Profesjonalne urządzenia oferowane przez markę Fortinet służące do zabezpieczania rozwiązań sieciowych, doceniane są przez wielu użytkowników i korzystają z nich setki tysięcy przedsiębiorstw na całym świecie. UTM-y, czyli wielofunkcyjne zapory sieciowe, to produkty, które łączą w sobie zalety wielu pojedynczych rozwiązań zabezpieczających. Wprowadzenie do sieci takiego wielofunkcyjnego urządzenia pozwala na zaoszczędzenie na rozwiązaniach zabezpieczających, a także na usprawnienie ogólnej pracy firmy i zwiększenie produktywności.

Wśród szerokiej oferty urządzeń typu UTM marki Fortinet znajdują się zarówno produkty przeznaczone do użytku w większych korporacjach, jak i w małych oddziałach firm. Produkt z linii FortiGate 60D sprawdzi się przede wszystkim w przedsiębiorstwach mniejszej wielkości, w lokalnych oddziałach i biurach. Z pewnością zapewni on zabezpieczenie sieci na wielu płaszczyznach - UTM łączy w sobie funkcje takie jak VPN, IPS, filtrowanie treści www, monitoring sieci, filtr antyspamowy czy firewall. Dodatkowo produkt ten umożliwia na przykład zdalne logowanie się do biura czy wprowadzenie specjalnych mechanizmów dodatkowej weryfikacji wszystkich użytkowników sieci (FortiToken), a także generowanie szczegółowych raportów i analiz działania zabezpieczeń sieciowych. Polecamy zakup tego urządzenia w różnych zestawach pakietowych, które pozwalają na wybranie pożądanego okresu licencji i gwarancji.

Pakiety cieszące się największą popularnością wśród klientów thomas it to pakiet roczny, trzyletni i pięcioletni.

Są to produkty o numerach katalogowych odpowiednio: FG-60D-BDL, FG-60D-BDL-900-36 i FG-60D-BDL-900-60.

Oferowany UTM jest urządzeniem wysokiej jakości, które słynie ze swojej niezawodności, wydajności oraz kompleksowości działania. Dzięki specjalnym, dedykowanym funkcjom produkt w bardzo łatwy sposób można zainstalować, skonfigurować i rozpocząć eksploatację. Zaletą jest także dedykowany system operacyjny FortiOS oraz procesor FortiASIC, w oparciu o który działają wszystkie UTM-y marki Fortinet.

Kategoria FortiGate 60D oferuje rozwiązania w optymalnych cenach, które gwarantują pełen zakres najpotrzebniejszych opcji i maksymalny poziom bezpieczeństwa firmowych rozwiązań sieciowych. Gorąco zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz ewentualnych konsultacji z ekspertami thomas, którzy z pewnością pomogą Państwu w wybraniu najbardziej odpowiedniego produktu.


Jesteś w kategorii FortiGate 60D