Modele z serii FortiGate 80D posiadają zbudowane układy sprzętowe, które usprawniają i przyspieszają proces filtrowania treści oraz obsługi ruchu. Produkty mogą być wykorzystywane w trybie routera z NAT`em oraz w transparentnym. Realizuje takie funkcje bezpieczeństwa jak: antywirus, firewall, VPN, filtrowanie treści web, ochrona przed spamem, kontrola aplikacji, uwierzytelnianie, kontrola sieci bezprzewodowych.

Dzięki funkcjom wirtualizacji, możliwa jest w ramach jednego sprzętu realizacja kilku systemów logicznych, gdzie każda z nich posiada swoją indywidualną konfigurację. Zintegrowanie z centralną domeną pozwala na realizację uwierzytelniania oraz kontrolę dostępu w sposób transparentny dla wszystkich użytkowników sieci.

Idealne rozwiązanie dla małych firm oraz biur rozproszonych w kilku miejscach. Kompaktowe produkty posiadają zintegrowane funkcje bezpieczeństwa nie odstające od tych które możemy spotkać w znacznie większych urządzeniach FortiGate. Decydując się na serię 80D zyskujesz wydajność na skalę korporacyjną w stosunkowo niskiej cenie. Kompaktowe, ekonomiczne i wszechstronne urządzenia z linii FortiGate80D, pozwalają na sprawne zabezpieczenie sieć w Twoim przedsiębiorstwie. Idealne rozwiązanie dla firm, którym zależy na zapewnieniu bezpieczeństwa sieci oraz bezawaryjnej łączności, w połączeniu z wysoką wydajnością. Duża przepustowość firewalla w tym UTM pozwala na uzyskanie sporej wydajności oraz krótkiego czasu odpowiedzi ze strony sieci. Stawiając na UTMy FortiGate zyskujesz nieograniczoną liczbę licencji na jeden sprzęt, co pozwala zmniejszyć koszty jego eksploatacji.

Decydując się na jeden z modeli z tej serii otrzymujesz w całości skonsolidowane centrum zabezpieczeń w jednym urządzeniu. FortiGate 80D spełnia najważniejsze potrzeby związane z bezpieczeństwem sieci, niwelując skomplikowane systemy zarządzania oraz minimalizując ilość potrzebnych do tego urządzeń. Ten UTM jest firewallem z najwyższej półki, który posiada również certyfikaty ICSA.

Wybierając urządzenie z rodziny FortiGate zyskujesz również centralne zarządzanie aktualizacjami oraz najnowszymi konfiguracjami. Ułatwia generowanie raportów wraz z analizą danych sieci. Zapewnia bezpieczne połączenie z biurem lub domem, dlatego idealnie sprawdzi się w przypadku filii biur, rozproszonych w kilku miejscach. Gdy zdecydujesz się na zakup tego modelu, wszystkie najważniejsze funkcje otrzymasz w komplecie, nie ma konieczności inwestowania w dodatkowe urządzenia sieciowe czy licencje.

Najczęściej wybierane modele z tej linii to FG-80D-BDL-900-60, FG-80D-BDL-900-36, FG-80D-BDL, które są dostępne w różnych konfiguracjach.


Jesteś w kategorii FortiGate 80D