Cyberbezpieczeństwo jest niezwykle istotnym aspektem, który musi brać pod uwagę każda z działających na rynku firm. Dbałość o dokładne zabezpieczenie sieci jest równoznaczna z poszanowaniem majątku przedsiębiorstwa. Rynek zmienia się niezwykle szybko, pojawiają się najróżniejsze zabezpieczenia chroniące przed nowymi zagrożeniami, a wybór odpowiednich, dopasowanych do specyfiki konkretnego przedsiębiorstwa, urządzeń może okazać się problematyczny.

Rozwiązaniem wyjątkowym, wielofunkcyjnym i bardzo wydajnym jest UTM (Unified Threat Management), czyli akcelerowany sprzętowo system zarządzania zagrożeniami. Marką, która specjalizuje się w produkowaniu tych urządzeń jest Fortinet. Od lat firma ta wypuszcza na rynek profesjonalne produkty łączące w sobie cechy bardzo wielu urządzeń zabezpieczających. Zastosowanie jednego kompleksowego urządzenia nie tylko pozwala na zmniejszenie wydatków, ale również usprawnia pracę przedsiębiorstwa, umożliwia dokładne monitorowanie sieci, przeprowadzanie analiz ułatwiających wprowadzanie zmian i zwiększa produktywność.

Dodatkową zaletą UTM-ów marki Fortinet jest fakt, iż posiadają one dedykowany system operacyjny oraz procesor, a także szereg dodatkowych funkcjonalności, dzięki czemu mogą zastąpić nawet kilkanaście pojedynczych, bardzo często niekompatybilnych, urządzeń.

Jedną z linii UTM-ów dostępnych do zakupu w sklepie thomas it jest linia FortiGate 20C ADSL.

Są to produkty skierowane głównie do mniejszych firm, którym zależy na zabezpieczeniu swojej sieci bez ponoszenia ogromnych kosztów. Produkty z tej linii to modemy internetowe wyposażone w dodatkowe rozwiązania zabezpieczające. Dzięki nim sieć będzie ochroniona między innymi przed atakami zewnętrznymi, spamem, szkodliwymi treściami witryn internetowych, wirusami czy innymi zagrożeniami. UTM ułatwia także monitorowanie sieci oraz zapewnia funkcję VPN. Oferujemy klientom różne pakiety licencji i gwarancji, dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw - gwarancja FortiCare zapewnia globalne wsparcie produktów Fortinet i ich serwisowanie przez cały okres użytkowania, a licencja FortiGuard gwarantuje stały dostęp do aktualizacji zabezpieczeń, aby zawsze utrzymywać maksymalny poziom zabezpieczenia sieci.

Polecamy wszystkim klientom zainteresowanym ofertą marki Fortinet zapoznanie się z pakietami z linii FortiGate 20C ASDL dostępnymi w sklepie thomas it – nasi eksperci służą pomocą w doborze najbardziej odpowiednich rozwiązań dla Państwa potrzeb!


Jesteś w kategorii FortiGate 20C ADSL