Kompleksowa ochrona sieci oraz jej bezpieczeństwo jest bardzo istotnym elementem funkcjonowania struktur IT przedsiębiorstwa. Urządzenia FortiGate, które są dostępne na rynku to zróżnicowane grupy produktów, które pozwalają każdej organizacji znaleźć optymalne i najbardziej dopasowane do swoich potrzeb rozwiązanie.

Seria FortiGate 70D to kompaktowe i kompleksowe urządzenia zabezpieczające, w postaci wielofunkcyjnej zapory sieciowej UTM. Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które posiadają kilka filii. Modele z tej serii gwarantują bezpieczeństwo sieci, stałą łączność, bezawaryjność, połączoną z wysoką wydajnością oraz niskim kosztem eksploatacyjnym.

Decydując się na produkty FortiGate 70D otrzymujesz zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami, uwzględniając zaporę sieciową (firewall), kontrolę aplikacji, IPS, VPN, filtrowanie sieciowe. Wszystko to otrzymujesz przy zakupie jednego urządzenia z prostym interfejsem oraz łatwym system wdrożenia i zarządzania. Idealne dla firm z rozbudowaną infrastrukturą IT, dzięki centralnemu systemowi zarządzania.

Linia FortiGate 70D bazuje przede wszystkim na dedykowanych układach sprzętowych, które umożliwiają przyspieszenie procesu filtrowania treści, a także obsługi ruchu. Zastosowane funkcje wirtualizacji pozwalają na realizację dzięki jednej platformie sprzętowej, kilku systemów logicznych. Zintegrowanie systemów z domeną daje szansę na realizację procesów z zakresu uwierzytelniania, a także kontrolę dostępu dla wszystkich użytkowników sieci. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala na zarządzanie systemami z różnych filii oraz dowolnego miejsca na świecie.

Idealne rozwiązanie dla małych biur oraz ich oddziałów ze względu na konsolidację kilku technologii zabezpieczeń w jednym sprzęcie. Zapewnia integrację ochrony sieci we wszystkich filiach firmy, bez obniżania wydajności. Zastosowanie produktu z tej serii, pozwoli na wyeliminowanie niepotrzebnych, zabierających miejsce urządzeń, co ma jednoczesny wpływ na zmniejszenie kosztów ich utrzymania. Kreator konfiguracji pozwala w bardzo prosty i szybki sposób skonfigurować ustawienia FortiGate, a także bez pomocy wykwalifikowanych pracowników działu IT ustawić urządzenie do zarządzania zdalnego w ciągu zaledwie kilku minut.

Jeżeli jesteś zainteresowany modelem z tej linii, poproś o pomoc naszych Doradców, którzy pomogą wybrać najodpowiedniejszy z nich.


Jesteś w kategorii FortiGate 70D