Profesjonalna linia systemów zarządzania zagrożeniami FortiGate 200D oferowana przez firmę Fortinet jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników chcących zabezpieczyć sieć swojego przedsiębiorstwa przed najróżniejszymi zagrożeniami pojawiającymi się w cyberprzestrzeni, których ilość stale się zwiększa, a konsekwencje ich zignorowania mogą być naprawdę drastyczne.

W dzisiejszych czasach istnieje tak wiele aspektów, które należy uwzględnić podczas zabezpieczania sieci, że wyjątkowo łatwo jest wpaść w pułapkę zakupu zbyt wielu niekompatybilnych ze sobą urządzeń. Idealnym rozwiązaniem jest UTM, czyli produkt łączący w sobie zalety wielu różnych zabezpieczeń (między innymi filtr antyspamowy, monitoring sieci, VPN, filtracja treści stron internetowych, firewall i wiele innych).

Zastosowanie produktów Fortinet FortiGate 200D pozwoli na powierzenie całego bezpieczeństwa sieci jednemu, spójnemu i wydajnemu systemowi. Oprogramowanie FortiOS jest niezwykle dopracowane i stale aktualizowane, jego obsługa jest intuicyjna, a funkcja FortiAnalyzer pozwala na generowanie raportów z działania urządzenia - funkcja pozwalająca na przeprowadzenie analiz działania rozwiązań zabezpieczających, pomocna w podejmowaniu decyzji związanych z zarządzaniem siecią. Wykorzystanie zaawansowanej technologii ASIC i specjalnego, dedykowanego procesora zapewnia połączenie wszechstronności i łatwości użytkowania (monitorowania, zarządzania, raportowania i zabezpieczania jednocześnie).

Wśród wielu dostępnych pakietów FortiGate 200D znajdują się między innymi rozwiązania takie jak FG-200D-BDL, czyli profesjonalny UTM wraz z roczną gwarancją 8x5 FortiCare i roczną licencją FortiGuard, oraz FG-200D-BDL-900-36 i FG-200D-BDL-900-60 (odpowiednio wyposażone w trzy i pięć lat gwarancji FortiCare i licencji FortiGuard).

Licencja FortiGuard zapewnia stały dostęp do najnowszych aktualizacji rozwiązań zabezpieczających, co umożliwia użytkownikowi zachowanie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa przez cały okres użytkowania urządzenia, a gwarancja FortiCare zawiera w sobie możliwość naprawy, wymiany oraz zwrotu zakupionego sprzętu. Naprawy przeprowadzane są przez ekspertów Fortinet.

Thomas it posiada w swojej ofercie wiele pakietów z linii FortiGate 200D - każdy zainteresowany przedsiębiorca z pewnością znajdzie idealny UTM dla potrzeb swojej firmy, aby móc zabezpieczyć posiadane rozwiązania sieciowe przed wszystkimi zagrożeniami obecnymi w cyberprzestrzeni. Zróżnicowana oferta pakietów umożliwia dopasowanie indywidualnej oferty do konkretnych potrzeb przedsiębiorstwa.


Jesteś w kategorii FortiGate 200D