Seria firmy Fortinet, FortiGate 80C to kompaktowe, ekonomiczne i uniwersalne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa. Bardzo dobrze sprawdzą się w małych firmach lub oddziałach biur.

W jej skład wchodzą takie modele jak: FG-80C-BDL czy FG-80C-BDL-900-60 - najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

UTMy z linii FortiGate 80C dostarczają zintegrowany zestaw najważniejszych technologii bezpieczeństwa, aby zapewnić jak najwyższą ochronę wszystkich aplikacji oraz danych gromadzonych w strukturze IT. Decydując się na tą serię otrzymujesz zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami, z uwzględnieniem zapory sieciowej – firewall, IPS, VPN, kontroli aplikacji, filtrowanie stron WWW. Wszystkie wcześniej wspomniane funkcje możliwe są dzięki jednemu urządzeniu, które gwarantuje łatwy system zarządzania i wdrożenia.

Projekty z tej grupy zaprojektowane z myślą o małych przedsiębiorstwach, które cenią sobie ergonomiczne i kompaktowe rozwiązania. Jest mały i lekki, dzięki czemu możesz go umieścić wszędzie – nawet na biurku. Charakteryzuje się również wysoką niezawodnością, minimalizując próby przerwania dostawy zasilania sieci. W jednym modelu UTM zastosowane są najważniejsze technologie i funkcje, dzięki czemu eliminujemy potrzebę inwestycji w dodatkowe urządzenia sieciowe, zmniejszając w ten sposób inwestycje związane z rozwojem infrastruktury IT oraz systemami zarządzania. Optymalizacja sieci WAN pozwala na obniżenie kosztów sieci oraz poprawę jej wydajności.

Zastosowany w UTM system operacyjny FortiOS pozwala na szyfrowanie danych, kontrolę ruchu, zapobieganie wyciekom, kontrolę aplikacji, co gwarantuje ochronę przed zagrożeniami płynącymi z zewnątrz sieci. Modele FortiGate-80C to przede wszystkim kompleksowa integracja zabezpieczeń sieciowych, które zapewniają ochronę przez zagrożeniami zarówno w małych strukturach IT, jak i zdalnych lokalizacjach.

W naszej ofercie znajdziesz także różne opcje licencji oraz gwarancji. Jeżeli zastanawiasz się który model będzie odpowiedni dla Ciebie, skontaktuj się z naszymi ekspertami!


Jesteś w kategorii FortiGate 80C