Marka Fortinet jest firmą kierującą swoją ofertę do klientów profesjonalnych, poszukujących wielofunkcyjnych rozwiązań zabezpieczających do zabezpieczenia sieci w firmie. Fortinet jest liderem na rynku producentów systemów zarządzania zagrożeniami.

Produkty typu UTM (Unified Threat Management) wykorzystywane są w coraz większej ilości przedsiębiorstw, a ich główne zalety to kompleksowość, wielofunkcyjność oraz ekonomiczność. Zainwestowanie w takie rozwiązanie pozwala na połączenie w jednym produkcie wielu funkcjonalności takich jak między innymi firewall, zabezpieczenia antyspamowe, monitorowanie sieci czy ochrona przed programami szpiegującymi. Dzięki temu jedno urządzenie odpowiada za zapewnienie bezpieczeństwa sieci firmowej na wszystkich płaszczyznach, co gwarantuje ciągłość i eliminuje pojawiające się często problemy związane z brakiem kompatybilności różnych produktów.

Łatwość zarządzania działaniem UTM-u z pewnością zostanie doceniona przez przedsiębiorców, którym zależy na profesjonalnym zabezpieczeniu sieci przy jednoczesnej możliwości sprawnego kontrolowania posiadanych rozwiązań.

Urządzenia z linii FortiGate 140D przeznaczone są dla wszystkich przedsiębiorców chcących zabezpieczyć firmową sieć i posiadane zasoby. Sprawdzą się one zarówno w mniejszych biurach, jak i nieco większych przedsiębiorstwach, zapewniając każdego dnia kompleksową ochronę sieci w czasie oczywistym. Naszym klientom oferujemy wiele różnych pakietów urządzeń zabezpieczających wraz z gwarancją FortiCare oraz licencją FortiGuard.

Przykładowe produkty, które cieszą się dość dużą popularnością wśród klientów thomas it to: FG-140D-BDL (rok gwarancji i rok licencji w pakiecie), FG-140D-BDL-900-36 (trzy lata gwarancji oraz licencji) czy FG-140D-BDL-900-60 (pięć lat gwarancji i licencji).

Są to rozwiązania, które pozwalają na swobodne użytkowanie zabezpieczeń, ewentualną wymianę bądź zwrot urządzeń, bieżące aktualizacje dedykowanego oprogramowania oraz pomoc profesjonalistów w przypadku jakichkolwiek problemów technicznych. Wykorzystanie dedykowanego systemu operacyjnego ułatwia użytkowanie produktów i gwarantuje taki sam poziom bezpieczeństwa na wszystkich płaszczyznach.

Zakup UTM-u marki Fortinet z pewnością pozwala użytkownikom na łatwe zarządzanie systemami zabezpieczającymi, wygodne monitorowanie sieci i uzyskanie poczucia bezpieczeństwa, a zarazem obniża ogólne koszty eksploatacji rozwiązań sieciowych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych klientów do zapoznania się z ofertą produktów FortiGate 140D, które gwarantują maksymalny poziom bezpieczeństwa rozwiązań sieciowych.


Jesteś w kategorii FortiGate 140D