudowanemu kontrolerowi sieci WLAN, możliwe jest scentralizowane zarządzanie pozostałymi punktami sieci bezprzewodowej.

FortiGate 90E to zintegrowane rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i ochrony sieci zamknięte w kompaktowej, łatwej do przenoszenia obudowie. Modele z tej serii posiadają wbudowane wentylatory, które są dodatkową gwarancją niezawodności – nadają się do zamkniętego środowiska IT w przedsiębiorstwie.

Urządzenia z rodziny FortiGate 90E bazują na przeznaczonych dla tego systemu układach sprzętowych, dzięki czemu zyskujemy szybki proces filtrowania treści oraz obsługi ruchu. Poprzez konsolidację najważniejszych funkcji w jednym urządzeniu, nie ma potrzeby zakupu dodatkowych urządzeń sieciowych co znacznie redukuje koszty eksploatacji zapory UTM. Centralne zarządzanie pozwala na kontrolę oraz konfigurację w całej sieci przedsiębiorstwa, niezależnie od miejsca. Model FG-90E-BDL jest tani w eksploatacji i umożliwia zarządzanie z dowolnej lokalizacji na świecie.

Modele zostały stworzone z myślą o przedsiębiorstwach z rozproszonymi filiami w różnych lokalizacjach. Zawiera skonsolidowaną ochronę oraz funkcje sieciowe, które są gwarancją najlepszej wydajności w kompaktowej i ergonomicznej obudowie. Dzięki dedykowanemu procesorowi SOC, UTM gwarantuje wysoką wydajność oraz bezpieczeństwo sieci.

Urządzenia te pozwalają na bieżącą kontrolę aplikacji, która ułatwia kształtowanie oraz monitorowanie ruchu generowanego przez aplikacje oraz użytkowników. Posiada specjalnie zaprojektowany system, który ostał opracowany w celach zwiększenia bezpieczeństwa oraz wydajności w strukturze IT przedsiębiorstwa. Zapewnia takie funkcje jak: IPS, antywirus, filtrowanie sieci www, antyspam oraz kontrola aplikacji.


Jesteś w kategorii FortiGate 90E